Rüya tabiri ara

Rüyada Kavga Etmek Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Şubat 2, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kavga etmek, birçok anlam taşımaktadır. Rüyada kavga etmek görmek, aile veya arkadaşlar ile ilgili sorunları da işaret edebilir. Bu sebep ile rüyada kavga etmenin anlamı nedir sorusu sorulmaktadır.

Rüyada Kavga Etmek Görmek

Rüyada görünen kavgalar, gerçek hayatta da kavgaların olabileceğine işarettir. Rüyada düz bir şekilde kavga ediliyorsa, rüya sahibinin birçok konuda dikkatli olması gerekmektedir. Özellikle ikili ilişkiler konusunda daha sakin olmalıdır. Rüyada kavga etmek görmek, rüya sahibinin insanlar ile arasının açılacağına işarettir. Başka yorumcular, rüya sahibinin güç ve kudrete kavuşacağını söyler. Bu durumda her iki rüya yorumunun da gerçekleşme ihtimali vardır.

Rüyada İşyerinde Kavga Etmek Görmek

Rüyada işyerinde kavga etmek, iş hayatı ile can sıkıcı gelişmelerin olacağını işaret etmektedir. Rüya sahibi, bu rüyadan sonra yaptığı işlere daha çok dikkat etmeli ve işyerinde konuşulan dedikodulara kulak asmamalıdır. Rüyada işyerinde kavga etmek görmek, kötü olarak yorumlansa da bazen iyi sonuçlar ile karşımıza çıkabilmektedir. Bu durumda iş hayatınızın ile ilgili dengeyi doğru kurmanız gerekmektedir.

rüyada-kavga
rüyada-kavga

Rüyada Bıçakla Kavga Etmek Görmek

Rüyada bıçaklı kavga, rüya sahibi için sıkıntılı süreçlerin başlayacağını işaret etmektedir. Rüya sahibi, hem yakın çevresine hem de ailesine karşı dikkatli olmalıdır. Bu rüyadan sonra fevri hareketlerden ve sözlerden sakınılmalıdır. Öfke ile hareket edilmemeli, insanlar ile daha uyumlu olmak için çabalanmalıdır. Aksi takdirde rüyada bıçak kavga etmek görmek, kötü sonuçlar doğurabilir.

Rüyada Silahlı Kavga Etmek Görmek

Rüyada silahlı kavga etmek, hem iyi hem de kötü olarak yorumlanmaktadır. Bu noktada yorumcular ikiye ayrılmaktadır. Bazı yorumculara göre; rüya sahibi müjdeli bir haber alacaktır, bir başka yorumcuya göre; rüya sahibi şiddetli tartışmaların içerisine girecektir. Bu rüyadan sonra mutlaka daha temkinlik hareket edilmelidir.