Rüya tabiri ara

Rüyada Karnabahar Görmek

Rüyanızda karnabahar görmeniz, başkalarının da bulunan alacaklarınızı tahsil edeceğinizle yorumlanmış­tır. Karnabahar, yeni dostlar edinileceğine işarettir. Mevsiminde karnabahar görmek, asalet sahibi değerli bir kadın sayesinde elde edilecek bir men...

Rüyanızda karnabahar görmeniz, başkalarının da bulunan alacaklarınızı tahsil edeceğinizle yorumlanmış­tır. Karnabahar, yeni dostlar edinileceğine işarettir.

Mevsiminde karnabahar görmek, asalet sahibi değerli bir kadın sayesinde elde edilecek bir menfaate işarettir denil­miştir.

Rüyada pişmiş karnabahar görmek daha güzel yorumlara işaret eder. Yani pişmiş karnabahar görmek, çiğ karnabahar görmekten daha iyidir denilmiştir.

Rüyada karnabahar görmek, büyük miktardaki alacağınızı zor da olsa tahsil edeceğinizin işaretidir.

 Mevsimsiz Karnabahar Görmek

Mevsimsiz karnabahar görmek ve yemek, pek iyi değildir. Üzüntü ve kedere işarettir. Bir başka yoruma göre ise, ya­lana ve belaya işarettir denilmiştir. Ayrıca, kadınlarla münasebete ve onların malını yemeye işaret eder.

Rüyada mevsimsiz karnabahar yemek, üzüntü ve keder ile tabir olunur.

Rüyada yumurta ile terbiye edilmiş karnabahar görmek, ka­dınlar, tarafından gelecek mala ve onların malından ye­mek ve istifade etmekle yorumlanır denilmiştir.

Bir kimsenin rüyasında karnabahar görmesi faydalı, sert ve köylü bir adama işarettir.

Rüyada elinde yaş bir karnabahar olduğunu görmek, alacağını zahmetsiz tahsil etmeye işarettir.