Rüya tabiri ara

Rüyada Karadut Yemek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada karadut yemek, rüya sahibinin başarısının ve iyi huylu, sevilen biri olmasından dolayı sürekli göze geldiğine ve bu yüzden bazı aksiliklerin yaşadığına işarettir.Kişinin aile büyüklerine saygıda kusur etmediğine ve her zaman hayır dualarını aldığına delalettir.Aynı zamanda rüya sahibinin asla maddi zorluk çekmeyeceğine ve hayatını rahatlık ve huzur dolu geçireceğine yorumlanır.Diğer bir yandan kara dut rızık, kazanç ve mutluluk anlamına gelir.Rüyada karadut yediğini görmek hiç kesilmeyecek kazanç ile tabir edilir.Mevsimi dışında yenilen üzüm sıkıntılı ve endişeli bir duruma işarettir. Rüya sahibinin evdeki ilişkilerinde ve aile içi iletişimine çok dikkat etmelidir. Eğer mevsiminde yenilirse kişinin ev hayatında geçiminin rahat olacağına işarettir.

Rüyada karadut görmek, rüya sahibinin rızkının her zaman daim olacağına,kazancının bereketli olacağına ve aynı zamanda sevgi dolu ve yardımsever bir çevreye sahip olacağına işarettir. Rüyada beyazdut yemek, maddi anlamda kazanç ile tabir olunur.Bu kazanç genellikle cömert birisi tarafından kazandırılacağı veya kendine iletileceğine işarettir. Rüya sahibi rüyasında ne kadar çok tatlı yerse, o miktarda maddi kazanca sahip olur.

Rüyada karadut toplamak, rüya sahibinin geleceği için birikim yapacağına ve geleceğini garanti altına alacağı işler yapacağına işaret eder. Kazancının bir kısmının yatırıma yöneltmeye, kimseye muhtaç olmadan ayakta durmaya ve gelecekte zengin bir hayat sürüleceğine tabir olunur. Dut ağacının bereketi rüya sahibine bolluk ve kazanç sağlar. Rüyada ağaçtan karadut yemek rüyasında ne kadar dut toplamışsa gerçek hayatta da o derece maddi kazanç elde eder. Ve refaha kavuşur.

Rüyada kara dut ağacı görmek, rüya sahibinin malının artacağına, rüyada karadut şerbeti içmek çevresinin önemli mevkilere gelen itibarlı kimselerden oluştuğuna tabirdir.Eğer ağaçta dut var ise kişinin büyük bir mal varlığına sahip olacağına işarettir.

Rüyada karadut reçeli görmek, rüya sahibini hastalığından kurtulup şifa bulacağına ve bundan ötürü çektiği eziyetlerden kurtulacağına işarettir.Esir kalan kişi bu rüyayı görürse esaretinden kurtulacağına şeklinde tabir edilir.

Rüyada Karadut Yemek, kişinin çok vicdanlı ve çok hayırlı bir evlat olduğuna, aile büyüklerine, ana ve babasına saygıda kusur etmediğine, hürmet gösterdiğine ve her zaman onların hayır dualarını aldığına delalet eder. Rüyayı gören kişi için hayırlara vesile olan bu rüya aynı zamanda kişinin asla maddi güçlü yaşamayacağına ve ömrünün kolay ve huzurlu dolu geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında karadut yenildiğini görmek, iyi ahlaklı ve örnek bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin, başarılarının ve iyi huylu, herkes tarafından sevilen bir kişi olması sebebi ile sürekli göze geldiğine ve nazardan dolayı devamlı aksilikler yaşadığına yorulur.

Hanesi ile ve işi ile herkesin gözüne gelen, kişinin arkasından yapılan haksız dedikoduya, kötü konuşmalara, iftiraya uğramaya, adının karalanmaya çalışıldığına ve bu sebep ile rüyayı gören kişinin üzüntü duyduğuna delalet eder. Rüyasında karadut yediğini gören kimsenin, rızkı her zaman daim olur ve asla kesilmez.

Rüyada karadut yemek, kazanç ve mutluluk anlamına da gelir. Her zaman bereket dolu kazanca, iyi ahlaklı, sevgi dolu ve yardımsever bir çevreye de delalet eder. Rüyada karadut yemek, kişinin çevresinde çekemeyenleri, düşmanları olsa da kendisine zarar veremeyeceklerine de tabir edilir. Ayrıca rüyada karadut yemek, çok yakın bir kişiden alınacak darbe sonucunda kişinin güveninin sarsılacağına ve herkese şüphe ile yaklaşmasına işaret eder. Rüyada karadut yiyen kişi hasta ise kısa sürede iyileşeceğine delalet eder. Rüyada karadut yemek, güzel itikada, dindarlığa ve beden sağlığına delalet eder.

Rüyada karadut yemek neşe ve hoş sohbete işaret eder. Rüyasında karadut yediğini gören kişi çevresi ile beraber hoş vakit geçireceğine işaret eder fakat mevsimi dışında rüyada karadut yenildiğini görmek, ev içinde geçimsizliklerin yaşanacağına işaret eder. Aile içi iletişime dikkat edilmesi gerektiğinin bir uyarısıdır. Ayrıca rüyada karadut yediğini gören kişi evli ise eşi ile münakaşa yaşayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5690