Rüya tabiri ara

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kar Yediğini Görmek,bu rüya genellikle iki farklı şekilde yorumu yapılmaktadır. Rüya sahibi eğer kalı bir mevsim zamanında özellikle kış aylarında görmüşse, bu rüyanın yorumu onun için çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağının haberini vermektedir. Rüyayı gören kişinin iyi yerlere gelmesine ve bütün sorunlarından sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağının müjdesini vermektedir. Rüya sahibi yaz aylarında eğer rüyasında kar yediğini görmüşse bu rüya onun için pek de hayırlara vesile olmayan rüyadır.

Çünkü rüyayı gören kişinin hem çok kötü hem de sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağını ve bu nedenle büyük üzüntüler yaşayacağının habercisi olmaktadır. Ayrıca bu üzüntülerden dolayı hiç istemediği kendisini zor durumda bırakacak olaylar ile karşılaşacağını işaret etmektedir. Başka bir rüya yorumcusu bu rüya için, rüya sahibinin çok karlı olan işlere yatırım yapacağına, hiç sıkıntı çekmeden kolaylıkla paranın gelmesine delalet olunur. Rüyayı gören kişiye başkalarının imreneceği derecede elde ettiği başarısına, huzura kavuşmasına ve istediği güce kavuşarak sağlıklı bir yaşam süreceği yönünde tabiri yapılmaktadır.

Rüya sahibinin kendi sağlığı ile alakalı olarak yaşadığı bir takım sıkıntıların sonlanacağına alamet olunur. Ayrıca üzüntülerinden kurtularak iş hayatında yararlı olan işlere imza atacağını göstermektedir. Rüyasında başka birisinin kar yediğini görenler, özellikle bol para kazanır ve sevdikleri ile beraber bol nimet içinde yaşamlarını devam ettireceği müjdesini vermektedir. Bir rüya yorumcusu rüyada kar yediğini gören kişinin huzur ve mutluluk içinde ömür süreceğine rivayet olunmaktadır.

Ayrıca şimdiye kadar yaşanan bütün sıkıntıların sonlanarak ferahlamaya ve huzurlu günlerin geri gelmesi anlamını taşımaktadır. Kişi rüyasında beyaz renkte bir kar yediğini görmüşse, mutlu günlerin onu beklediği şeklinde tabiri yapılır. Ayrıca eskiden yapmış olduğu borçlarının yakın zamanda ödenerek biteceğine ve aydınlık günlerin yaklaştığına rivayet olunmaktadır. Rüyasında kar yediğini gören rüya sahibinin yaşadığı sağlık sorununun sona ermesi ile tekrar sıhhatine ve sağlığına kavuşacağı anlamını taşımaktadır. Bazı tabirciler rüyada kar yediğini görenler huzur ve aydınlık olarak tabir ederken, bazı tabirciler de yaşanılacak sıkıntı ve kötü günler olarak yorumunu yapmaktadır

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4754