Rüya tabiri ara

Rüyada karınca görmek

Ocak 23, 2018 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada karınca görmek

Rüyada karınca görmek, kazancın ve rızkın, bolluk ve bereketin habercisidir uzun ömre, hane halkına işaret eder. Gerçek hayatta karıncalar bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ve çalışkanlıklarıyla bilinirler bu nedenle rüyada karınca görmek aynı zaman da sizin, Aşırı Çalışkan/Hırslı birisi olduğunuza da işarettir. Kolay kolay hiçbir şeyden memnun olmazsınız ama kolay kolay da hiçbir şeyden bıkıp/yorulup vazgeçmezsiniz.

Rüyada karınca görmek, bu rüyanın iyi yorumu olduğu gibi kötü yorumları da vardır. Rüyanızda ne gördüğünüze, ne hissettiğinize ve karıncalarla olan rüyanızda ki olaya, olaylara bağlıdır. Genel kötü yorumu ise, ufak tefek sıkıntılara işarettir. Eğer çalışıyorsanız makam, mevki yada kariyer olarak üstünüzde bulunan bir kişiden, amirinizden, sorumlunuzdan yada müdürünüzden zarar görebilir, azar işite bilirsiniz. Bu nedenle kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ender durumlarda ise, amirinizden, müdürünüzden azar işitmekten ziyade daha kötü sonuçları olan sözler duyabilir bu nedenle de bunalıma girebilirsiniz.

Rüyada dev, çok büyük karıncalar görmek

Rüyada dev, çok büyük karıncalar görmek, büyük bir fırsat yakalayacaksınız. Yeteneğinizin keşfedilmesiyle büyük kazançlar elde edeceksiniz ve kazandığınız saygınlık hayatınız boyunca sürecek.

Rüyada dev karıncalar görmek, kimi yorumculara göre gerçek dışı olduğu için ise hayalci bir yapınız olduğuna, musibetler yaşamaya, yas tutmaya ve acılara işaret eder.

Rüyada karınca yuvası görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, yardımlaşma ve dayanışmaya, birlik ve beraberliğe işaret eder.

Rüyada evde karınca yuvası görmek

Rüyada evde karınca yuvası görmek, hane içindeki sorunların ve kırgınlıkların son bulmasına, huzur ortamının sağlanmasına işaret eder.

Rüyada karınca yuvasına basmak

Rüyada karınca yuvasına basmak, uğursuzluğa, yanlış adımlar atmaya ve hata yapmaya bu neden ile hayatın bozulmasına işaret eder. Rüyada karıncaların yuvasını ezmek, bir felaket yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada karınca yuvası bozmak

Rüyada karınca yuvası bozmak, keyfinizin ve neşenizin kaçmasına, huzurun bozulmasına, sorunlu günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada karınca yuvası yapmak

Rüyada karınca yuvası yapmak, hayatınızda düzeni sağlamaya, planlarını gerçekleştirmeye, başarılar elde etmeye, mutluluğa işaret eder.

Rüyada karınca yuvasından toprak almak

Rüyada karınca yuvasından toprak almak, kararlılık ile giriştiğiniz işten olumlu sonuç alacaksınız.

Rüyada karınca öldürdüğünü görmek

Rüyada karınca öldürdüğünü görmek, başkasına uyarak bir hata yapacağınıza, günaha gireceğinize işaret eder. Elinize geçecek fırsatları değerlendiremeyecek, elinizden kaçıracaksınız. Bazen acı haber almaya, ve hoşunuza gitmeyecek olaylar yaşamaya işaret eder.

Rüyada karınca beslemek

Rüyada karınca beslemek, hanede bolluk ve berekete, bol paraya, uzun ve sağlıklı bir ömre, hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada karıncaları evde beslediğini görmek

Rüyada karıncaları evde beslediğini görmek, aile içi huzura ve düzene, hanede rızkın artmasına, işaret eder.

Rüyada karınca istilası görmek

Rüyada karınca istilası görmek, yeteneklerinizin yüksek seviyede olduğuna, işlerin iyi bir şekilde  ilerlemesine, sıkıntıların son bulmasına, feraha çıkmaya, birlik ve beraberliğe, büyük mutluluklar yaşamaya işaret eder.

Rüyada karıncanın ısırdığını görmek

Rüyada karınca tarafından ısırılmak, küçük küçük attığınız adımlar ve yatırımların getirisinin büyük olacağına, maddi olarak güzel ve şanslı bir dönem geçirmeye, feraha kavuşmaya işaret eder. Yalnız siz bu güzel dönemi yaşarken sizi sevmeyen, sizi çekemeyen, size zarar vermek isteyen insanlar da olacak. Çünkü rüyada karıncanın ısırdığını görmek aynı zamanda, zayıf düşman ile tabir edilir.

Rüyada karıncaların uçtuklarını görmek

Rüyada karıncaların uçtuklarını görmek, yakın çevrenizden birinin gurbete gitmesine, hasretlik çekmeye, maddi sıkıntısı olan birinden kurtulmaya, nimetin ve malın artmasına işaret eder.

Rüyada kanatlı karınca görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek, eğer rüyanızda kanatlı karıncaların saldırısına uğruyor ve ciddi yaralar alıyorsanız, hayati tehlikesi olan olaylar yaşamaya yorumlanır. İyi yorumu ise şudur, rüyada kanatlı karınca görmek, göre güç sahibi olmaya, öz güvene, çalışarak her işin altından kalka bileceğinize ve gelir elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada karıncayı uçarken görmek

Rüyada karıncayı uçarken görmek, karıncalar bir ailedir, bir yuvada yaşayan tüm karıncalar bir ailedir ve birlikte çalışırlar. Eğer siz rüyanızda uçmaması gereken bir karıncanın kanatlanıp uçtuğunu görürseniz bunun anlamı aile içindeki hasta birinin ecelinin yaklaştığına işaret eder. Eğer ailenizde hasta/bakıma muhtaç birisi yok ise ailenizden, hane halkınızdan birinin yolu sizinle ayrılacak, ev halkından birinin gurbete gideceğine işaret eder.

Rüyada vücudunda karınca gezdiğini görmek veya Rüyada vücudunda karınca olduğunu görmek

Rüyada vücudunda karınca gezdiğini görmek veya Rüyada vücudunda karınca olduğunu görmek, ağır hasta biri gördüyse bu rüyayı onun vefatına yorumlanır..

Rüyada yemekler üzerinde toplanan karıncalar görmek

Rüyada yemekler üzerinde toplanan karıncalar görmek, sıkıntı, dert, keder ve sorunlardan kurtulup feraha çıkmaya işarettir.

Rüyada karıncaların toplandığını görmek

Rüyada karıncaların toplandığını görmek, pahalılığa yorumlanırken; Rüyada ağızdan karınca çıktığını görmek, vefat ile tabir edilir.

Rüyada bir kasabayı, şehri ya da ülkeyi karınca bastığını görmek

Rüyada bir kasabayı, şehri ya da ülkeyi karınca bastığını görmek, o yere kolluk kuvvetlerinin gireceğine işaret eder.

Rüyada evini karınca bastığını ve yatağının üzerinde karıncalar olduğunu görmek

Rüyada evini karınca bastığını ve yatağının üzerinde karıncalar olduğunu görmek, bir den fazla evladın olacağına işaret eder

Rüyada karınca yemek veya Rüyada eve karınca girdiğini görmek

Rüyada karınca yemek veya Rüyada eve karınca girdiğini görmek, hanede bolluk ve berekete, çoğalmaya, uzun ömre, huzura ve mutluluğa, feraha çıkmaya işaret eder.

Kirmani’ye göre; Rüyada çok sayıda karınca görmek, mal ve nimetle yorumlanır. Aynı zamanda soyun artacağına işaret eder.

Rüyada karınca sürüsü görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek, parlak bir geleceğe, iş hayatında yükselmeye, ganimet elde etmeye, güç sahibi olmaya işaret eder. Kimi yorumculara göre ise sıkıntı ve zorluk çekmeye, meslek hayatında sorunlar ile karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada karınca sürüsünün eve girdiğini görmek

Rüyada karınca sürüsünün eve girdiğini görmek, girdiği evde geçim sıkıntısının biteceğine, bolluk ve bereketin eksilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada evde bir sürü karınca görmek

Rüyada evde bir sürü karınca görmek, hane içinde bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada evden karıncaların çıktığını görmek

Rüyada evden karıncaların çıktığını görmek, elinizden para çıkacağına işaret eder.

Rüyada karıncaların evden bir şeyler taşıdığını görmek

Rüyada karıncaların evden bir şeyler taşıdığını görmek, evinizden değerli eşyalarınızın çıkacağına işaret eder.

Rüyada evinden karıncanın bir şey götürdüğünü görmek

Rüyada evinden karıncanın bir şey götürdüğünü görmek, hayra yorulmaz. Maddi zorluklar yaşamaya işaret eder.

Rüyada evine karıncanın bir şey getirdiğini görmek

Rüyada evine karıncanın bir şey getirdiğini görmek, hayırlıdır.

Rüyada karıncaların evden çekildiğini görmek

Rüyada karıncaların evden çekildiğini görmek, hanedeki birey sayısının azalmasına işaret eder.

Edgar Cayce’e göre; Rüyada karınca görmek, kutsal içe bakış. Eskiden her iki dünyada dolaşması nedeniyle bu hayvanın özellikle havanın nasıl olacağı konusunda iyi bir kâhin olduğu düşünülürdü.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6181