Rüya tabiri ara

Rüyada Kan Tükürmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kan tükürmek, rüyayı gören kişinin başkası tarafından imalı sözler duyacağına işaret eder ve haksız bir kazanca, helal olmayan bir mala sahip olunacağına ve üzüntüye işaret eder ve bazı yorumculara göre ise, rüyayı gören kişinin bir arkadaşı tarafından eziyet çektiğine ve bu nedenle sürekli başının belaya gireceği şeklinde yorumlanır.Aneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı sözlere delalettir. Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur.

Rüyada kan tükürdüğünü görmek tanıdığınız biri hakkında hoş olmayan sözler duyacağınıza ve sizin de hakkınızda dedikodular yapıldığına işaret eder. Tükürülen kanın miktarı çok ise bu maddi açıdan ve mal varlığı konusunda kayba uğrayacağınızın habercisidir.Rüyada kan aktığını görmek: Rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar çekiyorsa rızkı bollaşır ve feraha kavuşur, rüyayı gören kişi eğer zenginse büyük zarar uğrar ve mal varlığı kaybederek iflas eder. Rüyada akan kan eğer kişinin vücudundaki yaradan akıyorsa, kişinin başına gelecek kötü bir olay veya kaza olarak yorumlanır. Kanın rengi de rüyayı yorumlarken etki eder, buna göre açık renkli kan, pek hayra yorulmazken, köyü renkli kan iyi gelişmelere işaret eder.

Rüyada ağızdan ya da burundan kan geldiğini görmek, üzüntü ve kederin yok olacağı anlamına gelir.Rüyada kan tükürmek ya da vücudun herhangi bir yerinden kan geldiğini görmek, rüyayı gören kişinin büyük acı çektiğine ve çok derin pişmanlıklar yaşadığına işaret eder.

Rüyada kan tükürmek ya da kusmak, büyük bir vicdan azabı yaşandığı yönünde de tabir edilir. Bu nedenle kişi kan kusarak içindeki acı ve pişmanlığı dışarı atıyor olarak yorumlanır.Bir başka tabire göre rüyada kan tükürdüğünü görmek, tehlikeli bir hastalıktan kurtulmaya ve sağlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada kan görmek, helal olmayan bir işe işaret eder. Kişi yaptığı bir olay ya da iş karşısında pişmanlık yaşıyorsa rüyasında gördüğü kan onun vicdanı ile yaşadığı sıkıntı anlamına gelir.Rüyada kan tükürdüğünü görmek, kan tükürmek rüyası ile aynı manalarda yorumlanmış olup, kişinin iş yaşamında ve sosyal yaşamındaki konumunu çekemeyen art niyetli birisinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişinin iftiraları ile dertleneceğine, üzüleceğine delalet eder.

Rüyada ağızdan kan tükürmek, rüya sahibinin iş yaşamındaki ortakları ve çevresindekiler yüzünden istemeden haram mala sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu durumdan manevi olarak çok rahatsız olacaklarına ve bir an önce bu maldan kurtulup hatasını telafi yoluna gideceğine delalet eder.Rüyada ağız dolusu kan tükürmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatında azimli, kararlı ve başarılı bir hayatı olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başarılarını çekemeyen bazı kişilerin kişi hakkındaki yalan beyanları ve asılsız haberleri yüzünden kişinin manevi olarak yıpranacağına delalet eder.

Rüyada kan tükürmek veya kanın ağızdan çıktığını görmek biri hakkında kötü sözler işiteceğinize arkanızdan kötü sözler konuşulduğuna işaret eder. Eğer tükürmüş olduğunuz kan gömlek veya pantolonunuza bulaşmış ise kadınlar hakkında genel bir yargı belirteceğinize delalet etmektedir. Çokça kan tükürüldüğünün görülmesi ise kişinin mal varlığının azalmasına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2306