Rüya tabiri ara

Rüyada Karpuz Yemek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada karpuz yemek, rüya sahibi açısından zorlu günlerin başlangıcı, çevresindeki kişiler tarafından üzüleceği, sinirlerinin bozulacağı anlamına gelmektedir. Bu kişiler başkaları tarafından söylenen laflardan üzülebilir, oldukça kötü günler geçirebilir. Etrafındaki hilebaz kişilere, fesatlara karşı gereken önlemleri almaları gerekir. Dilimlenmiş karpuz yemek eğer önlem almazlarsa, sıkıntılı bir süreçten geçebilirler. Kendisini karpuz yerken görenler, çevresindeki kişilerin yaptıklarından dolayı üzülecek, bazı haksızlıklara uğrayacaktır.

Rüyada karpuz yediğini görmek rüya sahibinin arkasında bol dedikodu ve gıybet yapılacağına anlamına gelmektedir. Rüyasında karpuz yediğini gören kişinin en yakın arkadaşı ve akrabası tarafında dedikodusu yapılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiyi çeşitli iftiralar atılacağına ve yakın çevresi tarafında kötülüğünün istendiğine işaret eder. Bazı rüya yorumcuları da olumlu olarak yorumlanmakta. Rüya sahibinin ağız tadına ve bol bereketli bir hayatının kendisini beklediğine tabir edilir. Eğer rüya sahibi gebe ise doğacak olan çocuğunun hayırsız olacağına ve ailesine bir çok sıkıntı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada tatlı karpuz yemek, rüyayı görenler için güzellik ve iyilik sembolüdür. Bu rüyalar hayırlı neticeler getirir. Her girişiminden başarılı sonuçlarla çıkar, huzurlu ve rahat bir yaşam geçirirler. Evli olanlar ile içinde aradıkları mutluluğu yakalar. Bu kişilerin beklentisi olan bir haberi alma olasılıkları da vardır. Diledikleri gibi sonlanan bir girişimleri olacaktır.

Rüyada tatlı karpuz yediğini görmek rüya sahibinin tatlı karpuz yediğini görmesi gelecekte sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise maneviyatı yüksek biri ile evleneceğine hayırlı evlat sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibine uzun süredir beklediği müjdeli haberin en kısa zamanda alacağına delalet eder.

Rüyada acı karpuz yemek, rüya sahibi için hayırlı neticeler vermez. Kendi yaptığı işlerden dolayı üzüleceği, bunların olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelen bir rüyadır. Rüya sahibi en kısa sürede istemediği sonuçları olan bir haber alacak ve üzülecektir. Bu nedenle kişilerin gerçek yaşamında daha dikkatli olması, istenmeyen olayların engellenmesi için gereken çabanın gösterilmesi gerekir.

Rüyasında yediği karpuzun tadının acı olduğunu hissederse pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibin yolunda giden işinin ters gideceğine bir çok işinin bozulacağına, aile hayatından uzaklaşacağına tabir edilir. Rüyada acı ve mevsimsiz karpuz yemek olumsuz bir haber alacağına bu haberden sonra çok üzüleceğine ve kendisini uzun bir süre huzursuz mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz yemek kişilerin yaşamındaki dedikoduları, gıybeti işaret eder. Bu kişilerin arkasından dedikodu yapan kişiler bulunmaktadır. Yakın çevresinde bulunan kişilerin kendisi hakkında dedikodu yaptıklarını düşünmeli, etrafında kendi kötülüğünün isteyen kişilerin olduğunu bilemeleri gerekir. Bu karpuz yeme rüyalarının hayırlı olmayan sonucu gibi görülse de, kişinin yaşamında önlem almasını sağlayan olumlu bir rüya olarak kabul edilmelidir. Çevresindeki bu tür insanlara karşı daha dikkatli olmalarını işaret eden bir rüya olarak kabul edilmelidir.

Rüyada karpuz görmek, rüya sahibi için şans açıklığı ve kısmet olarak yorumlanır. Maddi açıdan güçlenme, daha rahat bir yaşam, kısmetlerin artması anlamını taşır. Karpuz satmak, kişinin gönlündeki iyiliklerin varlığına işaret eder. Başkasına ait olan karpuzu çalmak ve yemek ise, başkalarının desteğiyle gelirin artmasına, geçim sorununun olmamasına, rahata ermeye tabir edilir. Bu rüya bazı yorumcular tarafından başkasının hakkını gasp ederek, rahata erme anlamında yorumlanmıştır.

Rüyada karpuz çekirdeği yediğini görmek rüya sahibinin tadı bozulmuş ve çürümüş karpuz yediğini görmesi pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda sağlık problemleri yaşayacağına ve sağlık problemleri yüzünde çevresindeki insanlarla dan uzaklaşacağına bütün hayatını yalnız geçirmek zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise pek hayırlı bir evlilik yapmayacağını delalet eder. Yapılan bu evlilik sonrası bir ömür huzursuz olacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada karpuz yediğini görmek ne anlama gelir ? genel olarak, sıkıntılar, zorluklar, yaşanması gereken meşakkatli yollar anlamında yorumlanmıştır. Kişilerin yaşamında olanlara daha fazla dikkat etmesi, çevresindekilere karşı daha dikkatli olması gerektiğini anlatır.

Rüyada karpuz görmek; bazen sevinçli bir haber almak bazen de sıkıntılı günlerin yaklaştığını haber verebilir. Rüyada Karpuz Görmek bazı yorumculara göre bir hastalığa yakalanmaya işarettir. Ancak sıkıntılardan kurtulup helal yoldan mal kazanma anlamına da gelebilir.

Rüyada karpuz almak; rüyada karpuz aldığınızı görmeniz yeni bir iş veya işte yükselme manasına gelir. İşle alakalı olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada karpuz yediğini görmek; Dedikodu ile tabir edilir. Arkanızdan dedikodu yapan kişilerin varlığına işaret eder ve bunlara karşı temkinli olmanız gerektiğini anlatır.

Rüyada karpuz çekirdeği görmek ne demek; bolluk, bereket ve kısmet ile tabir edilir. Rüya sahibinin istediklerinin gerçekleşeceği bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada karpuz çekirdeğini yutmak; kalabalık bir aileye sahip olacağınıza işaret eder. Çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada kapuz kesmek; karpuz kestiğini görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda kötü bir haber alacağına ve buna çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada manavdan karpuz almak; yeni kararlar alınacağına ve yeni kapıların açılacağına işaret eder. Özellikle okuyan gençler için sınava girecekleri ve yeni meslekler seçecekleri şeklinde tabir edilir.

Rüyada ham karpuz görmek, yemek; rüya sahibinin düğün hazırlığı yapacağına ancak bu hazırlıklar sırasında aileler arasında birtakım anlaşmazlıklar çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin sabırlı olması gereken bir döneme girdiğinin habercisidir.

Rüyada karpuz tartmak; rüya sahibinin çok çalışkan ve azimli olmasından dolayı hiç kimseye bağlı kalmadan hayatını idame ettirebilecek güçte olduğunu anlatır.

Rüyada olgunlaşmış karpuz görmek; Kişinin kendi alın teri ile kazanacağı para manasına gelir. Kişinin maddi açıdan rahatlayacağına ve tüm işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada karpuz tarlası görmek ve tarladan karpuz almak; yakın çevreden bir kişi ile anlaşmazlık yaşamaya ya da kavga etmeye yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3124