Rüya tabiri ara

Rüyada Karton Görmek

Ekim 20, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Karton Görmek kişinin çok dertli olduğuna ve dertlerinin azalmak yerine daha da artış göstereceğine delalet eder. Rüyasında karton gören biri dört bir yandan gelen sıkıntı ve olumsuzluklar ile mücadele esnasında fiziksel gücünü yitirecek ve yataklara düşecek kadar hasta olacaktır. Çoğu yorumcu tarafından tabirlendiği üzere rüyada karton görmek zaten var olan sıkıntıların daha artış göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Karton görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında karton görürse, hayatı daha da karmaşık bir hal alarak çıkmaza sürüklenecek demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada karton görmek hiç de olumlu anlamlar içermediği için hayırlı bir rüya olarak sayılamaz.

Rüyada kartonpiyer görmek, kişinin yanlış yollarda ilerleyerek başına felaketler açtığına ve bu yüzden de hiç refaha kavuşamadığına işaret eder. Rüyasında kartonpiyer gören kimse yanlış insanlarla arkadaşlık ettiği için başı beladan hiç kurtulmaz.

Rüyada beyaz kartonpiyer görmek, kişinin çevresindeki uyarılara hiç kulak asmadan kendi bildiğini okuduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında kartonpiyer gören kimse çevresindeki insanların ne dediklerini önemsemeden yanlış yolda ilerleyerek birçok felaketi başlatmada rol oynar.

Rüyada karton toplamak, rüyayı gören kişinin düşmanları tarafından rahatsız edileceğini ve başına bazı hayırsız işler açılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında karton topladığını gören kişi, düşmanlarından gelecek belalar ile kendisini bir çıkmazın içinde bulacaktır.

Rüyada karton kutu görmek, kişinin önemli bir yolda ilerlerken karşısına büyük bir engelin çıkacağını ima eder. Bazı yorumculara göre rüya sahibi sabırlı davranırsa bu engeli kolaylıkla aşacak, bazılarına göre de sabretmeden hareket ederse de bu engel onun sonu olacaktır.

Rüyada karton bardak görmek, kişinin dostları ile geçireceği hoş vakit anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi uzun süredir görmeyi istediği dostları ile yeniden bir araya gelerek onlarla güzel vakit geçirecektir.

Rüyada karton sigara görmek, kişinin dünyevi işlerle çok fazla meşgul olduğuna ve bu yüzden de manevi olan her şeyin değerini unuttuğuna işaret eder. Rüyasında karton sigara gören biri, dünya malına çok fazla değer verdiği için Allah ile olan tüm ilgisini yitirecek demektir.

Rüyada karton koli görmek, uzun bir yolculuk için yapılacak olan hazırlığı temsil etmektedir. Rüyasında karton koli gören kimse uzun bir yolculuğa çıkarak ruhsal sorunlarından kurtulacak ve bedensel gücünü geri kazanacaktır.

Rüyada karton bulmak, kişinin hayatındaki olumsuzluklar ile çok fazla mücadele etmesinden ötürü amansız bir hastalığa yakalanacağı anlamına gelir. Rüyasında karton bulduğunu gören biri hayatındaki sıkıntıları çözmek için çok uğraşacak, ancak bu onun sağlığına mâl olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

765