Rüya tabiri ara

Rüyada Kavga Edenleri Ayırmak

Temmuz 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kavga edenleri ayırdığını görmek çevrenizde olan bir olayda hakemlik edeceğinizi ve bu durum üzerinde hakkaniyetli davranmanız gerektiğine yorumlanır.Rüyada kavga ettiğini ve dövüldüğünü görmek rüya sahibinin işlerinde başarısız olacağı ve bulunduğu makamını ve mevkisini kaybedeceğine yorumlanır.Kavga eden kimseleri ayırdığını gören kişinin duaları kabul olur ve büyük bir hayır işler. Anne baba rızası alan ve iyilik seven birini de tabir eden rüya sıkıntılı durumların biteceğini de müjdeler. Tanımadığı kimseleri ayırdığını gören kişi, kendisinden yardım isteyen birine el uzatır. Tanıdığı kimseleri kavga ederken ayıran kişi ise, ailesinden birinin bir başarısına şahit olur.

Rüyada kavgada birini dövdüğünü görmek rüya sahibinin düşmanlarına karşı galip geleceği ve işlerinde yükseleceğine ve çevresinde çekemeyen kişilerin olacağı ve bu kişilerin sizi yerinizden etme çabasında bulunacaklarına fakat muvaffak olamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada kavga etmek iş hayatınızda başarıya yada mevki kaybetmeye delalet eder. Bu rüyada rüya sahibinin galibiyetine yada malubiyetine göre yorumlanır.

Rüyada kavga edenleri ayırdığını görmek çevrenizde olan bir olayda hakemlik edeceğinizi ve bu durum üzerinde hakkaniyetli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kavga edenleri görmek rüya sahibinin çevresinde yada iş hayatında çalkantılı dönemlerin başlayacağı ve bu durumun sizi de mağdur edeceğine yorumlanır.

Rüyada başkasının kavga ettiğini görmek bazı rüya yorumcularına göre farklı anlam taşımaktadır bu rüyada rüya alimlerimizden kenzül menama göre rüyada başkasının kavga ettiğini görmek bu kişiler arasında sevgi ve muhabbetin başlayacağı ve aralarındaki sıkı dostluğun ömürlük baki olacağına yorumlanır.

Rüyada kavga izlediğini görmek kavga eden çiftler arasında dostluk ve muhabbetin başlayacağına eğer kavga eden kişiler bekar erkek ve kız ise aralarında hayırlı bir evlilik olacağına yorumlanır.

Rüyada bıçaklı kavga görmek rüya sahibinin çevresinde husumetli biri ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına ve dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.Aralarındaki husumetin fiziki değil sözlü olarak da yaşanacağı ve onur kırıcı yani küfür zedeleyici ve irdeleyici sözlerin olacağı ve bu iki kişi arasında ki husumetin bitmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada aile içi kavga görmek rüya sahibinin eşi yada bekar ise ailesi arasında huzursuzlukların başlayacağı ve hane içinde dargınlığın küslüğün baş göstereceği ve bu durumda tarafların birbirlerine karşı sağ duyulu olmaları gerektiğine yorumlanır.Bu rüya işaret veren rüya olarak bilinir.

Rüyada silahlı kavga görmek çevrenizde size karşı güçlü ve tehlikeli düşmanlarınızın olduğuna yorumlanır.Yada rüyada tanımadığın kişilerin birbirlerine karşı silah çektiğini görmek çevrenizde tehlikeli durumların yaşanacağına ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.Rüyada okulda kavga görmek rüya sahibinin iş hayatında çok azimli biri olduğu ve bu azminde başarılı olup makam ve mevkiye kavuşacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5568