Rüya tabiri ara

Cover Image

Kapı

Temmuz 31, 2017 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada kapı görmek, kapı rüyası güvenilirliğin, sembolüdür. Rüyasında kapı gören kimse, düşmanlarına karşı savunma amacı güderek tehlikeleri uzak eyler. Rüyada kapı görmek, aynı zaman da kapının şekline göre de anlamlar içerir. Örneğin kapalı kapı görmek, kötülüklerden korunmaya, hanenizi koruma altına almaya, açık kapı görmek, size zarar verecek art niyetli insanlara, huzurunuzun kaçmasına delalet eder. Rüyada kapı görmek, başka bir değişle aile büyüğüne, haneyi yönlendiren kimselere, yaşanan sorunlara çözüm bulmaya yorumlanır.

Rüyada Kapı Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada kapı görmek, kapı görmek rüyası kişinin güven içinde olduğuna, hayatını her türlü kötülüklerden uzak kıldığına yorumlanır. Rüyasında kapı gören kimseler, hayatının her köşesinde mutlu ve huzurlu olup sevdikleri insanların destekleri sayesinde kendilerini huzurlu hissederler. Rüyada kapı görmek, başka bir değişle huzura açılan yola, rızk peşinde koşmaya, yeniliklere delalet edilir.

Rüyada Kapı Kolu Görmek  

Rüyada kapı kolu görmek, kişinin her anlamda mutlu kılacak maddi ve manevi desteğini esirgemeyecek iyilik sever dosta sahip olacağına yorumlanır. Rüyasında kapı kolu gören kimse, ticari hayatında yeni rızklar peşinde koşarak maddi ve manevi anlamlarda kendisini mutlu kılar.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek  

Rüyada kapı  kilidi görmek, kişinin hayat dolu bir aileye sahip olup hayatının her köşesini mutlu ve huzurlu geçireceğine yorumlanır. Rüyasında kapı kilidi gören kimseler, hoş sohbetlere katılarak sevdikleri insanlarla ayrı kaldığı günlerin acısını çıkartırlar. Rüyada kapı kilidi açmak, kapalı olan rızk yollarınızın açılmasına, başarısızlığınızın sona ermesine yorumlanır.

Rüyada Kapı Satın almak  

Rüyada kapı satın almak, olumlu şekilde bir çok ifade de yer alan kapı rüyasının aksine uğursuzluğa ve şerre işaret olan bu rüya kişinin başına gelecek musibetlere yorumlanır. Rüyasında kapı satın alan kimse, kendisini ve ailesini kötü kılacak hatalara yer vererek dertsiz başına dert açar. Bu rüya aynı zaman da ailenize girecek olan kötü, fitne, fesat kadına işaret eder.

Rüyada Açık Kapı Görmek  

Rüyada açık kapı görmek, rüyada görülen açık kapı sembolü hayatınıza yönelik aksiliklerin son bulup rızklarınızın bereketli hal alacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler beklentileri doğrultusunda hareket edip kimseden medet ummazlar. Rüyada görülen açık kapı aynı zaman da kısmet kapılarınızın sonuna kadar açık olup evlilik yolunda atacağınız adımlara işaret eder.

Rüyada Mescit Kapısı Görmek   

Rüyada mescit kapısı görmek, her yönden iyiliğe ve güzelliğe temsil eden bu rüya kişinin inancına yönelik bağlılığına, manevi hayatına, Allah’a karşı kulluk vazifesini yerine getirmesine yorumlanır. Rüyada görülen mescit kapısı aynı zaman da hayırlı rızka, elde edilen bol kazanca, açılan hayır kapılarına işaret edilir.

Rüyada Kapı Kırmak 

Rüyada kapı kırmak, kişi ya da kişiler için olumsuz olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği bir işten dolayı hayatının alt üst olup kazanç kapılarının kesileceğine yorumlanır. Rüyasında kapı kırdığını gören kimseler, elde ettikleri rızklarını tek tek kapatarak karşısına çıkan hayır kapılarını sonuna kadar kaparlar.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek  

Rüyada kapı tokmağı görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalarının son anda farkına vararak kendisine çeki düzen vermesine, oyunlarına geldiği kimselere karşı savunma amacı güderek kendisini koruma altına aldığına yorumlanır. Rüyada görülen kapı tokmağı aynı zaman da vefalı dostluklara, kurulan sağlam arkadaşlıklara, sizi seven insanlarla vakit geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Kırık Tahta  Kapı Görmek  

Rüyada kırık tahta kapı görmek, kişinin iş hayatında yaşadığı şansızlıkların süre gelip dilediği gibi hayata sahip olamayacağına yorumlanır. Rüyasında kırık tahta kapı gören kimseler, iş hayatında hayal kırıklığına uğrayarak emeklerini boşa çıkarırlar. Bu rüya aynı zaman da hastalıklara, ayrılıklara, sevdiğiniz kimselere karşı duyulan özlemlere tabir edilir.

Rüyada Kapı Çalmak  

Rüyada kapı çalmak, kişinin uzun zamandır çalışarak elde ettiği birikimleri ile kendisini mutlu kılacak yeni iş hayatına atılarak kısa sürede büyük başarılara imza atacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında kapı çaldığını görmesi, eli açık kimseden yardım isteyeceğine, zor durumda olmasına işaret edilir.

Rüyada Kapı Kilitlemek  

Rüyada kapı kilitlemek, kişinin şansı ve kısmeti sayesinde her türlü zorlukların üstesinden kolayca gelerek yaşanılan zorluklar karşısında etkilenmeden sıyrılacağını yorumlanır. Rüyasında kapı kilitleyen kimseler, hanesine gelecek kötülükler karşısında savunma amacı güdüp olabilecek her türlü kötülüğü önceden görürler.

Rüyada Cam Kapı Görmek  

Rüyada cam kapı görmek, rüyayı gören kişinin kısa süreli yaşadığı maddi sorunlardan sıkıntı çekmeden sıyrılıp kazançlarına devam edeceğine, sürekli yenilik peşinde koşup farklı iş kolları arayacağına yorumlanır. Rüyasında cam kapı gören kimse, kötülükler karşısında sessizliğini koruyarak insanlara zarar vermek yerine onları doğruluğa güzele sürükler.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada kapı görmek, hanedeki insanları yöneten onları doğruyu ve güzeli kılan insanlara işarettir. Kapı rüyası bazen de kadına yorumlanır. Kapının kilitli görülmesi bekar kızı simgelerken, açık görülmesi ise evli ve çocuk sahibi kadınları simgeler.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada kapı görmek, açılan umut ışığına, size sunulan hayırlı rızkara, sevdiğiniz kimselerle yaptığınız hoş sohbetlere yorumlanır. Rüyada kapı görmek, hayırlı bir eşe, hizmetçiye, maddi rahatlığa, mevkiye işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1099