Rüya tabiri ara

Rüyada Kar Taneleri Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kar Taneleri Görmek, çok hayırlıdır. Hayırlı bir iş, hayırlı bir eş, hayırlı bir evlat ve hayırlı bir geleceğe işaret eder. Mevsiminde görülen kar her zaman hayır ve bolluğa, mevsiminde görülmeyen kar ise, sıkıntı ve şerre işaret eder. Rüyada kar tanesin üzerine yağdığını gören bir kişi, çok hayırlı ve parlak bir döneme girer. Borçları varsa borçlarından kurtulur. Rüyasında kar tanelerini tutmaya ve avuçlarında biriktirmeye çalışan bir kişi, zengin olur. Maddi sıkıntılarından kurtulur. Yeni başlangıçlar yaşayarak kendini sürekli geliştirir. Çevresinde bir saygınlığı olur. Para biriktirerek hayırlı işlere imza atar.

Rüyasında Kar tanelerinin başına yağdığını gören bir kişi bekar bir kız veya bekar bir delikanlı ise, yakın bir zamanda hayırlı bir izdivaç kuracağına ve mutlu bir evlilik yaşayacağına işaret eder. Hamile olan bir kadın rüyasında karnına kar tanelerinin düştüğünü görmesi hayırlı ve kolay bir doğum geçireceğine işaret eder. Evli bir kadın başına kar tanelerinin yağdığını görmesi, yakın bir zamanda hamile kalacağına işaret eder. Evli bir erkek başına kar tanelerinin yağdığını görmesi, hayırlı ve yeni bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada Kar Tanesi Görmek, Rüyada kar tanesinin mal ve servete yorumlanır. Rüyasında kar tanelerini yerden toplamaya çalışan kişiye, yüklü bir miktarda mal veya servet düşer yada çok hayırlı iş ve projelere imza atarak zengin olur. Rüyada üzerine kar yağdığını gören bir kişi, hasta ise sıhhat bulur. Bütün sıkıntılarından kurtulur ve sağlıklı olur. Mevsiminde görülmeyen karın üzerine yağdığını gören biri, sağlık problemleri yaşar. Sıkıntılı ve hüzünlü günler geçirir. Ailesi ve çevresi ile arasının açıldığı zor bir döneme girer.

Rüyasında yaz ayındayken kar tanesinin dağa yağdığını gören bir kişi, yolda kalır. İş hayatında başarıları düşer. Yeni başlangıçlardan uzak olduğu sıkıntılı bir süreç yaşar. Hayal kırıklığına uğrar. Rüyasında kar taneleri tutup başkalarına verdiğini gören bir kişi, gerçek hayatta başkalarına sürekli yardım eden bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada kar tanesinin yağdığını ve onun üzerine bastığını gören bir kişi, karşısına çıkan yeni iş fırsatlarını kaçırır. Eline yüksek bir para yada miras geçecekken son anda işi bozulur. Rüyasında odasına kar tanelerinin düştüğünü ve bu kar tanelerini temizlediğini gören bir kişi, gözünün önündeki fırsatları gerçek hayatta fark edemez. Sıkıntılardan kurtulmak için çaba sarf eder.

Çok zorlansa da yakın bir zamanda bu sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada kar tanelerinin yağdığını ve her tarafın bembeyaz olduğunu gören bir kişi, hayal ettiği her şeye kavuşacağına ve ibadetlerini ve farzlarını yerine getirdiği tertemiz bir sayfanın açılacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada kar tanesi üzerinde uyumak, başına gelecek olan her şeye tevekkül eden sağlam karakterli ve olgun biri olduğuna, her şeyin Allahu Teala’dan geldiğine inandığı için, boyun eğen bir kişi olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1220