Rüya tabiri ara

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada karınca sürüsü görmek ilerleyen zamanlarda büyük mevkilere gelineceğini işaret eder. Sıkıntıların ve zorlukların uzak olacağı bu dönem büyük kazançların yaşanacağı bir dönemdir. Rüyada karınca sürüsü görmek aynı zamanda belli konularda yetenekli olan kişinin ön plana çıkacağı bir dönemi de işaret etmektedir.

Rüyada karınca sürüsü öldürmek yaşayan kişilerden biri veya birilerinin gurbete gideceklerine, yolculuğa çıkacaklarına işaret sayılır. Rüyada uçan karıncalar gökyüzünde ise bir mağduriyeti, savaş yapılan bir yerde birçok askerin öleceğine rivayet edilir.

Rüyada karınca sürüsü ısırması kolektif çalışmaya, dayanışmaya ve yardımlaşmaya delalet eder. Karınca yuvası bir yerde insanlar arasında meydana gelecek olan imece çalışması ile yardımlaşa anlamına gelir.

Rüyada karınca sürüsü saldırması hırsız veya asalak kimselere, bazı rüya tabircilerine göre de rızkınızın çoğalacağına, beklenen mahsulün iyi verim vereceğine, berekete yorumlanır.

Rüyada karınca sürüsü süpürmek kendine olan güveni kaybetmeye ve mutsuz olmaya hayata kötü bakmaya delalet etmektedir. Planlarını hayata geçirmek için biraz daha beklemeye ve sabrederek zamanında harekete geçmeye, yeni bir hayat kurmaya ve başarılı olmaya işaret etmektedir.

Rüyada karınca sürüsü saldırısına uğramak alınacak hayırlı bir habere tekabül eder. Aynı zamanda zengin olmanın, mal, mülk biriktirmenin ve kaliteli bir hayat sürdürmenin habercisi olarak görülür.

Rüyada karınca yuvası görmek, rüya sahibinin eşi ve yakın akrabaları ile hoş sohbet içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın çevresi ile birlik ve beraberlik anlayışı içersinde hareket etmesine yorumlanır.

Rüyada karınca yemek, bolluk olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin hanesi ve işinde bereketin üstün olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin sıkıntılarından kurtulmasına rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada evde karınca görmek, kişinin hanesinde huzur ve neşenin eksik olmayacağına, çalışkan ve faziletli insaların varlığına yorulur. Hane halkının mutluluk içersinde olmasına, çoğalmaya haneye katılacak bireylere yorumlanır.

Rüyada evden çıkan karınca görmek, kişinin evinden gurbete ayrılacak kişiye, hane halkından uzaklaşmaya işaret eder. Geçici üzüntü yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Kapıda Karınca Sürüsü Görmek Rüya sahibi evinin kapısından karınca sürüsünü toplandığını görüyorsa, evine doğru gelecek olan bir kuru kalabalığa, bu kalabalığın kötü bir amaçla gelmediği halde çokluklarından sonucu olarak, rüya sahibine ve ailesine en azından bir maddi zarar vereceklerine delalet eder. Aynı zamanda kişinin evini taşıyacağına, şuan ki evinden çok daha iyi, büyük, güzel ve konforlu bir eve taşınacağına delalet eder. Kişi Allah’ın doğru yolundan ayrılmamayı, dua etmeyi bırakmamalıdır.

Rüyasında bahçesini karıncaların bastığını gören kişi, rüyasını; ekeceği ekininin erkenden boy verip bol mahsül alacağına, topraktan emeğinin karşılığını alacağına ve elde ettiği ürünün bereketi bir sonraki yıl ekeceği tohumlara da bulaşacağına yormalıdır. Aynı zamanda kişinin aile soyunun devam edeceğine ve uzunca yıllar dünyaya kök salacaklarına yorulur.

Rüyada Karınca Sürüsü Yuvası Görmek Rüya sahibinin kendisine iyi gelen ışığının kendi içinde olduğuna, hayatının amacını yüreğinde taşıdığına ve yaşam suyu gibi ölüm zehrini de içinde taşıdığına delalet eder. Kişi yardımını beklediği, danışmak istediği ve fikirlerine ihtiyaç duyduğunu düşündüğü kişiye karşı savunmasızlığını, hayranlığını bir kenara bırakmalıdır. Aradığı danışmanlığı hiç kimsenin yüreğinde veya danışmanlığında bulamayacaktır.

Rüyada Vücudunda Karınca Görmek Kişinin vücudunda karınca görmesi; rüya sahibinin o anki vücut durumuna göre değişen yorumlar içermektedir. Eğer kişinin vücut sağlığı yerindeyse, kişinin sağlığının gün geçtikçe artacağına fakat kendisini koruması şartıyla, hiç hasta olmayacağına, dermansız derde girmeyeceğine delalet eder.Ayrıca vücutta karıncaların olduğunu gördüğü dönemde hastalığı ne olursa olsun vücudu hasta ise, kişinin giderek bozulan sağlığına, hastalıklarının artacağına delalet eder. Alimler rüya sahibinin sağlığını düşünerek hareket etmesi gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyasında kırmızı karınca gören kişi, rüyasını; düşmanlarının varlığına, kuyusunu kazanlara ve sırtından vurmaya hazır birine yormalıdır rüyasını. Kişi açık verdiği insanlardan korkmalıdır, asla tam anlamıyla güvenilir olmadıklarını unutmamalıdır. Ayrıca kişinin ailesiyle çok fazla uyumlu bir döneme gireceğine, sıkıntılarının eriyeceğine, birbirlerine tutunup birbirlerini çok daha fazla seveceklerine yormalıdır, rüyasını. Aile içindeki küslüklerin geçeceğine, büyükçe bir dayanışmaya girileceğine ve sevgi bağlarının sonsuz güçlüğe bürüneceğine delalet eder.
Rüyada karınca sürüsü görmek, ileride kocaman bir yere geleceğiniz, sıkıntı ve zorluk çekme olmadan ganimet elde edeceğinizin işaretidir. Tekrardan karınca sürüsü, becerikli durumda olan insanlara, herkesin imrenerek bakacağı bir güce kavuşmaya, daima dilediğiniz bir birlikteliğe de delalettir. Bir takım yorumcular karınca sürüsünü, sıkıntı çekmeye, zorluk yaşamaya, iş yaşamında problemlere yormuşlardır. Sıkıntı bitiminde erilen ferahlığa ve hüzün sonrasında ele geçirilen başarıya da işaret olabilmektedir.

Rüyada Karınca Görme, Karıncaya rastlamak aile halkı durumda olan kimselere, mala veya gurbete delalettir. Rüyada karıncaların uçabilmesi hasret çekmeye veya uzak diyarlara gidileceğine işaret sayılır, malın artmasına, nimetin çoğalmasına da işaret sayılır. Karıncaların toplanması pahalılığa, Tekrardan bolluk, bereket ve zenginliktir.

Rüyada üstünde karınca sürüsüne rastlamak, zorlukları aşarak beklediği getiriye, sıkıntılarının bitiminde ümit ettiği paraya, başarısızlık ardından hayal ettiği rahatlığa, sıkıntılarının bitiminde kavuştuğu mutluluk anlamına gelmektedir. Pozitif bir ifadeyle: üstünde karınca sürüsüne rastlamak, zorlukla umduğu daha iyi getiriye, meşakkatle boğuşarak elde ettiği beceriye, meşakkatle boğuşarak gözlediği şerefe, sıkıntıya düşerek ele geçirdiği onura, çektiği zorlukların sonucunda elde etmek istediği mal, zorluklar yaşayarak sonuçta beklediği şan anlamına gelmektedir. Pozitif bir ifadeyle rüyanız: musibetle kazandığı az durumda olan kazancının artacağına, sıkıntılarının bitiminde beklediği toplanmış getiriye, bir kişiden destek kasten kazandığı hünere, işaret kabul olunur.

Rüyada Karınca Yuvasına Rastlamak, Karınca yuvası yaşanılan yere delalettir. Bu sebeple bu yuvada görülen şeylerin hali ile hakikat hayattaki yaşanılan yer ile aralarında ilişki kurulmaktadır. Karınca yuvası uygun personel ve birlik beraberlik arasında bulunan halka da delalettir.

Rüyada Hanede Karıncalara Rastlama, Evinde çok sayıda karınca görürseniz, o konut vatandaşlarına erişecek bereket, bolluk, şan ve şöhrettir. Yemekler üstünde bir araya gelen karıncalar sıkıntıdan kurtulup rahatlığa kavuşmaya delalettir.

Rüyada Haneden Çıkan Karıncalara Rastlamak, Rüyada evinizden uçarak karıncaların çıktığını görmeniz, o konut halkından kimselerin gurbete gideceğine ve haneden ayrılacağına delalettir.

Rüyada Çok Fazla Sayıda Karınca Görme, Karıncanın çoğalması kişilerin çoğalması olarak düşünülür. Hanede çoğalan karıncalar, çocukların artmasına delalettir. Karıncanın çoğaldığını görenin pek çok torunu olabilir. Soyu artar ve genişler. Onlardan huylandıysanız, hakikatli yaşamda vesvese yapacağınız birden çok dert ve tasanızın olacağına delalettir. Bir gıda maddesine karıncaların üşüştüğüne rastlamak, o şeyin pahalılaşmasına ve onu alanların zorluk çekmesine neden olarak yorumlanır. Bireyin düşünde ağzından ve burundan karınca çıkması vefat etmesine delil sayılır denmektedir. Atlıkarınca konulara hızlı intibak eden, çözüm üretmekle ve iş becermekte mahir durumda olan bir kimseye veya sevinç dolu bilgi ve gelişmelerin habercisidir Karınca yuvası köylü ile iş bölümü veya imece usulü uygun çalışmaya, hanede görülen çok fazla karınca aile ve eş arkadaş etrafının genişlemesine delil sayılır. Rüyada karınca görme benzer gündelik yaşamda da belirtildiği üzere bolluk ve bereket işaretidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4586

Rüya Sitesi Linkleri