Rüya tabiri ara

Rüyada Kan Gölü Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kan Gölü Görmek, Genel olarak içerisinde kan görülen rüyalara yorum yapılmaz. Görülen rüyalar bozulduğu için önemsizdir. Bunun yanı sıra bazı yorumcular rüyada görülen kanın belirli anlamları olduğuna ve gelecekte yaşanılacak durumların habercisi olduğuna inanır. Rüyada kan gölü görmek, genel olarak hayatın içerisinde aniden gelişecek değişimlere işaret eder. Örneğin varlığın içerisindeyken aniden gelen yokluk yada yokluk içerisindeyken aniden gelen varlık şeklinde açıklanabilir. Rüyada herhangi bir organdan kan gelmesi sonucu oluşan kan gölü görülmesi yakın bir akrabadan yada arkadaştan gelebilecek kötülüğe ve üzüntüye işaret eder. Ayrıca bu durum ailenin herhangi bir üyesinden gelen yardımın kesilmesini işaret eder. Rüyada kan kusarak etrafın kan gölüne dönmesi rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bir kötülükten yada girdiği haram yoldan duyduğu pişmanlığı, üzüntüyü ve vicdan azabını gösterir.

Rüyada kan tükürerek etrafın bir anda kan gölüne dönmesi rüyayı gören kişinin kendisi hakkında kötü sözler konuşulduğunu ve bu sözlerin kendisi tarafından işitilmesini işaret eder.

Kanın çok fazla olması aynı zamanda kişinin mal varlığını kaybedebileceğini gösterir. Rüyada kan gölünden kan içmek haram yollardan kazanılan para ile ev geçindirilmesine yada bu haram paranın aile tarafından kullanılması olarak yorumlanır. Rüyada kan işemek ve bunun kan gölüne dönüşmesi rüyayı gören kişinin amansız bir hastalığa yakalanacağını fakat kısa sürede kurtulacağını gösterir. Bu durum bazı yorumcular tarafından hapisten kurtularak özgür olamak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada kan gölünde yüzmek rüyayı gören kişinin herhangi bir şekilde kan akıtması kişinin içinde bulunan kinin ve nefretin göstergesidir. Akıtılan kanın fazlaca olması kişinin uzun zamandır aklında olan kötü düşünceye yorumlanır. Rüyada kan ağlamak rüyayı gören kişinin elden kaçırdığı fırsattan duyduğu pişmanlığı gösterir. Genel olarak rüyada görülen kan koyu ve akışkan değil ise kötü bir durumu akışkan ise harama bulaşıldığına işaret eder. Tüm bu yorumların aksine şimdiye kadar hiç evlenmemiş bir bayanın rüyada kan gölü görmesi hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17168