Rüyada karabasan görmek

Rüyada karabasan görmek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, görüş ve düşüncesine uymaya, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, onuru, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada karabasan görmek çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, ama ben bekledim korkusuzca birinci dişi aslan beni teyet geçti uçurumdan koşarak atlayıp indi, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, küskünlüklerin oluşacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada karabasan görmek büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada karabasan görmek karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, geldiğinde evde patlıcan kurusu dolması aramaya başladım ama bulamadım odamda. Sonra mutfağa gittim annem kurufasulye koymuş onu yiyor mutfak balkonunda. Kadir gecesinde de, yarınlara olan inancının, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, yükseldikçe yükseleceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
K olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır