Rüya tabiri ara

Rüyada Katmer Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada katmer görmek rüya sahibinin iyilik, huzur ve güzelliklerle karşılaşacağına delalet eder. Kişinin sağlığının her geçen gün iyiye gideceğine, yüzünün güleceğine, gelirini artıracağına, bereket ve bolluk içinde yaşayacağına, tüm hayatını hayalini kurduğu gibi şekillendireceğine ve ilerleteceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu günlerde kendisini çok mutlu edecek, yüzünü güldürecek çok hoş ve güzel haberler alacağına, gönlü rahat, mutlu günler geçireceğine de delalet eder.

Rüyada Katmer Yediğini Görmek

Rüyada katmer yediğini görmek kişinin geniş bir rızka sahip olacağına, helal para kazanacağına, çalışkan biri olduğuna ve bu güne kadar ki tüm emeklerinin karşılığını bu günlerde alacağına, rahatlık ve lüks içinde yaşayacağına, kişinin hedeflediği kazanca ulaşacağına ve istediği yaşam standartlarına kavuşacağına, güzel bir hayata, mutlu bir yuvaya, çok paraya sahip olmaya yorulur.

Rüyada Katmer Pişirdiğini Görmek

Rüyada katmer pişirdiğine görmek rüyayı gören kişinin tüm işlerinin yolunda gideceğine, her şeyin tam da istediği gibi olacağına, ticaret hayatında ilerleyeceğine ve gün geçtikçe daha profesyonelce çalışacağına, kişiyi kısa yoldan zenginliğe götürecek fırsatların karşısına çıkacağına ve bu fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, güzel ve mutlu bir hayata sahip olacağına delalet eder. Bu rüya mutluluğun artmasına, güzelliklerin çoğalmasına ve şansın rüyayı gören kişi ile birlikte olacağına, neşe ve bolluk içinde geçecek güzel bir yaşama da işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16548