Rüya tabiri ara

Rüyada Kavga Etmek

Ocak 3, 2019 - Okuma süresi: 25 dakika

Rüyada kavga etmek, halk arasında birçok şekilde tabir edilmektedir. Genel tanım halka arasında, bir takım kötü olayların ortaya çıkacağı ve kişinin bu yüzden kötü, huzursuz hissedeceği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyada kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin etrafındaki bazı kişilerle ilişkilerini sonlandıracağı anlamına da gelmektedir. Bir başka rivayet ise, rüyayı gören kişinin dünya işlerinde yolunda gitmekte olan işlerinin karşısına birilerinin çıkacağı ve bu işlerinin kötüye gidileceği toplum içinde geniş bir görüşe sahiptir. Rüya sahibinin etrafındakilerle arasının bozulacağına ve tatsızlıklar çıkacağı anlamı daha fazla rivayet edilmektedir. Diğer bir yandan bu tür rüyalar kişinin hayatta daha dikkatli adılar atıp kendini korumaya alması gerektiği ve insanlarla olan ilişkilerinde daha fazla özenli olup onları ince eleyip sık dokumak gerekmektedir. Rüyayı gören kişi insanlarla olan ilişkilerde onlara uyum sağlamalı ve onlarla arasını açamamalıdır.

Rüyada kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin dünyada bir çeşit günahlar işleyeceği ve bu günahlar yüzünden pişmanlık duyacağı, vicdan azabı çekeceği anlamı da halk arasında ayrı bir görüştür. Dünyada kişiler çeşitli bir şekilde günahlar işleyebilmektedir. Bu tür günahlardan dolay insanlar rüya görebilmektedir ve bu rüyalar insanlara bir uyarıcı olarak dönebilmektedir. İnsanların böyle bir takım rüyalar görmesi halk arasında genelde kötü bir durum olarak nitelendirmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek, halk arasında kötü bir durum olarak rivayet edilmez. Genel tanı rüya tabirlerince, rüyayı gören kişi iş ya da normal hayatında arası bozuk olduğu kişilerle arasının düzeleceğine ve arası bozuk olduğu kişilerle daha samimi işler gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır. Rüya tabirlerince bir diğer görüş ise, rüyayı gören kişi bir çeşit sebeplerden dolayı çok samimi olduğu ve hayatlarında önemli bir konuma sahip olduğu kişilerle arasının çeşitli nedenlerden dolayı açılacağına işaret etmektedir. Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek rüya tabirlerinde rüyayı görenin arası bozuk olduğu kişilerle daha samimi vakitler geçireceği ve küs olduğu kişilerle kısa zaman içinde barışacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kavga eden birilerini görmek, rüyayı gören kişinin dünya işlerinde çeşitli sıkıntılara gireceği ve bu çeşitli sıkıntılardan dolayı başına bir takım işler geleceği şeklinde halk arasında rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi bu sıkıntılar yüzünden dar boğaz yaşayacağı ve ailesi ile arasının açılacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişi bir takım tedbirler almazsa bu sıkıntıların daha fazla artacağı ve etrafında geçinebileceği çok az sayıda insan kalmasına neden olacaktır. Halk arasında bir başka bir görüş ise, böyle bir rüya gören kişinin etrafındaki kişilerin makam mevki için birbirleri arasında bir çekişme olacağına ve bu tür çekişmelerde rüyayı gören kişi altta kalacağı anlamını çıkartmaktadırlar.

Rüyada kavga ederken öldüğünü görmek, dünya hayatında dar boğazda yani çeşitli sıkıntılarda olduğunu ve bu sıkıntılardan kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir. Kişi böyle bir rüya gördüğü takdirde korkmamalı ve rahat bir nefes almalıdır. Çünkü böyle bir rüya halk arasında hayra yorumlanmaktadır. Halk arasında böyle bir rüya kişinin istediği bir şeyin gerçekleşmesine yani çocuk istiyorsa kısa sürede müjde alacağına, iş istiyorsa kısa sürede iş sahibi olacağına, mutluluk istiyorsa mutlu olacağı şeklinde bir çok isteği kısa bir süre içinde ona nasip olacağı şeklinde halk arasında yaygın bir görüştür. Böyle bir rüya kişinin uzun vadede mutlu olacağı anlamı da çıkarılmaktadır.

Rüyada kavga ederken kavga ettiği kişiyi öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin dünya çok ağır günahlar işlediği ve birtakım insanların kul hakkına girdiği şeklinde halk arsında yorumlanmaktadır. Böyle bir rüya gören kişi, rüyadan sonra hemen tövbeler etmeli, sadaka vermeli ve çeşitli hayırlar işlemesi gerektiği anlamına gelmektedir. Bu rüyaya vasıl olan kişiler için aslında bir uyarı niteliği vardır. Böyle rüyalar aslında insanlar için köprüden sonra son çıkış, uyarı biçimde bir niteliği vardır. Rüya tabirlerinde olmakta olan bir işin çıkmaza gireceği ve o işin olmayacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Rüya tabircileri bu rüyaların insanların bilinç altındaki işlemiş olduğu suçların ortaya çıkması biçiminde gerçekleştiğini söylemektedirler.

Rüyada sebepsiz nedenlerden dolayı kavga etmek, kişinin dünya işlerinde veya ailesinde huzursuzluk çıkacağı ve bu huzursuzluklar nedeniyle psikolojik çöküntülere gireceği anlamı çıkmaktadır. Rüya tabircileri böyle bir rüyanın kişinin önceki yaşamlarında başına gelen bir olayın tekrar aynı şekilde başına geleceği biçimimde yorumlamaktadırlar. Halk arasındaki görüş ise, rüyayı gören kişinin sıkıntılar içinde olduğu veya olacağı ve bu sıkıntılar uzun zaman boyunca peşini bırakmayacağı ancak kişi bir takım önlemler ve dikkat edilmesi halinde başından atacak sıkıntıların olduğu şeklinde halk arasında yorumlanmaktadır.

Rüyada Kavga Etmek; Rüyada görülen kavga gücün sembolüdür. Gerçek hayatta kavga etmeyen, mülayim biri için içinde kavga anı görülen rüyalar olumlu yorumlanır. Ancak saldırgan bir kişiliği olan ve gerçek hayatta insan ilişkileri kötü olan kişiler için rüyada görülen kavga, olumsuz olarak yorumlanır. Rüyada biriyle kavga etmek, genellikle rüyada görülen kişiye gerçek hayatta yardım ve destek olmaya işaret ederken aynı şartlarla bir başkasından dayak yemek de o kişiden rüya sahibinin yardım ve destek göreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada kavga ettiğini gören biri alacağı kararlarda çevresi tarafından muhalefete uğrayacağına ve fikir ayrılığı yaşayacağına işaret eder. Eşiyle ya da kocasıyla kavga ettiğini gören bir kimse, mutluluk verecek bir haber işitmesine işaret eder. Sıkıntı ve kederden uzak bir yaşam sürecektir. Komşusuyla kavga eden bir kimse ise; iş hayatında başarılı bir kimse olacak ve geliri artacak demektir. Rüya sahibi gördüğü hırsız ile kavga ederse; manevi bir eksiklik yada bir acı çekecek demektir. Elinde bir silah ya da bıçak ile kavga eden; uzun ömürlü olacak ve zahmetsiz mal ve mülk elde edecektir. İş hayatında patronla kavga eden; mesleki başarı sağlayacak ve mevki elde edecektir.

Rüyada Savaş Meydanında Kavga Etmek
Kişinin rüyasında bir savaş meydanında kendisini kavga ederken görmesi, rakiplerin çok olduğu bir işle ilgili emek harcayıp, başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Kavga Etmek veya Seyretmek
Rüya sahibinin kendisini endişe ve üzüntüye sokacak bir konu nedeniyle asabının bozulacağına ancak bu sıkıntının uzun süreli olmayacağına işaret eder.

Rüyada Kavga Etmek ve Üzerinde Zırh Görmek
Kişinin kavga ederken üzerinde bir zırh olduğunu görmesi güç kazanacağına ve bu güç sayesinde karşısına çıkacak tüm engellerin üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Kavga Etmek ve Elinde Silah Görmek
Kişinin kavga esnasında elinde bir silah olduğunu görmesi, kontrolün elinde olması, eline geçecek imkanları doğru şekilde değerlendireceğine ve işinde başarılı olacağına dalalet eder.

Rüyada Aileyle Kavga Etmek
Kişinin rüyasında ailesiyle kavga ettiğini görmesi olumlu yorumlanır. Kişinin aile içindeki huzurunun artacağına ve ailesiyle dayanışma içinde olacağına ve daha yakın ilişkiler içine gireceğine işaret eder. Rüyada akrabayla kavga etmek; problemlerden uzak kalmaya ve verilecek sözlerin yerine getireleceğine delalet eder. Rüyada kaynanayla kavga ettiğini gören bir kimse ise; yakın çevresi tarafından ihanete uğrayacak ve dost kazığı yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Babayla Kavga Etmek
Kişi rüyasında babasıyla kavga ettiğini görürse; bu, rüya sahibinin aile içinde otorite sorunu yaşayacağını ifade eder. Kişi çocukları olan ve aile sahibi bir kimseyse, ev hayatında sözünü geçirme konusunda zorlanacak demektir. Bekar olan bir kimse ise; anne ve babasının sözünü dinlemeyen asi bir kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek
Rüyasında arkadaşıyla kavga eden bir kimse, çevresi tarafından göreceği tepkilere işaret eder. Genel manası ile bu rüya, toplum tarafından tanınan ve sevilen bir kimsenin, uygulayacağı işlerden dolayı yanlış anlaşılacak ve bunun sonucunda itibar kaybedecektir. Bu durum rüya sahibi için üzücü ve mutsuzluk kaynağı olacaktır. Aynı zamanda bu rüya uğursuz haberlerin işitileceğini de ifade eder.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek
Rüya sahibinin gönül ilişkisi yaşadığı bir kimse ile alacağı kararlara ve neticesinde dünya evine gireceklerine delalet eder. Bu evlilik rüya sahibine mutluluk ve huzur getirecektir.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek
Kişi rüyasında annesiyle kavga ettiğini görürse; bu rüya, iş hayatında yaşanılacak zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Yapılan anlaşmaların bozulmasına ve para ve mal kaybetmeye delalet eder. Rüyada annesine kötü davranan bir kişi, gerçek yaşamında annesinden beddua alacak ve işlerinin yolunda gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak
Rüya sahibinin biriyle sözlü bir tartışma içine girdiğini görmesi çevresiyle olan iletişiminin eksikliğine işaret eder.

Rüyada anne baba ile kavga etmek
Günaha bulaşmak manasına gelir. Dinen caiz olmayan ve toplum tarafından hoş karşılanmayan kimi olumsuz davranışlara işaret eder.Büyük alimler rüyada anne baba ile kavga etmeyi genellikle kendini kumar illetine kaptırmak biçiminde tabir etmişlerdir.

Rüyada kardeşi ile kavga etmek

Bir kişinin rüyada kardeşiyle kavga ettiğini görmesi geçim sıkıntısına delalet eder. Rüya sahibinin maddi konularla ilgili ciddi sıkıntılar yaşadığını ifade eden bu rüya psikolojik sıkıntıların da işaretidir.

Rüyada eşiyle kavga etmek

Rüya sahibinin çeşitli hatalar yaptığını ancak hatalarını telafi etme yoluna girdiğini beyan eder. Kişinin kendisine çeki düzen vermesi ve daha güzel bir yaşam için gayret göstermesi anlamına gelir.

Rüyada sevgilisi ile kavga etmek

Bir kişinin rüyada sevgilisiyle ya da eşiyle kavga ettiğini görmesi tam tersi biçimde yorumlanır. Bu rüya kadın ile erkek arasında muhabbetin artması ve sevgi bağlarının güçlenmesi anlamına gelir.

Rüyada eski sevgili ile kavga etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini gören kişinin ödenmesi güç ağır borçlar altında ezileceği yorumu yapılmaktadır.Bazı kaynaklarda eski sevgili ile kavga ettiğini görmek hukuki bir sorun yaşamak anlamında da tabir edilmiştir.

Rüyada sevdiği bir arkadaşı ile kavga etmek Rüya sahibinin bazı aşırı davranışlar sergileyerek kendisine zarar verdiğini ifade eder. Kişinin kendi eli ile kendisini zor duruma sokmasıdır.

Rüyada ağız kavgası yapmak, herhangi biriyle temas etmeden bağıra çağıra kavga etmek, gerçek hayatta iftiraya uğrayacağınız anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu iftira neticesinde ciddi problem yaşayacağına ve uzun zaman boyunca bu sorunlardan kurtulamayacağına yorumlanır.

Rüyada tanıdığınız biriyle ağız kavgası yaptığınızı görmek, gerçek hayatta o kişiyle bazı konularda ters düşeceğine delalet edilir. Bu rüya o kişiden soğuyacağınıza, araya çok fazla mesafe koyacağınıza işaret eder. Rüyada tanıdığınız kişiyle yapmış olduğunuz ağız kavgası, gerçek hayatta o insanın sizi çok ciddi anlamda üzeceğinin ve sinirlerinizi yıpratacağının göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada bir kavgayı ayırmaya çalıştığını gören kimsenin, gerçek hayatta yaptığı veya yapacağı işlerle itibar kazanacağına tabir olunur. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından eskisinden daha fazla ilgi göreceğine, daha çok sevileceğine yorumlanır.

Rüya sahibinin daha önceden küslük, dargınlık yaşadığı kimselerin bu süreçte yeniden kendisiyle yakın olmak istemelerini işaret eder.

Rüyada bir kavgayı ayırmaya çalıştığını görmek, gerçek hayatta sorun yaşayan insanlar arasında çözüm üreterek köprü görevi göreceğinizi, problem yaşayan insanların aralarının düzelmesi için elinizden geleni yapacağınıza yorumlanır. Bu davranışlarınızla birçok kişinin saygısını ve güvenini kazanacak, manevi anlamda huzurlu bir şekilde yaşamaya başlayacağınızın habercisidir.

Rüyada kavganın büyüdüğünü görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanların Allah yolundan sapan, hayırsız kimseler olduğunu gösterir. Rüyada ilahi mesaj ise buna göre şekillenmektedir. Rüya sahibinin hayırsız, Allah yolundan sapmış kimselerden uzak durmasını, kendine Salih ve Allah yolunda olan kimseleri dost bilmesi gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada kavga edenleri izlemek, rüya sahibinin gerçek hayatta yaşayacağı bazı haksız durumlara karşı çok güçlü bir duruş sergileyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin güçlü bir duruş sergilemesiyle birlikte, haksızlıkların ortadan kalkacağına ve haklının kendisi olduğuna kanaat getireceklerine yorumlanır.

Rüyada sevgili ile kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin şayet hayatında biri varsa ilişkilerinin çok daha olumlu olarak ilerleyeceğinin habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sevgilisinden güzel kelimeler duyacağına, kendisine olan aşkını sürekli belli ederek mutlu edeceğine işarettir.

Rüya sahibi sevgilisi ile ayrı veya dargın ise, bu rüya barışacaklarına ve hatta evlilik kararı alacak kadar yakınlaşacaklarına delalet eder. Bu rüya genelde birlikte olan çiftler için, evlilik kararı alınacağına, ileriye dönük adım atacaklarına yorumlanır.

Rüyasında anne ve babası ile kavga ettiğini gören kimse, gerçek hayatta anne ve babasının kalbini kırmış fakat henüz bunun farkına varamamış demektir. Gerçek hayatta bu kalp kırıklığın sebebi, rüya sahibinin anne babasına kötü sözler söyleyerek büyük bir günah işlediğini göstermektedir. Bu rüyadaki o derin ve ilahi mesaj ise tamamen bununla ilgilidir.

Rüyada kavga edenleri izlemek Kişinin farkında olmadan çeşitli günahlara bulaştığını ifade eder. Bu rüya kişinin zaman kaybetmeden olumsuz tavırlarından vazgeçmesi gerektiğini beyan eder.

Rüyada kavgayı ayırdığını görmek Kişinin rüyada bir kavgayı ayırmaya çalışıp bunda başarılı olması insanlar tarafından sevilip sayılacağı anlamına gelir.Kişinin kavgayı ayırmaya gücünün yetmemesi ise aile içi tartışmaların yaşanması demektir.Kavgayı ayırırken zarar görmek ise söylediği bir sözden dolayı zor durumda kalmak manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada kavganın büyüdüğünü görmek Elinde olmadan birilerine büyük zarar vermek anlamına gelir. Telafisi mümkün olmayan ciddi sıkıntıların yaşanmaması için sorunları erken tespit etmek faydalı olacaktır.

Rüyada başkasına küfretmek Kişinin savurgan davranışları konusunda uyarıldığı rüyalardan biridir. Rüya sahibinin gereksiz harcamalar yaparak kendisine zarar vereceği ifade edilmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin daha tutumlu davranmaları faydalarına olacaktır.

Kişinin rüyasında kavga ettiği yer de yorumun değişmesine neden olmaktadır. Sahih kaynaklara göre kavga edildiği görülen mekanlar hakkında şunlar söylenebilir:

Camide kavga ettiğini görmek duygularına esir olmak ve heveslerinin etkisinde kalarak yanlış kararlar vermektir.
Hamamda kavga ettiğini gören kişi kötü bir olaya şahit olacaktır.
Rüyada iş yerinde kavga ettiğini görmek emeklerin boşa gitmesi anlamında tabir edilir.
Rüyada okulda kavga ettiğini görmek karar değişikliği ile tabir olunur. İlim öğrenilen yerlerde kavga ettiğini görmek aynı zamanda önündeki fırsatları görmemek anlamına da gelir.
Yatak odasında kavga ettiğini gören kişi çok sevdiği bir insanla gerçek hayatta da kavga edecektir.
Mezarlıkta kavga ettiğini gören kişi birisinin günahını almaktadır. Masum insanlar hakkında kötü sözler söylemektir.

Rüyada kavga etmek gerçek anlamda kötü olsa da günümüzde çoğu durumda kavga etmeden sorunlarımızı çözemediğimizi düşünüyoruz daha doğrusu yaşadığımız olaylar sanki kavga etmezsek hiçbir şey düzelmeyecek mis gibi gösteriyor genel anlamda bunun da psikolojik etkisi ile rüyalarımız etkileniyor ! rüyada kavga etmek genel anlamda kötü bir rüya değildir, buraya tam tersini düşünerek yorumlamak gerekir kavga size güç verilmesi anlamına gelir rüyadaki kavganın bir çok nedeni sonucu nerede nasıl yapıldığına dair ayrıntılarını düşündüğünüzde eğer kavga ederek birine zarar verirseniz bu o kişiye güç verdiğiniz anlama gelir,tam tersi şekilde kavga ederek yumruk,silahlı saldırı,darp edilmek v.s tarafınıza kişinin fiziksel temas etmesi bütün bunlar sizin güçleneceğini anlama gelir rüyanızda kimi gördüyseniz bu kişi size güç verecektir.

Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı çok farklı şekilde yorumlamışlardır olumsuz şekilde olumsuz olarak tabir etmeye çalışırsak bunun parayla ilişkisi olabileceğini söylemişlerdir. Örnek vermek gerekirse eğer borcunuz varsa kısa süre içinde borçlarınız ile ilgili problemler yaşayacağınız anlamına gelebilir veya durumunuz maddi anlamda kötü ise bu çıkmazdan kurtulmak için kavga ettiğiniz kişilerden borç isteyeceğiniz anlamına gelmektedir ama belirtmek gerekir bu sadece farklı bir yorumdur…

Rüyayı gören kişinin kavgayı ne şekilde gördüğün önemi büyüktür rüyada kavga etmek farklı,kavgayı izlemek farklı,kavgayı izleyip ayırmak farklı,kavgada dayak yemek farklı,kavgada dayak atmak farklı ,kavgada ayırıcı olmak farklı anlamlara gelebilir bunun için aşağıdaki açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz…

Rüyada kavga ettiğini görmek kavga ettiğinizde eğer zarar gören taraf kişi sizseniz size güç verilecek anlamına gelir,fakat kavga eden karşıdaki kişi veya kişilere zarar verdiğimizde o kişi veya kişilere güç vereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada sözlü kavga etmek bu dedikoduya işarettir büyük bir olay değil ama çevrenizde dedikodulara maruz kaldığınızı veya sizin belli başlı kişilerin dedikodusunu yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada kavga etmek ve ağlamak buraya pişmanlık göstergesidir her ne olursa olsun yaptığın veya yapacağın şeyden ufak da olsa pişmanlık duyacağınız anlamı çıkmaktadır.

Rüyada kavga etmek dayak yemek olumlu bir rüyadır büyük bir kudret sahibi olacağınızı veya beklemediğimiz bir yerden maddi anlamda bir sürpriz yaşayarak mutluluk yaşayacağınız anlamı çıkmaktadır.

Rüyada kavgada dövmek bir kişi veya birkaç kişi de olsa kavga ettiğiniz bu kişiler zarar verip dövmenin sonucu o kişilere kendinizden güç kattığınız anlamı çıkar veya yakın bir zamanda kavgada dövdüğünüz kişilerle karşılaşacağınız ve onlardan ister istemez dolaylı yollardan zarar göreceksiniz, bu durumda rüyanıza göre rüyanızda gördüğünüz kişiler için temkinli davranmanız gereklidir.

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek ya siz tanıdığınız kişiye yardımda bulunarak güç vereceksiniz ya da tanıdığınız kişi size güç verecektir.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek bu rüyanın çok farklı yorumları vardır yakın zamanda tanışacağınız kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada kavga edememek genel anlamda birçok şeyden sıkıldığınızı hayatınızı akışına bırakmak istediğinizi ve ileriye dönük hedefleriniz de kimseye minnet etmek istemediğiniz şekilde yorumlanır.

Rüyada kavga ayırmak çevrenizde yakın bir zaman içinde sevdiklerinizle alakalı olabilecek herhangi bir olayda ara bulucu olarak yer alacağınızı ve bu durumu kontrol ederek insanları mutlu edeceğiniz anlamı çıkmaktadır.

Rüyada anne ile kavga etmek yakın bir zaman içinde annenizin de içinde bulunmayacağı çok güzel sürpriz gelişmeler yaşayacağınızı bu gelişmeler neticesinde annenizin ve siziz mutlu olacağınız anlamına gelmektedir

Rüyada baba ile kavga etmek babalar otoriter insanlardır bu durumda çekindiğimiz sakladığınız veya gün yüzüne çıkmasını istemediğiniz bir durumunuz varsa bu durum yakın bir zamanda ortaya çıkarsa babanızın size olan tepkisini rüyayı görme şeklinize göre iyi veya kötü olacak gibi yorumlanmıştır genel anlamda bu rüyayı gören kişiye göre farklılık gösterir

Rüyada kız kardeş ile kavga etmek umulmadık bir şekilde yakın çevreniz akrabalarınız tarafından size olumlu bir şekilde beklenmedik bir haber verilecektir.Rüyada erkek kardeş ile kavga etmek bu rüyada ise gene yakın çevre veya akrabalar tarafından kızgın kötü bir haberle moralinizin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada eşinle kavga etmek eşler arasında kavga rüyası hayırlı bir rüyadır eşlerin birbirleriyle olan sevgisinin büyüyeceğini aile içinde huzura kavuşacağına büyük mutluluklar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada kız arkadaşla kavga etmek genel anlamda bu rüyada psikolojinin etkisi vardır yakın bir zaman içinde tartışma yaşadıysanız bu tartışmayı kısa süre içinde ikili görüşmeye gireceğinizi ve bu görüşmede sizin söylediklerinizin olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşla kavga etmek bazı tabirciler aldatma olarak yorumlar ama genel anlamda buraya sürprizleri yeni gelişmeleri ummadığınız düşünmediğiniz ama aklınızın bir köşesinde yer etmiş düşüncelerinizin gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir

Rüyada sevgili ile kavga etmek yakın bir zamanda sevgilinizle tartışma yaşadıysanız veya ona kırgınsanız bunun psikolojinizi etki etmesi sonucunda rüyanızda görmenizdir.

Rüyada kavga seyretmek istemediğiniz bir ortamda bulunarak bazı sevmediğiniz kişilerle karşı karşıya kalacağınızı ve bu karşılaşma sonucu o kişilerin size zarar vermek isteyeceklerini düşüneceksiniz ama o kişiler size zarar vermek yerine size fayda sağlayacaklardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3843