Rüya tabiri ara

Kara Kedi

Rüyada kara kedi görmek, düşmanlığa, gelecek olan felaketlere, hastalığa yorumlanır. Kişinin rüyasında kara kedi görmesi düşmanlarından göreceği kötülüğe tabir edilir. Rüyada kara kedi görmek, bazen de fitne fesat kimselere, rızkınıza haram katmaya,...

Rüyada kara kedi görmek, düşmanlığa, gelecek olan felaketlere, hastalığa yorumlanır. Kişinin rüyasında kara kedi görmesi düşmanlarından göreceği kötülüğe tabir edilir. Rüyada kara kedi görmek, bazen de fitne fesat kimselere, rızkınıza haram katmaya, hane içi ayrılıklara ifade edilir. Kişinin rüyasında birden fazla kara kedi görmesi, düşmanlarının çokluğuna, güven duygusunu kaybetmesine, insanlara karşı yanılgıya düşmesine yorumlanır. Kişi için bazen de hayır içeren bu rüya kişinin dük duruşu, azmi ve kararlılığı sayesinde her türlü zorlukların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kara Kedi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kara kedi görmek, kara kedi sembolü genel anlamıyla kişiye doğacak olan kötülüklere yorumlanır. Kişinin rüyasında kara kedi görmesi, şeytanın buyruklarına boyun eğmiş, kötü niyetli kimselerden gelecek olan zararlara sembol edilir. Rüyada kara kedi görmek, bazen de uzun yola çıkmaya, farklı mekanlara girmeye, kariyer hayatında önemli adımlar atmaya tabir edilir.

Rüyada Kara Kedi Sevmek

Rüyada kara kedi sevmek bu rüya güçlü, karakter sahibi, saygın kimselerden göreceğiniz maddi desteğe içerir. Kişinin rüyasında kara kedi sevmesi, istemeye, istemeye yapacağı bir işte başarısız olacağına, saygınlığını kaybederek sıfırı tüketeceğine yorumlanır. Rüyada kedi sevmek  bir çok şekilde yorumlanır, bunlar maddi kazanç ve maddi kayıp olarak bilinir.

Rüyada Kara Kedi Kovalamak

Rüyada kara kedi kovalamak rüya sahibinin kendisine yönelik kötülüklere karşı savunma alarak insanların amaçlarına ulaşmalarına imkan vermeyeceğine yorumlanır. Rüyasında kara kedi kovalayan kimse, açılan fırsat kapılarını değerlendirerek kısa zaman da önemli kademelere ulaşır. Bu rüya bazen de alınan ölüm haberine, sıkıntıya düşmeye, hoşnutsuz olaylarla karşı karşıya kalmaya tabir edilir.

Rüyada Kara Kedi Öldürmek

Rüyada kara kedi öldürmek rüya sahibinin iş hayatında gösterdiği başarılı çalışmalar ile maddi bir çok yatırım sağlayacağına yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için fırsata nal olup doğru adımlar atılması halinde kişi için büyük kazanca işaret eder. Rüyada kara kedi öldürmek, bazen de düşmanlara karşı galip gelmeye, üstünlük sağlamaya simgelenir.

Rüyada Kara Kedi Isırması 

Rüyada kara kedi ısırması kişiyi bekleyen zorluk hayata, yaşayacağı maddi sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya uzun bekleyişe, azimli çalışmaya, maddi kayıplara sebep verecek işlere girmeye yorumlanır. Rüyada kara kedi ısırması bazen de zaferle sonuçlanan başarıya, kazanılan mala, servete konmaya tabir edilir.

Rüyada Kara Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kara kedi tırmalaması görmek bu rüya kişinin geçireceği hastalığa, yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılara, mal kaybetmeye yorumlanır. Rüyasında kara kedi tarafından tırmalanan kimse kötü bir kimseden zarar görür. Bu rüya aynı zaman da kulluktan çıkmaya, kötülüklere boyun eğmeye, şerre ifade eder.

Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kara kedi yavrusu görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı sorunlara ifade edilir. Rüya sahibi çalıştığı kurumda çok güvendiği kimseden zarar görerek hayal kırıklığına uğrar. Bu rüya aynı zaman da hane içi soğukluğa, tartışmaların her daim süregelmesine, kötülüğe işaret edilir.

Rüyada Kara Kedi Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu; rüyada kara kedi görmek, fitne fesat kimselere, düşmanlığa, zarar görmeye, mal varlığınıza zarar gelmesine yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için sınav niteliği içerip yaşayacağı zorluklara delalet eder.

Seyyit Süleyman Yorumu; rüyada kara kedi görmek, Allah’ın buyruklarını yok sayan, şeytanın vesveselerine boyun eğerek kötülük için doğan kimselere işaret eder.

İhya Yorumu; rüyada kara kedi görmek, hanenize ikilik katan kötü niyetli günahkar bir kadına, iftiraya uğramaya, sıkıntılara tabir edilir. Kişinin rüyasında siyah kedi görmesi, ileriye dönük yaşayacağı sıkıntıların mesajı niteliğindedir.