Rüya tabiri ara

Rüyada Karakola Gitmek

Ocak 10, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada karakola gitmek, rüya sahibinin güçlü, kudretli, şan ve şeref sahibi, makamı yüksek, lafı dinlenen, herkesin karşısında el pençe divan durduğu bir kişiye sırtını dayayacağına tabir edilir. Zorluğa ve zahmete düşmeye işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği, inandığı, güvendiği ve kendileri için emek harcayıp yeri geldiğinde büyük fedakârlıklar yaptığı ve en önemlisi de dost benimsediği kişilerden yana büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve insanlara olan güvenini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada karakola gitmek, rüya sahibinin kafasını kemirip duran bazı soru işaretlerinden kurtulacağına ve sorularının cevaplarını bulup tatmin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kapalı bir kutu gibi görünen olaya karşı cesaretle gitmesi ve olayın iç yüzünün aslında hiç de sanıldığı gibi olmadığının anlaşılmasına tabir edilir.

Rüyada karakola gitmek , şüphe duyduğunuz bir insana , şüpheleriniz ile ilgili sorular yönelteceğinize ve bu sayede şüphelerinizden kurtulacağınıza delalet eder.Rüyada karakolda kalmak , karakolda yatıp kalkmak , gereksiz şüpheler ve endişeler nedeni ile hayattan aldığınız zevklerin azaldığına delalettir.

Rüyada boş karakol görmek , yürüyeceğiniz yoldaki engelleri düşünmeyi bırakıp , cesaretle hedefinize doğru yürüyeceğinize işarettir.Rüyada yıkık dökük , yanmış , harabe hale gelmiş karakol görmek , öğreneceğiniz sırlar ile hayatınızda çok önemli değişiklikler yapacağınıza , geçmişinizde karşı durduğunuz konulara daha ılımlı yaklaşacağınıza , sevmediğiniz bir kimseye içinizin ısınacağına delalettir.

Rüyada kendi evini karakol olarak görmek yada evin bir bölümünün karakol olduğunu görmek , eşiniz yada sevgilinizle aranızdaki uyumun giderek artacağına , birçok kişinin ilişkinizdeki mutluluğun sırrını öğrenmek isteyeceğine delalettir.

Rüyada Karakola Düşmek
Rüyasında karakola düştüğünü gören kişi, hak etmediği şekilde suçlanacak, bu duruma çok içerleyecek, gözyaşı dökecek demektir. Olay açıklığa kavuşup, rüya sahibinin günahsızlığı ortaya çıkacak, adı da temizlenecek ve rüya sahibi üzüldüğü ile kalacaktır.

Rüyada Kendini Karakolda Görmek
Rüyada kendisini karakolda gören kişi, her şeyi kafasına takan, ufacık şeylere üzülen, elindekilerin kıymetini anlamayan, ne kadar şanslı olduğunu göremeyen bu yüzden de yaşamını kendine zindan etmiş kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Polis Görmek
Rüyada polis görmek, düşmana işaret eder. Rüya sahibinin hayatına kast eden, kendisi hakkında hain ve kötü planlar içinde olan, ona pusu kurup gafil avlamaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Jandarma Görmek
Rüyada jandarma görmek, zorluk, zahmet ve sıkıntı anlamına gelir. İşlerin aksaması, evdeki hesabın çarşıya uymaması, planların istenilen doğrultuda yürümemesi ve bu nedenle de sıkıntılı günlerin yaşanması anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2329