Rüya tabiri ara

Rüyada Kanlı Bebek Görmek

Temmuz 19, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kanlı bebek görmek, pek te hayırlı bir rüya değildir. Bekar bir kızın rüyasında kanlı bebek görmesi mutlu bir evlilik yapacağına, hamile kadının rüyada kanlı bebek görmek düşük yapacağına işaret eder. Rüyada görülen bebek eğer ki erkek ise çok olmasını istediğiniz bir olayın gerçekleşmesine delalet eder lakin mesleki hayatı iyi gitmeyen birisi rüyasında kanlı erkek bebek görürse meslek hayatında büyük bir çıkış yaparak yükseleceğine işaret eder.

Eğer ki rüyada görülen bebek kız ise alınacak olan bir kısmete işaret eder. Bu kısmet çeşitli şekillerde kendisini gösterir.
Bulunulan dönemdeki çok sayıda olayın olumlu sonuçlanması beklenmelidir. Fakat yakın zamanda ailesinden birisiyle sorunlar yaşayacaktır. Mutlu haberler gelebilir bunlara yalan denilmemeli fakat doğrular saptırılmış bir şekildedir. İnsanın bilinçaltının bir oyunu da olabilir ama bilinçaltına yerleşen şeyler günlük hayatta yaşanabilir korkularımızdır. Bu rüyayı gören kişinin hayatındaki koymuş olduğu hedeflerin daha tam olacak şekilde tamamlanmadan yarıda kalacağı anlamına gelir. Yani kişinin ulaşmayı istediği birçok şeye ulaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek mutluluk ve neşe habercisi olarak değerlendirilebilir. Kimi zaman içsel bir sıkıntı olarak olarak da yorumlanmasına rağmen birçok rüya yorumcusu rüyada bebek görmenin her zaman iyiye yorulması gerektiğini söylüyor. Bebek bilindiği üzere şansı simgeler. Bu rüyanın ardından rüya sahibine hiç ummadığı kapılar açılabilir, beklemediği ve gündeminde olmayan bazı maddi gelirler ile cebinin rahatlaması söz konusu olabilir. Böyle bir rüya gören kişi içgüdülerine ve kendi fikirlerine güvenmelidir. Çünkü içinden geçen fikirler onun için faydalı olacak ve bu fikirlerden yola çıkarak yapacağı işlerde başarı ihtimali şans faktörü sayesinde daha da yüksek olacaktır.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Erkek bebek görmek, iyi haberlerin geleceğine işaret olarak değerlendirilir. Eğer bebeğin yüzü güzelse işlerin oldukça yolunda gideceğine inanılabilir. Ama rüyaya giren bebek çirkinse kişinin hayatında bazı şeylerin kötüye gitmesi muhtemel. Güzellik ve çirkinlik gibi bariz belirgin bir detay yoksa erkek bebeğin görülmesi bir müjde geleceğine işarettir. Yakında alınacak iyi bir haber ile beraber kişinin sevinmesi ve kendini mutlu hissetmesi olası. Seyyid Süleyman ise bu rüyaların iki şekilde tabir edildiğini ve bu iki şeyin melek ile müjde olduğunu vurguladı. Erkek bebeğin servet, devlet, baht ve saadet açıklığına işaret ettiğini söyledi.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Kız bebek görmek de rüyanın yakın gelecekte ortaya çıkacak olan müjdeli haberlere işaret etmesine sebep olur. Bu rüyanın ardından ekonomik anlamda daha ferah bir duruma kavuşulması beklenir. Ayrıca bu rüyalar, ev halkından müjdeli bir haber alınacağına ve beklentilerin gerçekleşeceğine de işaret eder. Bazı rüya tabiri uzmanları bu rüyaları “yeniden doğuş” olarak da yorumlarlar. İş hayatında daha üst mertebelere yükselmek, evlat sahibi olmak, özverili duruş gibi tabirler de söz konusu. Eğer kişi rüyasında kız bebek gördüyse dualarının kabul olacağına, hakkında hayırlar getirecek işlerin gündeme geleceğine, rızkının genişleyeceğine inanabilir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2526