Rüya tabiri ara

Rüyada Kara Üzüm Yemek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kara üzüm yemek, rüyada üzüm yemek güzel bol rızıktır. Üzüm devam eden toplu rızıktır. Mevsiminde görülen üzüm dünyada meydana gelecek ucuzluğa ve bolluğa işarettir. Üretimin artacağı ve dalında kara üzüm yemek bolluğun olacağı ürün fiyatlarının düşeceği bir yıl olacaktır.

Rüyada kara üzüm görmek ve yemek mevsimi dışında olursa, erken gelen bir paraya, erken gelen kısmete ve hayra erişeceğini işaret eder. İşyerinde erken terfi alabilir, aileniz tarafından büyük mal varlıkları ile ödüllendirilebilirsiniz. Erken gelecek bu miras ya da paranın harcaması konusunda dikkatli davranmalı sağlam adımlar atmalıyız. Geleceğe yönelik yatırımlar yapmalı parayı katlamalıyız. Bazen de rüyada üzüm yemek erken bir şekilde haram rızk elde etmektir. Yanlış davranışlardan sonra harama yönelmek zorunda kalmaktır. İçinde bulunduğumuz durumları lehimize çevirmek için önce düşünüp sonra karar vermeliyiz.

Rüyada kara üzüm toplamak ve yemek rüyada üzümü bağından koparıp yemek ise kendi elimizle yapacağımız kazanç ya da kayıptır. Bazen kazanç olarak yorumlanır kendi çabamızla, uğraşarak elde edilen maddi mallardır. Bazen de kaybına sebep olduğumuz maddi mallardır. İş yerinde alınan yanlış kararlarla iflasa sebep olmak, maddi malların zararına imkan vermek, değerli ziynet eşyalarının kaybına sebep olmaktır. Rüyasında üzüm bağını gören kişinin kısmeti açılır. Nikaha işarettir. Nikah ile birlikte mutluluğun devamına işarettir. Üzüm bağındaki yaprakların güzelliği çokluğu ise sağlığa işarettir. Mevsimi dışında görülen üzüm ise malını kaybetmeye, kara üzüm kurusu yemek fakirliğe, gözden düşmeye işarettir. Ayrıca şöhret sahibi kimselerin şöhretini kaybetmesi, hastaların ise düşkün durumunu ifade eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4632