Rüya tabiri ara

Rüyada Kar Suyu Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kar suyu görmek rüya sahibi kişinin sağlık sorunu var ise iyileşeceğine; çok ihtiyaç sahibi biri ise bereketli rızka ve menfaatini getirecek ve arttıracak şeylere tabir edilir.Rüyada kar suyu ile abdest almak bazı rüya tabiri çevrelerce kış mevsiminde rüyada kar suyu görmek tamamen olumsuz şeyleri betimler rüya sahibi kişi için. Bunlar rüya sahibi kişiye üzüntü, sıkıntı, kedere de yorumlanacağı yönünde tabirler de bulunmaktadır. Bazı rüya tabiri yapan kişiler için kış mevsiminde rüyada kar suyu görmek, üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya, şerli bir olaydan sıyrılmaya, husumetli işlere girilmeyeceğini rüya sahibi kişiye yorumlarlar. Fakat bazen de rüyada kar suyu görmek ve rüyasında üşümek iş hayatında bazı aksilikler olacağı ve işlerinin ertelenmesini de anlatabilir.

Rüyada kar suyu içmek ve yanında yanan bir ateş de varsa, eşiyle veya sevgilisiyle muhabbetinin artacağına da işaret etmektedir bazı rüya tabirciler için. Rüyada kar suyu görmek ve kar suyunun da biriktiğini gördüğü takdirde işinde üst mertebeden gelecek sıkıntı ve zorlukları anlatan bir tabiri de olmaktadır.

Rüyada kar suyu görmek ve kar suyunun rüya sahibinin üzerine dökülmesi durumunda işinde ki çevresinden veya dostlarından zarar göreceği şekilde de yorum yapan rüya tabirciler vardır.Rüyada kar suyu görmek ve rüya sahibi kişi kar suyunun içinde uyuması durumunda, bir suç işleyeceği ve bunun sonucunda hapis yatacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi kişi rüyasında gördüğü kar suyunun içinde yürüyorsa bol rızıklı günler yaşayacağını, sağlık ve huzurla hayatını sürdüreceği anlamına da gelmektedir.

Kapalı yerlerde rüyada kar suyu görmek aciz hale düşeceğine, sıkıntılar içinde yaşayacağına ve hastalanıp yatağa düşeceği şekilde de yorum yapan çevreler vardır. Eğer rüya sahibi kişi rüyada kar suyu görmesi ve onu seyrediyor halde ise, o güne kadar çektiği tüm sıkıntıların son bulacağını, tehlike altındaysa tehlikeler içinden kurtulup huzura kavuşacağını işaret eder şekilde rüya yorumu yapmak da mümkündür.

Rüyada kar suyu görmek rüya sahibi kişi yaşadığı mevcut olaylar ve beklentilere göre rüyasını olumlu veya olumsuz da yorumlayabilir. Olumsuz manada bir yorum olarak değerlendirildiği takdirde fakirlikle gelen maddi kayıplara, sıkıntılara veya maddi kazancının eksilmesine, akrabaları veya dostları arasında yaşayacağı soğukluğa işaret eder. Bazı ilmi rüya tabiri ile ilgilenen çevrelere göre rüyada kar suyu görmek, zorluklarla elde ettiği şeref ve haysiyete, sabırla beklediği bekleyiş sonunda umut ettiği güzelliklere, yanlışların ardından beklediği mal ve kazanca, kayıplarından sonra kavuşacağı bolluk ve bereketin de habercisidir.

Yaz mevsiminde rüya sahibi kişi için rüyada kar suyu görmek ve onu satın aldığı durumunda sıkıntılardan tez zamanda sıyrılacağı, istediği bir taşınmaz mal alacağını, ana ve babasından aldığı güzel bir dua ile sıkıntılardan kurtulacağına işaret eden rüya tabiri ile ilgilenen çevreler de mevcuttur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1440