Rüya tabiri ara

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kardeşini hamile görmek, rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapacağını işaret eder. Rüyayı gören iş hayatında yükselme istiyorsa istediği mevkiye gönül rahatlığı ile kavuşacağına ve çeşitli yenilikler yapacağına delalet eder. Bekar biri rüyasında kardeşinin hamile olduğunu görüyorsa kaderinin açılacağına ve hayırlı kısmetleri olacağı, mutlu bir yuva kurup çeşitli sorumluluklar alarak hayatını devam ettireceğine rivayet eder. Rüyada bekar kardeşinin hamile olduğunu görmesi pek hayırlı bir rüya sayılmaz.

Rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek rüyayı gören kişi sıkıntılı zorlu günlerin beklediğini işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek pek hayırlı sayılmaz. Kardeşinin hamile haberini almak rüya sahibinin kötü, kederli günlerin beklediğini işaret eder. Rüyada evli kız kardeşinin hamile olduğunu görmek rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına ve müjdeli haber üzerine kurbanlar keseceğine ve hayır işe yapacağına delalet eder.

Rüyada evli kardeşinin hamile olduğunu görmek arkadaşının bekar kız kardeşini hamile görmesi pek hayırlı rüya sayılmaz. Kendisini ve ailesini zora sokacak işler yapacağını işaret eder. Bir süre yaptığı bu hatanın sıkıntılarını yaşayacağını ve çevresindeki kişilerden uzaklaşacağına delalet eder. Rüyada bekar kardeşinin hamile olduğunu görmek Bazı rüya yorumcularına rüyasında arkadaşının kardeşini hamile görmesi birinin maddi kayıplar vereceğine elinde olan mal varlığını kayıp edeceğine uzun bir süre maddi sıkıntı yaşayacağına ve bu yüzden eşinden dostunda küslükler yaşamasına neden olacağına delalet.

Rüyada kendi çocuğunu hamile olduğunu görmek, rüyasında kendi kız çocuğunun hamile olduğunu gören kişinin evinin rızkının bolluk ve bereketinin artacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre kendi bekar kız çocuğunu hamile olduğunu görüyorsa en kısa zaman kaderinin açılacağına İslamiyet’e yönelik bir yuvası olacağına delalet eder.

Eğer rüyasında erkek çocuğunu hamile olduğunu görürse pek hayırlı rüya sayılmaz. Rüya sahibinin huzurlu yuvasında büyük sorunlar yaşayacağına oğlu evli ise boşanacağına tabir edilir. Hayırsız kumar oynamayı karı kız peşinde koşacağına ve çeşitli belalara bulaşacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre erkek çocuğunu hamile olduğun görmek hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Erkek çocuğunu iş hayatında çok başaralı biri olacağına ve iyi bir aile babası olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4952