Rüya tabiri ara

Rüyada Kar Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 12 dakika

Rüyada kar görmek, genel anlamda iyiye ve hayra yorumlanır. Yakın zamanda iyi bir şeyler olacağına, hastalık gibi bir sorun varsa yok olacağına ya da yakın bir zamanda müjdeli bir haber alınacağına işarettir. Ancak rüyada kar görmek, rüyanın şekline ve görüldüğü mevsime göre farklılık gösterebilir.Rüyada Karın mevsiminde görülmesi, sevinçli olayların olacağına işarettir. Rüyada mevsiminde kar gören kimsenin bildiği bir düşmanı varsa düşmanını alt edeceğine işarettir. Fakat rüya kar mevsiminde görülmemiş ise pek hayra yorulmaz.

Rüyada yazın kar görmek, rüyayı gören kişinin bir yakının hastalanacağına, daha evvelde planlanmış işlerin ya da yolculukların erteleneceğine ya da gelmesi beklenen bir paranın gelmeyeceğine işarettir.Rüyada yağan karın tutmaması ve kimseye zarar vermemesi, sıkıntılı günlerin geride kalacağının habercisidir.Rüyada kar tükürdüğünü görmek, son dönemlerde hayatın yenileneceğine ve kötü olaylardan arınılacağına, rüyayı gören kimsenin hayat mücadelesine devam edeceğine işarettir.

Rüyada kar yediğini görmek, rüyanın görüldüğü dönem eğer kar mevsimi dönemi değilse, rüya gören kişinin bazı problemler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Fakat mevsiminde kar yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sevinçli bir olay ile karşılaşacağına işaret eder.
Rüyada karın eridiğini görmek, gelecek günlerde maddi ya da manevi bir zarar görüleceğine ya da genel sağlık durumunun bozulacağına işarettir.
Rüyada karda kayak yaptığını görmek, korku duyulan olayların atlatılacağına işarettir.

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, iş yaşamında ya da özel yaşamda yanlış ve hata yapılacağına işarettir.Rüyada kar yağdığını görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi ile bir gerginlik yaşayacağına işarettir. Rüyada yağan kara şemsiye tuttuğunu görmek, gelecek günlerde yapılacak işlerde daha dikkatli olunacağına işaret eder.

Rüyada kardan adam görmek, meslek hayatında bir konu hakkında yalan söyleneceğine ya da yalan söylemeye mecbur kalınacağına işarettir.
Rüyada kartopu oynamak, rüya gören kişinin arkadaşları ile arasında bir rekabet oluşacağına işaret eder.Rüyada karda yürüdüğünü görmek, özel yaşamda ya da iş hayatında bazı sıkıntıların oluşacağına işarettir. Farklı bir yoruma göre rüyada karda yürüdüğünü görmek, beklenmedik bir yerden kazanç sağlanacağına da işaret edebilir.Rüyada karda uyuduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi ile ilişkisini tamamen keseceğine işaret eder ve farklı arkadaş çevresine gerek duyulduğu anlamında yorumlanır.

Rüyada kar yağması,rüyayı gören kişinin hasta olması halinde iyileşmesine, elde edeceği menfaatlere ve rızka işaret etmektedir. Bu rüyayı görenler her zaman hayırla yorumlamalıdır. Gelecek olan iyi şeylerin habercisi olarak değerlendirmelidir.

Rüyada yağan kar mevsim dışında yağıyorsa, hastalıkla, önemli işlerin zamana kalmasına verilen bir işarettir. Yaşamınızda ani değişimlerin yaşanacağına işaret eden bir rüya olacaktır. Yağan karın yanında ateş görmek, sevginin ve muhabbetin olduğu ortama yorulmalıdır. Yağan karın yerlerde çokça birikmesi, size gelecek olan sıkıntılara ve zorluklara, az miktarda biriken kar bolluk be bereket içinde geçen yaşama işaret etmektedir. Üzerine kar yağması bir yolculuğa çıkacağınıza ya da uzak bir yerle yapılacak iş bağlantısına yorulmalıdır. Yağan karın üzerinde uykuya dalmak hapse girmeye, özgürlüğün kısıtlanmasına işarettir. Yağan karın üzerinde yürümek kolay yoldan elde edeceğiniz rızka yorulmalıdır.

Bazı yorumculara göre bu rüya kışın görülüyorsa hayırla yorulmalı, yazın görülüyorsa sıkıntıyla yorulmalıdır. Hayatı yaz ve kış mevsimine göre değişikliğe uğratacak rüya olarak kabul edilmelidir. Kış ayları iyi yönde gelişmelere, yaz ayları kötü gelişmelere sahne olacaktır. Kapalı ortamlarda yağan kar, hastalık ve aciz duruma düşmekle açıklanmalıdır. Yağan karı pencereden seyretmek, dertlerinizin, sıkıntılarınızın sona ereceğine, bunlar sona ererken bir maniyi geçmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada kar yağması sırasında ayak izleri görülüyorsa, beklentilerinizin olması halinde sürprizler yaşayacağınıza yorulmalıdır. Beyaz yağan kar huzurun ve mutluluğun simgesidir. Rüyada yağan karda sizin ya da başkasının kayak yapması, yeteneklerinizde meydana gelecek gelişmelere, korkuların üstesinden gelmeye yorulmalıdır. Yağan kar fırtına şeklinde yağıyorsa, doğru şeylere ve başarıya ulaşmanız için engellere, ilişkilerinizdeki bozulmalara, problemlere verilen işaret olacaktır. Bunun sonucunda eşinizden, sevgilinizden ayrılabilirsiniz. Doğruyu sadece siz bulacaksınız.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek, büyük sevinçlere, hayırlı haberlere ve hayırlı kısmete işaret eder. Ancak rüyada görülen kar yağması kadar, karın ne renk ve şartlarda oluştuğu da son derece önemlidir. Bu nedenle rüyayı tam hatırlamak rüyayı doğru yorumlamak için gereklidir. Rüyalar gelecek hakkında bize bazı uyarı ve ip uçları verir. Şimdi rüyada kar yağmasını olay ve durumlara göre yorumlamaya çalışalım.

Rüyada kar yağdığını gören bir kişi, rüyayı kışın görüyorsa ve kar taneleri bembeyaz ise ibadetlerine sımsıkı sarılan ve farzlarını yerine getiren bir kişiye işaret eder. Aynı zamanda işlerinde adaletli olan ve harama el uzatmayan biri olarak yorumlanır. Rüyada kar yağdığını gören hasta biri ise hastalığının şifa bulacağına ve sağlıklı olacağına işaret eder. Rüyada dışarıda kar yağdığını ve kendisininde bu karın altında yürüdüğünü gören bir kişi, sıkıntılarından ve günahlarından arınır. Bütün yükünü üzerinden atar ve tertemiz sayfalar hayatında açmaya başlar. Huzur, bolluk ve bereket içinde yaşamına devam eder. Rüyada mevsiminde görülen kar (yani kışın yada son bahar gibi ) hayra, mutluluğa, sağlığa, bolluk ve berekete, hayırlı kazanca, yeni başlangıçlara, iş hayatında yeni atılımlara, hayatında doğru ve akıllıca kararlar vermeye, doğru hamleler yapmaya işaret ederken, rüyasında mevsiminde görülmeyen kar şerre, mutsuzluğa, sağlıksız bir yaşama, hastalığa, sıkıntılara, darlığa, borçlara, umutsuzluğa, hayırsızlığa işaret eder.

Rüyada kar yağdığını ve bu kardan yediğini gören bir kişi, çok sağlıklı olur. Hasta ise şifa bulur. Bekar biri ise yakın bir zamanda evlenir ve mutlu bir izdivaç kurar. Hamile bir kadın ise, yakın bir zamanda çok sağlıklı nur topu gibi bir evlat dünyaya getirir. Maddi sıkıntılar içinde boğuşan biri rüyada karın yağdığını ve bu kardan yediğini görmesi, borçlarından ve maddi sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında yolda yürürken aniden kar yağdığını gören bir kişi, ailesi ile yaşadığı bir takım sorunları ortadan kaldırmak için bir takım fikirler bulur yada en yakın olduğu kişilerden akıl alır. Rüyasında üzerine karlar yağdığını ve bu karların üzerinde eridiğini gören bir kişi, çok zengin olur. İş hayatında da yeni atılımlar ve yeni başlangıçlara atılır. Rüyasında karların üzerinde eridiğini gören bir kişiye çok yüklü bir miktarda miras kalır. Serveti dillere destan olur. Ayrıca rüyasında üzerine karlar yağdığını ve karların üzerinde eridiğini gören bir kişi, kültür ve sanat ile uğraşır. Kendini sanata ve tiyatroya adayan yetenekli bir kişi olduğuna işaret eder.

Kardan yediğini gören bir kişi, eğer rüyayı kış ayında görüyorsa, çok hayırlı olduğuna işaret eder. İş hayatında çok iyi işler başaracağına, yeni başlangıçlar yapacağına, hayatında tertemiz bir sayfa açacağına, hayatı ile ilgili bir takım planlar yapacağına ve gerçeğe dönüştüreceğine, aile yaşantısında çok mutlu olacağına işaret eder. Rüyasında kar yağdığını ve bu kar yediğini gören bu rüyayı yaz ayında görüyor ise, çok sıkıntılı günler geçireceğine, ailesi ile arasının açılacağına, dara düşeceğine ve üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada çok fazla kar yağdığını gören bir kişi, çevresi ile yaşayacağı bir takım sorunlara işaret eder. Bazende bulunduğu makam ve mevkiyi çekemeyenlerin göz değdirmesi yüzünden oluşan dedikodulara işaret eder. Rüyasında üzerine karların yağdığını ve sırılsıklam olduğunu gören bir kişi, borçlarını kapatır. İş hayatında kendisinin fark edildiği bir döneme girer. Küçük küçük adımlarla büyük büyük işler başarır. Başarıdan başarıya koşar. Dar ve yoksulluktan, rahat ve huzurlu bir döneme girer. Boş heveslerden uzaklaşır ve kendini işe verir. Sürekli başarılı işlere imza atar.

Rüyasında dağlara kar yağdığını gören biri uzun bir yolculuğa çıkar. Ancak yolda bir takım sıkıntılar yaşayacağına ve yolculuğu kısa süreceğine işaret eder. Rüyasında dağlara kar yağdığını gören bir takım engellere takılacağına ancak bu engelleri aşacağına işaret eder. Rüyasında araba ile bir yola çıktığını ancak kar yağdığı için yolda kaldığını gören bir kişi, iş hayatında veya sağlık sorunlarından dolayı bir takım sıkıntılar yaşar ama kısa sürede bu sıkıntılardan kurtulur. Rüyada yağan kar altında uyumak, her türlü hayır ve şerrin Allah-u Teala tarafından geldiğini kabul eden olgun bir kişi olduğuna işaret eder. Hakkında hayırlı olanı kabul eden olgun bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Çok Kar Görmek, Genellikle iyi yorulan bu rüya, kendi menfaatine olacak işlerle uğraşmaya, bol rızka, hastalıklardan kurtulmaya, müjdeli haber almaya, yaz mevsiminde görülen çok kar üzüntü ve kederi geride bırakmaya, mevsimi dışında görülen çok kar ise, hastalığa ve rüya sahibinin olmasını çok istediğin şeylerin ertelenmesine, kederli ve sıkıntı içinde olan birinin rüyasında mevsiminde çok kar görmesi keder ve sıkıntılardan kurtulup feraha çıkacağına, düşmana galip gelmeye, rahat ve huzura ermeye delalet eder.

Rüyada çok fazla kar yağması karın üzerinde yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin tam umudunu kestiği anda ve hiç beklemediği bir yerden bir hayır göreceğine, çok kar içinde yuvarlandığını görmek, rızık ve bolluğa ermeye, rüyada çok yağan kardan şemsiye tutarak ıslanmadığını görmek, rüya sahibinin işlerinin sağlam olacağına, idaresinin ve yöneticiliğini iyi olması sebebiyle iş hayatında zarar etmeyeceğine, alınacak kararlar neticesinde daima hiçbir sorun yaşamadan ilerlemeye, çok kar içinde kızakla kaydığını görmek, rüya sahibinin büyük miktarda para kazanmak amacıyla kısa bir yolculuğa çıkacağını anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3887