Rüya tabiri ara

Rüyada Kan Temizlemek

Şubat 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kan Temizlemek, rüya sahibi kişinin sevdikleriyle iyi geçineceğini, kötü giden gidişatların biteceğini, akraba ve dostluk ilişkilerinin düzeleceğine işaret eder. Ayrıca rüyada kan temizlemek paranın çıkacağına ve parayla birlikte gelecek olan bolluğa berekete nail olacağının da habercisi olmaktadır.

Rüyada kan lekesi temizlemek ise mevcut işin terfi alınacağına veya işi yoksa rüya sahibi kişinin memuriyetle gelen sevindirici bir işin olacağını da işaret etmektedir. Rüyada tuvalette kan temizlemek rüya sahibi kişinin kendisine ve çevresine faydalı işler ile uğraş göstereceğine, kendisi ve çevresi için yine yararlı işlerle meşgul olacağına, işindeyse başarılı olacak ve iyi bir makamın kendisini beklediği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kan temizlemek ile ilgili rüyayı yorumlarken önemsenecek bir önemli husus daha vardır. Rüya sahibi kişinin kanı temizlemekle ilgili rüyasını parça parça değil de bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlar getirmesi gerekmektedir. Rüyayı bir bütün olarak değerlendirmekte rüya sahibi kişinin faydasına olacaktır. Rüyada kurumuş kan temizlemek yorumu yaparken bazen gelecek değil de geçmiş olayların habercisi olacağı şeklinde de yorumlanabileceğini unutmamak gerekmektedir.

Rüyada kan temizlediğini görmek bazı profesyonel rüya tabiri yapan kişiler için kanın nereden aktığı ve sonrasında temizlendiği arasında bir bağlantı kurarak yorumlamaktadırlar. Yani rüya sahibi kişinin rüyasında damarından kan akıyor ve yine rüyada kan temizlemişse yokluk içerisinden kolaylıklarla bolluğa ve varlığa kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Bazı rüya tabiri yapan kişilere göre ise rüya sahibi kişinin rüyasında herhangi bir uzvundan kan akımı ve temizlemişse rüyada kan temizlemek, arkasından gelecek kötülüğü engellediğini ve bir daha rüya sahibi kişiye zararı dokunamayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.
Eğer rüya sahibi kişi rüyasında kanı kendi elbisesi üzerinden temizlenmişse, böyle bir rüyada, rüyada kan temizlemek ticarette yapılmış haksız kazancın oluğuna ve bu durumu düzelteceğine, rüyada yerden kan temizlemek düzelttikten sonra da huzura kavuşacağını göstermektedir.

Başka rüya tabirlerine göre ise rüya sahibi kişinin rüyasında kan iltihaplı ve pis ise, bunun üzerine bu pis kanı temizlemişse, rüyada kan temizlemek, bedensel sağlık ve mutluluğa erişeceğinin habercisi olabilmektedir.

Eğer rüya sahibi kişinin rüyasında vücudunda açık bir yaradan kan aktığını görüyorsa ve bunu temizliyorsa rüyada kan temizlemek, hastalığının şiddetleneceğine ve bunun üzerine şiddetlenen hastalığının iyileşeceğine, bu hastalığı da bir daha yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kan temizlediğini görmek rüya sahibi kişinin vicdanının temsili olmasıdır. Yaptığı hataları düzelteceği ve vicdanını temizleyeceği yani rahatlatacağı şeklinde de yorumlamaktadırlar.

Genel olarak kan temizlemek yorumu yapan rüya sahibi kişin iyi şeylerin baş göstereceğine ve bolluk ve rüyada duvardan kan temizlemek bereketin sahibi olan Allah’ın onun yanında olacağı anlamına gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2596

Rüya Sitesi Linkleri