Rüya tabiri ara

Rüyada Karar Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada karar görmek, rüyada bir karar görülüyorsa rüyanın geneline bakmak daha doğru olmakla birlikte bir eleme son vermek anlamına gelmektedir. Hayatınızda olumsuz giden veya sizi hoşnut etmeyen olaya veya kişilerle görüşmeye son vereceğinizi işaret eder. Önünüzde sizi bekleyen güzel günler olduğu anlamındadır. Son vermekle birlikte bazen müjdeli başlangıçların habercisidir yeni bir ev veya işin, aranıza gelecek bir bebeği işaret eder.

Rüyada Karar Vermek

Çok önemli konularda kararlar almak zorunda olduğunuzu bu kararları alırken en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerektiğine delalettir. Alacağınız kararlar hayatınızın geri kalanını etkileyeceği için duyusal düşünmeyip mantığınızla karar vermelisiniz ve çevrenizde güvendiğiniz kişilerden yardım almanız gerekebilir.

Rüyada Mahkeme Kararı Görmek

Rüyada mahkemede alınan bir karar gördüyseniz resmi devlet dairelerinde karşılaşacağınız sorunların habercisidir. Bu sorunlar evrak eksikliği veya ceza alma gibi konular olabilir bu yüzden devlet memurlarıyla aranızda münakaşalar çıkabileceğini işaret eder.

Rüyada Karar Verememek

Rüyanızda bir konu üzerinde kararsız kaldığınızı görmeniz gerçek hayatta da gelgitler yaşadığınız, ufak detaylara takıldığınızı işaret eder bu ufak ayrıntılar yüzünden elinizdeki fırsatları kaçırabileceğiniz ve hayal kırıklıklarına uğrayabileceğinize delalettir.

Rüyada Alınan Karara İtiraz Etmek

Bu rüya rüyanın geneline göre çeşitli şekillerde yorumlandığı için rüyadaki diğer detaylar göz önüne alınmalıdır. Fakat rüyanızda başkalarının sizin hakkınızda alınan bir karara itiraz ettiğinizi gördüyseniz arkanızdan iş çeviren sizi gittiğiniz yoldan caydırmaya çalışan kişiler olduğunu ve yakın zamanda sizin bu kişilerin farkına vararak onlardan uzaklaşacağınız anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6260