Rüya tabiri ara

Rüyada Kavga Ayırmak

Mayıs 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kavga Ayırmak gerçek hayatta yaptığı veya yapacağı işlerle itibar kazanacağına tabir olunur. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından eskisinden daha fazla ilgi göreceğine, daha çok sevileceğine yorumlanır.Rüya sahibinin daha önceden küslük, dargınlık yaşadığı kimselerin bu süreçte yeniden kendisiyle yakın olmak istemelerini işaret eder.

Rüyada bir kavgayı ayırmaya çalıştığını görmek, gerçek hayatta sorun yaşayan insanlar arasında çözüm üreterek köprü görevi göreceğinizi, problem yaşayan insanların aralarının düzelmesi için elinizden geleni yapacağınıza yorumlanır. Bu davranışlarınızla birçok kişinin saygısını ve güvenini kazanacak, manevi anlamda huzurlu bir şekilde yaşamaya başlayacağınızın habercisidir.

Rüyada kavga etmek, hayra ya da kötüye yorumlanır diyemeyiz. Rüyada görülen kavga şekilde rüya anlamını tamamen değiştirebilmektedir. Rüyada birine tokat atmak, gerçek hayatta yaşayacağınız bir olay neticesinde size destek verecek birilerine yorumlanırken, rüyada size tokat atıldığını görmek gerçek hayatta kimsenin desteğini almadan zor zamanlar geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Yani rüyanın görülme biçimi tüm anlamı değiştirebilmektedir. Bu nedenle rüyanızdaki tüm detayları hatırlamaya çalışmalı ve aşağıda size yol gösterecek tüm yorumları dikkatle okumalısınız.

Rüyada kavganın büyüdüğünü görmek, gerçek hayatta ciddi bir kavganın ortasında kalacağınıza delalet eder. Rüya sahibinin çok güvendiği biri tarafından ihanete, haksızlığa uğramasına yorumlanır. Yaşanan bu durumdan sonra rüya sahibinin çok yıpranacağı bir dönem geçireceğinin habercisidir.

Rüyada kavganın büyüdüğünü görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanların Allah yolundan sapan, hayırsız kimseler olduğunu gösterir. Rüyada ilahi mesaj ise buna göre şekillenmektedir. Rüya sahibinin hayırsız, Allah yolundan sapmış kimselerden uzak durmasını, kendine Salih ve Allah yolunda olan kimseleri dost bilmesi gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada halkın kavga ettiğini görmek, yaşanacak olan büyük bir kıtlığın habercisi olarak yorumlanır. Halk içerisinde sapkınlık yapan, birbirlerine ihanet eden insanların çoğalacağına, halkın büyük sıkıntılar içine gireceğine delalet eder. Bu durumun tek sorumlusu farkına varmış olsalar da, halkın göz yumduğu sapkınlık yapan insanlardır.Halkın bunun farkına varması zaman alacak ve bu zaman zarfında derin yaralar alacaklardır. Yaşanan olumsuz olayların sonunda, halkın arasından çıkan bu kimseler pişmanlık yaşayarak aklanıp yeniden halk arasında yer edinmeye çalışacaklardır.

Rüyada kavga edenleri izlemek, rüya sahibinin gerçek hayatta yaşayacağı bazı haksız durumlara karşı çok güçlü bir duruş sergileyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin güçlü bir duruş sergilemesiyle birlikte, haksızlıkların ortadan kalkacağına ve haklının kendisi olduğuna kanaat getireceklerine yorumlanır.

Rüyasında anne ve babası ile kavga ettiğini gören kimse, gerçek hayatta anne ve babasının kalbini kırmış fakat henüz bunun farkına varamamış demektir. Gerçek hayatta bu kalp kırıklığın sebebi, rüya sahibinin anne babasına kötü sözler söyleyerek büyük bir günah işlediğini göstermektedir. Bu rüyadaki o derin ve ilahi mesaj ise tamamen bununla ilgilidir.

Bu rüyada almanız gereken mesaj, anne ve babanıza gerçek yaşamınızda çok daha değer verip, saygıda kusur etmemeniz gerektiğini göstermektedir. Bu rüya sizin ailenize kötü sözler söyleyerek kalplerini kırdığınızı işaret etmektedir. Gerçek hayatta onları üzdüğünüz davranışlarınız için kendinizi düzeltmeniz ve kalplerini yeniden kazanmanız gerekmektedir. Birçok rüya alimi, aile içerisinde kavga ettiğini gören kimselerin günlük hayatında bazı geri dönüşü olmayan günahlar işleyeceklerine yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3786