Rüya tabiri ara

Rüyada kar görmek

Kasım 14, 2017 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada kar görmek

Rüyada kar görmek, genellikle iyiye ve hayra yorumlanır. Rızkınızın genişlemesine, kazancınızın artacağına, bereketli günlere, olumlu ve iyi gelişmelere, hastalıktan kurtulmaya, sevinçli haber almaya delalettir. Rüyanızın ayrıntılarını hatırlıyorsanız rüyanızı da daha doğru bir şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyada bembeyaz kar görmek

Rüyada bembeyaz kar görmek, huzur ve mutluluk, ferahlık olarak  yorumlanır.

Rüyada kar görmek, iki şekilde yorumlanır. Kışın rüyada kar görmek, iyiye ve hayra yorulur. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların, dert ve kederin biteceğini, sevinç yaşanacağını, düşmanı alt edeceğinizi haber verir. Rüyada mevsiminde kar yağdığını görmek bolluğa, berekete işaret eder.

Rüyada mevsimi dışında kar görmek

Rüyada mevsimi dışında kar görmek, yani yaz veya bahar mevsiminde görülmesi, hayra yorulmaz. Rüya sahibi için sıkıntı, dert, keder ve üzüntüye, bir yakının hastalık haberini almaya, beklenen paranın gelmeyeceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre rüyada mevsimsiz görülen kar, ani değişiklikler nedeniyle hayatın altüst olacağına, kötü günlere işarettir.

Rüyada kar yağdığını görmek

Rüyada kar yağdığını görmek, iş hayatında sıkıntı yaşayıp kötü duruma düşmeye işaret eder. Kimi zaman bu rüya, iş hayatında doğru adımlar atmanız halinde hayra yorumlanır. Büyük bir hastalıktanda kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada çığ görmek

Rüyada çığ görmek, yakın çevrenizden dolayı sıkıntı yaşayacaksınız. Rüyada çığın düştüğünü görmek, ummadığınız bir yerden şaşırtıcı, surpriz bir haber alacaksınız.

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek, mutluluğa, olumlu ve güzel gelişmelere, dertlerin azalmasına işaret eder.

Rüyada kar yağdığını ve eridiğini görmek

Rüyada kar yağdığını ve eridiğini görmek, iyi günler ve işlerden sonra büyük zarar uğramaya işaret eder.

Rüyada kar yağmasını izlemek

Rüyada kar yağmasını izlemek, güzel, huzurlu ve ferah günlere, bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyada kar yağdığını izlemek, bazen büyük bir hastalığı atlattıktan sonra tüm sıkıntılardan hızla kurtulmaya işaret eder.

Rüyada üzerine kar yağdığını görmek

Rüyada üzerine kar yağdığını gören kimse yolculuğa çıkar. Aynı zamanda hayallerin yıkılmasına, hüsrana uğramaya, üzüntüye işaret eder.

Rüyada başının üstüne karlar yağdığını görmek

Rüyada başının üzerine karlar yağdığını görmek, gerginlik yaşamaya, sinirinizin bozulacağına işaret eder.

Rüyada karda yürümek

Rüyada karda yürümek, geçiminizi sağlamak, sıkıntılarınızdan kurtulmak için çabaladığınıza işaret eder.

Rüyada kar altında yürümek

Rüyada kar altında yürüdüğünü görmek, aynı zamanda hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza, ve bir yerden kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada karlı yolda yürümek

Rüyada karlı yolda yürümek, iş, güç bulmak için çabaladığınıza, karnınızı doyurmak için iş ayırt etmeden çalıştığınıza işaret eder.

Rüyada yağan kardan şemsiye ile korunmak

Rüyada yağan kardan şemsiye ile korunmak, attığınız adımlarda ve işlerinizde artık daha dikkatli davranacaksınız.

Rüyada yağan karın kimseye zarar vermediğini ve çabuk eridiğini görmek

Rüyada yağan karın kimseye zarar vermediğini ve çabuk eridiğini görmek, sıkıntılı günlerin kısa süreceğine işaret eder.

Rüyada büyük kar yığınları görmek

Rüyada büyük kar yığınları görmek, iş hayatında sorunlar yaşamaya işaret eder.

Rüyada karda uyumak

Rüyada karda uyuduğunu görmek ya da rüyada uyurken üzerine kar yağdığını görmek, çevreniz ile aranızın açıldığına, yeni arkadaşlıklar kurma ihtiyacı hissetmeye, suçlu kimse için hapse işaret eder.

Rüyada karda kayak yapmak

Rüyada karda kayak yapmak veya Rüyada karda kayak yapan birini görmek, korkularınız ile baş edeceğinize, bir konuda yeteneklerinizi geliştireceğinize işaret eder.

Rüyada kar topu oynamak

Rüyada kar topu oynamak, eğlenceli ve neşeli günlere, bekarlar için ise, kısmete ve evlenmeye işarettir. Yakın bir arkadaş ile rekabet etmeye de yorumlanır.

Rüyada kardan adam görmek

Rüyada kardan adam görmek, karşı cinse ilgi göstermemek veya iş hayatında yalan söylemeniz gerekeceğine yorumlanabilir. Başka bir yoruma göre, başkalarını kendi hoşunuza giden, ama o kişi için pek de hoş olmayabilecek şekilde değiştirmeye çalışmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada kar fırtınası görmek veya Rüyada tipi şeklinde kar yağdığını görmek

Rüyada kar fırtınası görmek veya Rüyada tipi şeklinde kar yağdığını görmek, karmaşaya, başarınızın önündeki dış engelleri göremeyecek durumda olmaya işaret eder. Bir kimse ile aranızdaki ilişkide problemler yaşayacağınıza ve soğukluğa işaret eder. Donmuş duyguyu simgelemesinin yanı sıra yeni, temiz bir başlangıcı da simgeleyebilir.

Rüyada kar süpürmek

Rüyada kar süpürdüğünü görmek, sıkıntılarınızdan kurtulmak için çabaladığınıza, daha fazla çabalarsanız bu sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada kar küremek

Rüyada kar kürediğini görmek, kötülüklerden arınmayı ve yenilikleri, telaş içinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada kar küreme aracı görmek

Rüyada kar küreme aracı görmek, yakın bir arkadatan bir konuda yardım alacağınıza işaret eder.

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek, yakın zaman içinde maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağınıza, kazaya işaret eder.

Rüyada kar yemek

Rüyada kar yediğini görmek, yaz mevsiminde gördüyseniz bu rüyayı sorunlar yaşayacağınıza, sıkıntılı durumlar yaşamaya, büyük üzüntülere delalet eder. Kimi yorumculara göre, yapacağınız iyi projeler ile ilerleyeceğinize ve iyi yerlere geleceğinize işaret eder. Kış mevsiminde görmüşseniz bu rüyayı sevince, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya, işaret eder. Bazen ise bu rüya hayatınızda büyük zararlara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz kar yemek

Rüyada beyaz kar yemek, hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınıza, huzurlu, aydınlık ve mutlu günlere, sorunların son bulmasına, hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada kar helvası yemek

Rüyada kar helvası yemek, iş ve özel hayatınızda güzelliklere, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, bol kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada çamurlu kar yiyip kötü tattan dolayı tükürmek

Rüyada çamurlu kar yiyip kötü tattan dolayı tükürmek, büyük sorunlar ile karşılaşacak ve çok üzüleceksiniz. Sonunda feraha çıkacaksınız ancak maddi ve manevi, hanenizde ve çevrenizde bazende iş hayatınızda büyük sıkıntılar yaşayacağınız bir dönem geçireceksiniz. Korkmayın sonunda hayatınızı düzene koyacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1983