Rüya tabiri ara

Rüyada Kargaşa Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kargaşa görmek, tahmin edilebileceği gibi karmaşık ve sorunlu bir olay içerisinde yer almaya işaret eder. Rüyasında kendisini bir karmaşanın ortasında gören kişi, büyük sıkıntılarla karşılaşır ve bunlarla tek başına mücadele etmek zorunda kalır. Rüya sahibinin başından geçecek olan olumsuz durumlara ve karmaşık olaylara delalet eden bir rüyadır.

Rüyada kargaşa görmek, bazı kaynaklarda içinden çıkılması zor durum olarak karşılık görür. Rüyasında kalabalık insanların arasında, kargaşalı bir ortamda bulunan kişi, her şey yolunda giderken umulmadık şekilde sıkıntı içerisine girmeye başlar. Tek başına sorunlarından kurtulmak için mücadele verir. Bu süreçte ailesiyle de arasında kırgınlıklar yaşanabilir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, haksız kazanç elde etmeye yorulur. Rüyasında biriyle ya da birkaç kişiyle kavga ettiğini gören kişi, beklenmedik bir şekilde tasvip edilmeyen işler yapmaya, haram kazanç elde etmeye başlar. Bazı âlimler rüyasında kavga eden kişinin zorlu bir mücadele içerisine gireceğini de söyler. Buna göre rüya sahibi zorlu bir mücadeleden sonra yaşantısını değiştirecek olan adımları atar ve aşama aşama makamını yükseltmeye başlar.

Rüyada Kavga İçinde Kalmak

Rüyasında kavganın ortasında kaldığını gören kişi, kendisiyle hiç alakası olmayan bir olay yüzünden sorun yaşar. Rüyada kavga içinde kalmak bazı kaynaklara göre iftiraya uğramak olarak da nitelendirilir. Rüyasında kargaşalı bir kavganın içerisinde kaldığını gören kişi, yakın çevresinde bulunan insanlardan birinin iftirası ile karşı karşıya kalır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3909