Rüya tabiri ara

Rüyada Kare Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Genel anlamda hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rüyada kare görmek rüya sahibinin meslek hayatındaki sorunların çözümsüz kalacağına ve moralinin bozulacağına delalettir. İşverenlerce bu sorunların çözümsüz olmasının temel sebebi, rüya sahibinin pratik çözümler üretmeyişi olduğu rivayet edilir. Rüya sahibinin sahip olduğu görüşü, düşünce şeklini yenileyerek daha sakin bir kafayla problemleri ele alması gerekir.

Rüyada Kağıda Şekil Çizmek

Rüya sahibinin planlama yapma ihtiyacı duyacağı durumlar içerisine girileceği, bu durumu nasıl yöneteceğini kestiremediği için sıkıntıya düşeceği rivayet edilir. Önceden beri süregelen sıkıntılarını yok etmek adına kalıcı değişikliklere, gözünü karartarak gireceği tabir edilir. Ancak düşünmeksizin, plansız programsız atılım yapmak mevcut durumun daha kötüye gitmesine sebep olabilir. Daha dikkatli olmak, sakin kalmak ve kendini kontrol etmeyi başarmak rüya sahibinin yeni sıkıntılarla uğraşmasını engelleyecektir.

Rüyada Şekil Görmek

Rüyada görülen şekil duruma göre iyi veya kötü tabirlere sahip olabilir. Örneğin, rüyada daire, çember görüldüyse bu rüya, rüya sahibinin sıkıntılarından ayrılmak için başvuracağı çabaların nafile olacağına delalettir. Rüya sahibinin ruhsal olarak çökeceği işaret edilir. Bu dönemi daha sağlıklı bir biçimde atlatabilmek için maneviyatını güçlü tutması gerekebilir. Ancak kare görmek yukarıda tabir edildiği gibi

Rüyada Şekil Değiştiren İnsan Görmek

Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir.  Rüya sahibinin başına talihsizliklerin geleceğini işaret eder. Rüya sahibinin bu dönem içerisinde yeni tanıştığı kimselere güvenip, güvenemeyeceğini iyi tahlil etmesi tabir edilir. Çünkü bu kimselerin rüya sahibinin hayatı hakkında olur olmaz konuşmalar yapacağı ve rüya sahibinin canının sıkılacağı rivayet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6964

Rüya Sitesi Linkleri