Rüya tabiri ara

Rüyada Karısının Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Karısının Başkasıyla Evlendiğini Görmek, Rüyasında karısının başkasıyla evlendiğini gören rüya sahibi aile içinde yaşanacak tartışmalara ve huzursuzluğa işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise rüyasında karısının evlendiğini görmek kişinin kendi evlilik hayatının iyi gideceğine, evliliğinin sağlamlaşacağına, eşi ile arasında saygının, sevginin artacağına, huzurlu bir yuvası olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi karısının yakın bir arkadaşıyla evlendiğini görmesi karısının evlendiği kişi tarafından huzurlarının bozulacağına, karısını bir günaha gireceğine ve hane içinde büyük huzursuzluklar yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bir takım sıkıntılar yaşayacağına, bazı sıkıntılar nedeni ile aile içinde büyük tartışmalara neden olacak ve büyük mutsuzluklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada karısının evlendiğini gören kişinin aile içinde huzurunun kaçacağına, bazı sorunlar yaşanacağına bir üçüncü kişi tarafından eşi ile arasının açılacağına boşanma noktasına geleceğine ve rüyayı gören kişinin başında kara bulutlar gezeceğine, başının belada kurtulmayacağına çok büyük zorluklarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi karısını kendisi evlendiriyor ise rüya sahibi yuvası için elinden geleni yaptığına, huzur ortamını sağlamaya çalıştığına ve hane içindeki tüm zorluklara katlandığına, huzuru sağlamak için elinden geleni yapmaya çalıştığına işaret eder

Rüyada karısının başkasıyla evlendiğini görmek bazı alimlerin söylevine göre rüyayı gören kişinin aile hayatında oluşacak tartışmalar, atışmalar hane içinde huzursuzluklara neden olacağının habercisi olabileceğini işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyasında karısının başkasıyla evlendiğini görmek rüyayı gören kişi bekar ise iyi bir eşi olacağına, mutlu huzurlu bir yuvası olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasında sevgi ve saygının artacağına, evliliğinin daha sağlam olacağına, huzurlu olacaklarına işaret eder.

Rüyasında karısının başkasıyla evlendiğini gören kişinin psikolojik tabirine göre eşine olan kıskançlığı, onu kaybetme korkusu ve ayrılmak korkusunu işaret eder. Rüyayı gören kişi kendi iç dünyasında aldatılmaktan korkar, eşinin kendisine karşı sevgisinin azaldığını düşünür, her an eşi onu terk edecek düşüncesi taşımaktan devamlı huzursuz olacağına işaret etmektedir.