Rüya tabiri ara

Rüyada Kan Geldiğini Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kan Geldiğini Görmek harama bulaşmaya işaret eder. Rüyada kan geldiğini gören genç bir kız ise eğer, yakın zamanda adet olacağına işaret eder. Eğer rüyada karnından kan geldiğini gören bir hamile bir kadın ise düşük yapar. Hamile değil ise yakın zamanda hamile kalacağına ancak düşük tehlikesi olacağına işaret eder. Rüyada kan görmek, bir tehlikenin habercisidir. Rüyada üzerinden kan geldiğini görmek kendisine zarar vermek isteyen birinin olduğuna işaret eder. Rüyasında sırtından kan geldiğini gören arkasından konuşan birileri olduğuna işaret eder. Rüyasında kulağından kan geldiğini gören kendisi hakkında dedikodu yapan kişilerin var olduğuna şahit olur. Rüyasında kan geldiğini gören bir kişi yakın çevresinin dedikoduları ile boğuşur ve yakın çevresi ile arasına mesafe koyar.

Bazen de batılı olduğuna bu tarz rüyalar itibar edilmemesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında kendinden çok fazla kan geldiğini gören kişi, bu rüyanın batılı olduğunu ve bu rüyanın sadece bir aldatmadan ibaret olduğuna işaret eder. Rüyasında burnundan kan geldiğini gören kişi hasta ise hastalığından kurtulur. Uzun süre strese girdiği ve borçlara bulaştığı her türlü sıkıntılarından kurtulur. Rüyasında parmaklarından kan geldiğini gören bir kişi hayırlı olmayan işlere bulaşır. Günaha girer. Rüyasında ayak parmaklarından kan geldiğini gören bir kişi, harama bulaşır. Günaha girer ve hayırlı olmayan işlerin peşinden koşar. Ayrıca rüyasında ayaklarından kan geldiğini gören bir kişi, ibadetlerinden uzaklaşır. Sıkıntıya ve dara düşer.

Rüyada Kan Gelmesi harama baktığına ve harama eğilimli olduğuna işaret eder. Rüyasında gözlerinden kan aktığını gören bir kişi, gözleri ile günah işlediğine işaret eder. Harama bakmasından dolayı kalbinin kirlenmesine işaret eder. Rüyasında savaşırken üzerinden kan geldiğini gören bir kişi, şehadet gibi, yüksek bir makam ve mevkiye ulaşır. Hayırlı ibadetler peşinde koşar. Rüyasında omzundan kan geldiğini görmesi, yakın arkadaşları tarafından ciddi bir zarar göreceğine işaret eder. Arkadaşlarının onun arkasından konuştuğuna ve kendisininde bundan ciddi zararlar göreceğine işaret eder.

Gören bir kişi hüsrana uğrar ve mutsuz olur. Rüyada kan geldiğini görmek şerre işaret eder. Kendisinin ve ailesinin ciddi zararlara uğrayacağına, para kaybedeceğine ve sıkıntıya gireceğine işaret eder. Rüyasında kan geldiğini gören bir kişi, yeni bir işe başladı işe işi bozulur. Haksız kazanca bulaşır. Rüyasında kan geldiğini gören, yeni başlayacağı işleri bozulur yada hiç başlayamaz. Rüyasında saçından kan geldiğini gören bir kişi, kafasının çok karışık olduğuna, bir takım işlerin peşinden koştuğuna ancak bunlara bir çözüm bulamadığına işaret eder. Bazende rüyasında saçlarından kan geldiğini gören bir kişi aile içinde bir karışıklık ve kavga yaşar. Bundan dolayı büyük sıkıntılara girer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3638