Rüya tabiri ara

Rüyada Karanlık Görmek

Kasım 9, 2014 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada karanlık görmek, karanlıkta kalmak, ertesi günün iyi olmayacağına işaret eder. Karanlıktan aydınlığa çıktığınızı görmek, düştüğünüz gam ve kederden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada görülen karanlık, şaşkınlık, cehalet, münafıklık, dinsizlik, sapıklık ve fakirlik gibi hususlara işaretle yorumlanır denilmiştir.
Bu sebeple rüyada karanlıktan aydınlığa çıktığını görmek, hayra işaretle yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kafir biri ise, Müslüman olur, sapık biri ise, tövbe ederek (hidayete, doğru yola gelir), hapis biri görse, hapislikten kurtulur, fakir ise, zengin olur ve dolayısıyla servete, rahata, selamete, şaşkınlık ve şüpheden kurtulup emniyete ve ferahlığa muradına kavuşmaya işaretle yorumlanmıştır.
Rüyada görülen karanlık zulme ve gaddarlığa da işarettir. Bu sebeple bir kişi, rüyada karanlık bir yere girdiğini görse, onun zalim biri ve gaddar bir kişi olacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada karanlık görmek; sapıklık ve hayrete işarettir.

Hapisteki adamın karanlıktan aydınlığa çıkması, hapisten kurtulmaya; kafirin çıkması da Müslüman olacağına işaret eder.

Karanlık hali zulme ve haksızlığa da işaret eder.

Bir kimsenin karanlık bir yere girdiğini görmesi, zâlim olmasına işarettir.

Bazı kere de rüyada karanlık görmek, göz ve kalbin kararmasına ve insanlardan gizlemek istediği şeyi gizlemeye işarettir.

Rüyada borçlu bir kimsenin karanlıktan aydınlığa çıktığını görmesi, borçtan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine işaret eder.

Rüyada görülen karanlık, sapıklık ve hayrettir. Bundan dolayı, rüyada karanlıktan aydınlığa çıktığını gören kimse kafir ise, Müslüman olur; günahkar ise, tövbe eder. Hapis ise, hapislikten kurtulur.

Rüyada görülen karanlık, sapıklık ve hayrettir. Bundan dolayı rüyada karanlıktan aydınlığa çıktığını gören kimse, tövbe eder. Hapis ise hapislikten kurtulur. Karanlık zulme de işarettir. Bu sebepten bir kimse karanlık bir yere girdiğini görse, zalim olmasına işarettir. Karanlık görmek, göz ve kalbinin kararmasına ve halktan gizlemek istediği şeyi gizlemeye işarettir. Bir kimse, karanlıktan korktuğunu veya karanlık bir yerde bulunduğunu görse, girişmiş olduğunuz bir işte başarılı olamayacağı anlamına gelir. Karanlık odaya ışığın vurması sorunları çözeceğiniz anlamına gelir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2473