Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Gelir? Bu Rüyanın Şifresi Nedir?

Ekim 21, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Genel yorumlar

Rüyada kavga etmek tatsız bir deneyimdir. Yaşamınızdaki sorumluluk ve problemlerle nasıl başa çıkacağınızı gösterebilirler. Hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen bazı dış etkenlere işaret edebilirler.

Örneğin, bir rüyada size saldıran birisine verdiğiniz tepki, kendinizle savaşmak ve kendini savunmak yerine, kaçmak olsaydı, böyle bir rüya şu anda sorunlarınızdan kaçmak yerine onlarla başa çıkmakta olduğunuzu gösterir.

Saldırıya karşı savaşırsanız, böyle bir rüya sorunlarınızla ve yolunuza çıkan engellerle karşı karşıya olduğunuzu gösterir. Muhtemelen kendine güveniyorsun ve hayatını kontrol ettiğini hissediyorsun.

Bazen dövüşle ilgili rüyalar, arzularınız ve ahlaki inançlarınız ya da aklınız ve duygularınız arasında bir çatışma olduğunu gösterebilir. Bu tür çatışmalar sizi farklı yönlere çekebilir.

Mücadele ile ilgili rüyalar aynı zamanda gerçek hayatta da çatışmaların bir işareti olabilir. Bir rüyada dövüştüğünüz kişiyi tanıyorsanız, belki de böyle bir rüya gerçek hayatta o kişiyle olan bazı sorunlarınızı gösterir. Belki o kişiye karşı duyduğunuz düşmanlığın farkında bile değilsinizdir.

Bu rüyalar aynı zamanda bir şeyi anlama konusundaki iç mücadelenizi de ortaya çıkarabilir. Belki bazı kararlar vermekte zorluk çekiyorsun. Rüyada bıçaklama, öldürme, tekme atma, birinin saçını çekme gibi şiddet içeren eylemler, yaşamınız hakkında bazı önemli kararlar almanız için gereken bir işarettir.

Sıklıkla kavga etmek ve şiddet ile ilgili rüyalar gerçek hayatınızdaki birine karşı öfkenizi ve küskünlüğünüzü temsil eder. Öfkenizi çözmenin ve bu olumsuz duyguları hafifletmenin yolunu bulmalısınız ve bu tür rüyalardan kurtulmalısınız.

Rüyada kavga etmek ne anlama gelir?

Belki de dövüşle ilgili bir rüya kendini doğru ifade etme isteğini gösterir.

Bazen bu tür rüyalar bir şey tarafından tehdit edilebileceğini gösterir. Bu rüyalar genellikle gerçek hayatta biriyle kavga ederken ya da birine kızgınken görülür. Bazen bir rüyadaki kavga kendinizle çatıştığınızı gösterir.

Rüyada başkalarının öfkeli bir şekilde kavga ettiğini gördüyseniz, böyle bir rüya, size sevmeyen birisinin artık sizden çekindiğini ve korktuğunu gösterir.

Kavga etmeye ilişkin rüyalar genellikle duygusal sorunları olan kadınlar tarafından da görülür.

Rüyanızda biriyle kavga ettiğinizi gördüyseniz, böyle bir rüya yakın gelecekte gerçekleşen bazı olayları sizin için büyük bir sürpriz olarak gösterebilir. Bu olay hoş ya da hoş olmayan bir olay olabilir. Bazen bu rüya size yakın olan birinden iyi haberler aldığınızı gösterebilir.

Rüyanızda bir arkadaşınızla kavga ettiyseniz, böyle bir rüya çok kötü bir işarettir ve yakın gelecekte kayıplara işaret edebilir.

Rüyada arkadaşlarınız kavga ettiyse, böyle bir rüya, yakın zamanda gerçek hayatta iki kişi arasında bir aracı olma olasılığınızı gösterebilir ve karşılıklı olarak yararlı bir çözüme ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Rüyanızda bir  yabancıyla kavga ediyorsanız, yaşamınızdaki yaşam tarzını değiştirebilecek bazı değişikliklerin bir işareti olabilir. Evinizde, işinizde, kariyerinizde veya kişisel ilişkiler hakkında olabilir.

Şifre olarak rüyada kavga etmek

Rüyanızda bir tanıdık ile kavga ettiyseniz, böyle bir rüya, yakında iyi haberler alacağınızın bir işareti olabilir.

Rüyanızda kavga sesleri duyduysanız, böyle bir rüya iyi bir işaret değildir ve yakın gelecekte başınıza gelecek kötü bir şeyi gösterebilir.

Rüyada bir genç ve bir yaşlının kavga ettiyse, böyle bir rüya bazı yetkililerle çatışma ve sorunların işareti olabilir. Belki de ailenizde bir sorun vardır.

Rüyanızda bir yaşıtınızla kavga ettiyseniz, böyle bir rüya bir arkadaşınız ya da kardeşinizle olan bazı rekabetinizi gösterebilir. Belki de bilmeden, o kişiye karşı bir küstahlık yaptınız.

Rüyanızda kavga eden birisini seyrettiyseniz, böyle bir rüya iyi bir işarettir ve yaşamınızı istediğiniz şekilde düzenlemek içim özgür olduğunuzu belirtir.

Eğer rüyada eşinizle kavga ediyorsanız, böyle bir rüya iyi bir işaret değildir ve ihanet ve sadakatsizlik anlamına gelir.

Rüyanızda eşinizle birlikte bir başkasıyla kavga etmek, böyle bir rüya romantik yaşamınız için kötü bir işaret olabilir. Bu rüya eşinizden ayrılma sürecini bile gösterebilir. Genellikle ayrılık geçicidir, ancak bazen ilişkinin sonunu gösterir.

Psikolojik olarak rüyada kavga etmek

Rüyanızda kavga ederken kan kaybediyorsanız, böyle bir rüya ihanet ve sadakatsizliğin işareti olabilir. Belki bazı insanlara çok fazla güvenirsin. Bazen en yakınımız olan insanlar en büyük düşmanımız olabilir.

Rüyanızda kavga ederken yaralandıysanız, böyle bir rüya, sizi ilgilendirmeyen bazı konulardan uzak durmanız için size gönderilen bir uyarıdır.

Rüyanızda bir kavgayı aralamaya çalıştıysanız, böyle bir rüya iyi bir hakem olmak için gereken niteliklere sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyada kavgada yenilmek, hayatınıza kısa sürede gelen talihsiz olayların bir işaretidir. Kötü finansal kararlar almanın ve bunun sonucunda çok para kaybetmenin göstergesi olabilir.

Rüyanızda sevdiğiniz biriyle kavga ediyorsanız, böyle bir rüya senin kibirli doğanı gösterebilir. Herkese karşı saldırgan bir tavrınız olabilir. Davranışınız size birçok gereksiz soruna ve hatta sizin için çok önemli olan insanlarla ilişkilerin sona ermesine neden olabilir.

Rüyada sürekli kavga etmek, ciddi bir uyarı olabilir. Bu rüya sizi muhtemel bir suç geçmişi veya şüpheli karakteri olan insanlarla temastan kaçınmanız konusunda sizi uyarır, çünkü onlardan biri olabilirsiniz.

Tarihsel olarak rüyadaki kavgalar

Rüyanızda uzakta kavga eden birilerini gördüyseniz, böyle bir rüya sizi birisinin hatasının kurbanı olmamanız konusunda uyarır. İtibarınızı tehlikeye atacak, kendinizi zor bir durumda bulabilirsiniz.

Rüyanızda sevgilinizle kavga ettiyseniz, böyle bir rüya genellikle sevgilinle olan ilişkinin güçlendiğinin bir işaretidir.

Rüyanızda annenizle kavga ettiyseniz, böyle bir rüya, talihsiz zamanları ve yakın gelecekte meydana gelecek olayları gösteren kötü bir işaret olabilir. Hatta bir kazaya karışmış olabilirsiniz, bundan siz sorumlu olacaksınız.

Rüyada bir sahada boks yapıyorsanız, böyle bir rüya iyi bir işaret olmayabilir. Bu rüya kişisel ilişkileriniz, işiniz veya kariyeriniz gibi hayatınızın bazı önemli alanlarında problem ve zorlukları gösterebilir. Neyse ki onlar sadece geçicidir ve kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz.


Not: Sizler de rüyalarınızın yorumlanmasını istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bize iletebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

811

Rüya Sitesi Linkleri