Rüya tabiri ara

Rüyada Kara Yılan Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kara yılan görmek güç ve kuvvete, kişinin kendi işini kuracağına, ufak yatırımlarla büyük kazançlar elde etmeye, kararlılığa, başarılı bir işe ve itibar kazanmaya delalet eder. Rüyada kara yılan yavrusu görmek rüyayı gören kişin çevresi tarafından itibar gördüğüne, saygınlığının artacağına, karşısındakilerin saygıyla önünde eğileceğine, cesaret isteyen işlere atılıp başarı sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada kara yılanı öldürmek rüya sahibinin çok dişli, gözü kara, karalı, çalışkan, başarılı, hırslı ve mücadeleci bir rakibinin olduğuna, ancak bu kişinin onu alt edemeyeceğine inandığına işaret eder. Kara yılanın başını ezmek rüya sahibinin bu kişiye karşı kin duyduğuna yorumlanır.

Rüyada kara yılan sokması, hayırla yorumlanan bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda zorluk yaşayacağına, zarara uğrayacağına, sıkıntılı günlerden geçeceğine ve bu sıkıntılar karşısında çaresiz kalacağına delalet eder. Rüyada kara yılan tarafından ısırılmak rüyayı gören kişinin, başka bir kimse tarafından mal ve parasına gelecek kötülüğe engel olamayacağına işaret eder. Kara yılan sokması mal ve parasına kast eden kimsenin rüya sahibinin canına da kast edebileceği anlamında yorum yapılır. Yaşanan olaylar karşısında rüya sahibinin tadının kaçacağına, huzur ve neşesinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada kara yılan ısırması, yine hayırla yorumlanan rüyalar arasında yer almaz.

Yılan sokması ile hemen hemen aynı anlamda yorumlanır. Rüya sahibinin şansız olacağına, yakınındaki art niyetli kişiler tarafından zarara uğrayacağına işaret eder. Yaşayacağı sıkıntı nedeniyle rüya sahibinin hastalanarak yataklara düşeceğine tabir edilir.

rüyada kara yılan öldürmek, Gücün yanı sıra bazı durumlarda uğursuzluk olarak tabir edilir. Bazı yorumculara göre tehlikeni habercisidir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir sıkıntı, müsibet ya da bela olarak yorumlanır.Rüyada kara yılan öldürmek, rüya sahibi için kötü planlar kuran bir kişinin, rüyayı gören kişi tarafından alt edileceğine işaret eder. Rüya sahibinin önünde bulunan tüm engelleri aşacağına delalet eder.

Rüyada kara yılan beslemek, rüya sahibinin kendisinin dost olarak gördüğü kişilerin gerçekte rüya sahibi için düşman olduğuna delalet eder.

Rüyada kara yılan tuttuğunu görmek, rüya sahibinin çok zor bir işi başaracağına, imkansız görünen bir olayın gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada kara yılan sevmek tekrardan özgüven kazanacağına ve başarılı bir seviyeye ulaşacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

700

Rüya Sitesi Linkleri