Rüya tabiri ara

Rüyada Kan Aldırmak

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kan aldırmak rüyayı gören kişinin etrafında dedikodu yapan, art niyeti olan, fesat, kem gözlü, hileci ve düzenbaz kişilerin varlığını temsil etmektedir. Bu fesat olan kişilerin söyledikleri saçma sapan lafları yüzünden rüyayı gören kimsenin moralinin bozularak canının sıkılmasına ve bütün neşesinin kaçacağına rivayet olunmaktadır.Kolundan kan aldırdığını görmek ayrıca bu düzenbaz olan kimselerin sadece en iyi yaptıkları şey ise, yalnızca insanların canını sıkmak olarak tabiri yapılabilir. Kendisinin dert ortağı olan kimsenin söylediklerinden dolayı öfkelenerek göz yaşının dökülmesine sebep olacağına delalet etmektedir. Bu nedenle aşırı şekilde rüya sahibinin yüzünün her zaman asılmasına sebep olacak yeni haberler alacağını işaret etmektedir.Rüyada parmaktan kan aldırmak başka bir tabir bu rüyayı gören kişinin çok miktarda kazanacağı rızk olarak rivayet olduğunu söylemektedir. Kan aldırmaya gitmek kişinin rüyasında vermiş olduğu kanın miktarı ne kadar fazla ise, kazancının da o kadar fazla artacağını temsil etmektedir.

Rüyada kan aldırdığını görmek bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu olarak ceza evinde ise, hemen serbest kalarak yeniden özgürlüğüne kavuşacağına rivayet olunur. Eğer rüyasında kan aldırdığını gören kimse kadınsa, başka bir kadın ile sorun yaşayacağına delalet etmektedir. Kişi rüyasında kendi hastalığı için kan aldırdığını görmüşse, en kısa sürede şifa bulacağına tabiri yapılmaktadır. Rüyasında sağ elinden kan aldırdığını gören bireyin, geçiminin bolluk içinde olacağına, eğer sol elinden kan aldırmış’sa, dostlara edilecek olan yardım şeklinde yorumu yapılır. Kişinin başından kan verdiğini görmesi, genellikle çevredeki başka kimselerden alınacak olan yardımı işaret etmektedir.

Rüyada hastanede kan aldırmak bazı rüya yorumcularına göre rüyasında kan aldırdığını görenlerin, çok para harcadıklarını ve haram mal ile para yediğinin göstergesi olarak kabul edilmektedir. Genç bir kimse rüyasında kan aldırdığını görürse, etrafında kendisine düşman olan birisinin olduğunu temsil etmektedir. Bu rüyanın tabirini yapan bütün yorumculara göre hastalıktan kurtularak iyileşme göstereceğine alamet olmaktadır.

Kişinin pekte hoşlanmayacağı bir takım sözleri işitmesi olarak rivayet olunur. Eğer rüyasında kan aldırdığını gören kimsenin, vücudunun sıhhatli olduğuna ve manevi dirliğinin uzun ömürlü olarak devam etmesine tabiri yapılır. Ayrıca kan aldırmak, kişi için yeni yapılacak ortaklık ve başarıya ulaşılmasına delalet etmektedir. Hatta rüya sahibinin çıkacağı yolculuğu temsil ederken, kendisinde olan bir emaneti yerine vermesi olarak tabiri yapılmaktadır.

Rüyasında kan aldırdığını gören kişiler, çoğunlukla devlet memuru sıfatında ise, yükselerek kendi memleketlerine vali olacaklarını haber vermektedir. Bekar bir kimse rüyasında kan aldırdığını görürse, talibi çıkarak evlenmesine, erkek içinse hem sünnet olmasına hem de mahkumiyetinden kurtulmasını işaret etmektedir. Rüyada Kan Aldırdığını görenler için bazen de sükut anlamını taşımaktadır. Damardan kan aldırdığını görmek, rüya sahibinin büyük olan bir günahı işlemek için ısrar etmesi anlamına gelir, fakat kısa süre sonra günahından tövbe etmek için Allah’a yönelmesi olarak yorumu yapılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2880