Rüya tabiri ara

Cover Image

Karınca Sürüsü

Temmuz 24, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada karınca sürüsü görmek, bolluk, bereket anlamı içeren bu rüya kişini her türlü sıkıntılarından kolaylıkla kurtulacağına işaret eder. Rüyasında karınca sürüsü gören kimse, şansı ve kısmet sayesinde olması zor bir çok işten başarı sağlayarak kazancı bollaştırır. Rüyada karınca sürüsü görmek, bazen de kişinin iş hayatında istenmeyen olaylara karışarak başının ağrıyacağına, mutsuz olacağı işlere kalkışarak kendisini ve sevdiklerini üzeceğine işaret edilir. Rüyada karınca sürüsü görmek, aynı zaman da hayırlı kısmete, yolculuğa çıkmaya, rızk peşinde koşmaya ifade edilir.

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek Ne Demek?  

Rüyada karınca sürüsü görmek, kişinin rüyasında karınca sürüsü görmesi, iş hayatının oldukça hareketli geçip ticari anlamda bir çok başarılara imza atacağına yorumlanır. Rüyasında karınca sürüsü gören kimse, toplu organizasyonlarda yer alıp kazandığı başarıları kutlar. Karınca sürüsü yere bağlı kalmaksızın bulunduğu her ortama bolluk bereket getirmiş kişileri bir çok sıkıntılarından arındırmıştır.

Rüyada Karınca Görmek  

Rüyada karınca görmek, daha çok aileyi ilgilendiren bu rüya kişinin hanesi için yaşadıkları sorunlarına delalet eder. Karınca rüyası bolluk, bereket ve rızk anlamı içerirken aynı zaman da da ayrılıklara, çekilen gurbet özlemlerine ifade edilir. Rüyada karınca görmek, aynı zaman da kısmete, sevdiğiniz kimselere karşı yakınlık göstermeye, hasta yakınlarınızın şifa bulmasına delalet edilir.

Rüyada Karınca Sürüsü Öldürmek

Rüyada karınca sürüsü öldürmek, rızk kapılarını kapatmaya, fırsat kapılarını ters tepmeye, size karşı yakınlık gösteren kimselere karşı düşmanlık gütmeye yorumlanır. Rüyasında karınca sürüsü öldüren kimse, düşmanlarının hedefi olup hayatı olumsuz yönde karartır.

Rüyada Karınca Yemek  

Rüyada karınca yemek, bolluk bereket anamı ifade eden bu rüya kişinin hanesinin çoğalım güçlü ve geniş bir aile olacağına yorumlanır. Rüyasında karınca yediğini gören kimse, bir çok başarılı işlerde yer almış kendisini ve ailesini mutlu kılacak maddi ve manevi yatırımlarda bulunmuştur.

Rüyada Evden Çıkan Karınca Görmek  

Rüyada evden çıkan karınca görmek, kişinin hanesinden uçarak karınca çıktığını görmesi, ev halkından bir kimsenin iş amaçlı yakın zaman da gurbete gideceğine yorumlanır.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, iş hayatınız ve özel hayatınızı yakından ilgilendiren konularda yoğunlaşıp kısa süreli de olsa başınızın ağrıyacağına yorumlanır. Rüyasında karınca yuvası gören kimse, elde ki bir çok fırsatı değerlendirip başarılı insanların bulunduğu ortamlara girebilmeyi başarmışlardır.

Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek  

Rüyada çok sayıda karınca görmek, kişinin aile yapısını ilgilendiren bu rüya rüyayı gören kimseler için aileye gelecek yeni misafirlere, yaşanan sürpriz gelişmelere yorumlanır. Rüyasında çok sayıda karında gören kimse, iş hayatında bir çok insanla karşı karşıya gelmiş hayatının tüm yaşantısını hareketli ve aksiyon içinde geçirmiştir.

Rüyada Karınca Sürüsü Süpürmek  

Rüyada karınca sürüsü süpürmek, ellinize geçen kısmet kapılarını ters tepmeye, size uzatılan yardım ellerini görmezden gelmeye, pişmanlığa işaret edilir. Kişinin rüyasında karınca sürüsü süpürdüğünü görmesi, bir çok anlamda karşısına çıkan fırsatlar karşısında pasif yenik durumda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Evde Karınca  Görmek 

Rüyada evde karınca görmek, rüyada hanenin içinde karınca görmek, hane içine gelecek olan bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyasında evde karınca gören kimse, ailesiyle olan kırgınlıklarına son verip barışçıl şekilde hayatını sevdikleri insanlarla sürdürür.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada karınca sürüsü görmek, Allah’a karşı yakınlık hissetmeye, maddi çıkarları görmeden gelmeye, kişinin sevdikleri insanlarla birlikte barış için yaşamasına tabir edilir.

İslami Yorumu, rüyada karınca sürüsü görmek, yolculuğa, ticari kazançlara, başarılı insanlardan göreceğiniz manevi desteğe yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6183