Rüya tabiri ara

Rüyada Kaos Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kaos görmek, düzgün beklenilenden daha sakin geçecek zaman dilimlerini ifade eder. Geçmişte yaşanmış hayal kırıklıklarının etkilerinin devam ettiğine yorumlanır. Farklı tabirlerde kaos görmek tutulamayacak vaatlerin verilmemesi gerektiğine, sizde yarattığı derin sarsıcı üzüntüler olabileceğini belirtir. Rüyada bir kaos ortamı görmek önemsiz şeyleri fazla büyütmemeniz gerektiğini simgeler. Rüyada kaos, bilinçaltındaki eski olaylardan kaynaklanabilecek düşünce takıntıları yaşanabileceğine işaret eder.

Rüyada kaos yaşamak, hedeflediğiniz iş ve kişiler için planlar yapacağınıza yorumlanır. Rüyada karışıklık yaşamak, haksızlıkları düzeltmeyi belirtir.Rüyada kaostan zarar görmeden çıkmak, işlerinizi düzgün yapacağınıza akıllı davranacağınız durumlarda karlı çıkacağınıza işaret eder. Duygusal ilişkilerde kötü durumların anlaşmazlıkların kalkacağına daha güzel ilişkilere ifade eder. Rüyada kaos ortamında bulunmak,kaçırılmaması gerekecek şansa yorumlanır. Kurnaz hilekar kişilerden uzak durmaya işaret eder.Rüyada kaos çıkarmak, kavga edilen bir ortamda işleri sakinleştirmeyi simgeler.

Halk tarafından düzensizlik olarak da bilinen Kaos kelimesi, Yunan mitolojisinden bir kelime olup sözlüklerde ”Düzensizlik – kargaşa hali, düzensizlik yaymak isteyen güç” anlamlarına gelir.

Kaos kelimesi, ”Düzenli Evren” anlamına gelen ”Kozmos” kelimesinin tam zıddıdır. Ancak Kaos’un kelime anlamıyla Kaos’un ‘teorisi’ birbiriyle aynı kavramlar gibi gözükselerde aslında birbirleriyle zıt pek çok yanları da bulunmaktadır. Çünkü teorideki Kaos, düzensizlikten bir düzenin oluştuğunu savunmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3345