Rüya tabiri ara

Cover Image

Karınca Isırması

Temmuz 24, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada karınca ısırması görmek, karınca ısırması rüyası zayıf düşmanların varlığına, size ve hanenize kötülük yapmak isteyen kimselere yorumlanır. Rüyasında karınca ısırması gören kimse, şansının yaver gitmesi sayesinde bir çok kazanç elde edip maddi anlamda rahata ve bolluğa erer. Rüyada karınca ısırması görmek, aynı zaman da egosu yüksek cimri kimselere ifade edilip rüyayı gören kişinin hayatı sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşayıp insanların rızklarını görmezden geleceğine yorumlanır.

Rüyada Karınca Isırması Görmek Ne Demek?  

Rüyada karınca ısırması görmek, bu rüya kişi ya da kişiler için fazla büyütülmeyecek ufak tefek sorunlara, ailenizi huzursuz edecek kimselere  yorumlanır. Kişinin rüyasında karınca ısırması görmesi, basit ama huzursuz edici rahatsızlığa yakalanarak bir çok işinde eksik kalacağına işaret edilir. Rüyada görülen karınca ısırması, aynı zaman da uzatılacak dost eline, tecrübe sahibi olmaya, sevdiğiniz kimselerden yardım görmeye yorumlanır.

Rüyada Karıncanın Isırdığını Görmek 

Rüyada karıncanın ısırdığını  görmek, rüya sahibi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya kişinin yakın zaman da güven duygusu beslediği kimselerden göreceği zararlara yorumlanır. Rüyasında karınca ısırığına maruz kalan kimse, kendisine yönelik yapılan kötülükler karşısında sessizliğini korumuş hayatını işine ve ailesine adamıştır.

Rüyada Dev Karınca Görmek  

Rüyada dev karınca görmek, rüya  gören kimseler için şans niteliği içerip kişinin bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine toplayarak eğlenceli vakit geçirmesine yorumlanır. Rüyasında dev karınca gören kimse, yüklü bir mirasa konarak bir ömür ailesiyle birlikte huzur için yaşantısını sürdürürler. Bu rüya aynı zaman da saygınlık kazanmaya, itibar görmeye, insanların beklentileri doğrultusunda kişinin önünde eğilmesine ifade edilir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek  

Rüyada karınca yuvası görmek, rüya sahibinin ailesinden miras olarak kalan yüklü serveti sayesinde hayatının hiç bir köşesinde maddi ve manevi sıkıntı yaşamayıp ömrünü yaşamın güzellikleriyle yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında karınca yuvası gören kimse, hayallerinin doğrultusunda hareket etmiş kendi kurduğu dünyasında kimseye muhtaçlık gütmeden yaşamıştır.

Rüyada Böcek Isırması Görmek

Rüyada böcek ısırması görmek, hayra ifade etmeyen bu rüya kişinin geçireceği rahatsızlık sebebiyle hayatının alt üst olup maddi sıkıntılara boğulacağına yorumlanır. Rüyasında böcek ısırdığını gören kimse, yakın dostlarından kötülük görüp hayat dahil duygularında yanılgıya düşecektir.

Rüyada Karıncanın Ayağını Isırdığını Görmek

Rüyada karıncanın ayağını ısırdığını görmek, kişinin rüyasında karıncanın vücudunun her hangi bir bölgesini ısırdığını görmesi, önemsiz kılacağı düşmanlarının varlığına işaret olup hayatının kısa bölümünü huzursuz geçireceğine yorumlanır. Rüyasında karıncanın ayağını ısırdığını gören kimse, düşmanlarına karşı taarruza geçerek olası tehlikelere karşı önlem alacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6318