Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalkan

Nisan 26, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kalkan Görmek

Rüyada kalkan görmek, gücün ve kudretin simgesi olan kalkan rüyası kişinin eline geçecek fırsat kapısına, doğru adım atması halinde ulaşacağı mertebeyi işaret eder. Rüyasında kalkan gören kimse, attığı doğru adımlar ve aldığı kararlar ile ileriye yönelik büyük yatırımlara ulaşarak hem adından hem de kariyer hayatından önemle söz ettirir. Kalkan rüyası sosyal çevrede değişikliğe gitmeye, hayatın bilinmeyenlerine doğru adım atmaya, kendi seviyenizde insanlarla dostluk etmeye ifade edilir. Kalkan rüyası genelde hayırlı olmakla birlikte yaşanacak güzellikleri, iyi gelişmeleri, güçlenen aile bağlarınızı, sevdiğiniz kimselere hayata daha güzel yaşatma amacını simgeler. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerine çizdikleri yolda yılmadan ve pes etmeden ilerleyerek gelecekleri her anlamda güvence altına alma arzusuyla hayatı yaşarlar. Kalkan tabiri aynı zaman da sıkı fıkı kurulan dostlukları, arkadaşlarınızla yapacağınız seyahatleri, değişik kültürel kişiliğe sahip insanlarla bir arada olma heyecanını yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Kalkan Satın Almak

Rüyada kalkan satın almak, kalkan satın aldığını görmek rüyası kişiliğinize, aldığınız kararlarınıza, üzerinize binen sorumlukların artmasına, güçlük çekeceğinize yorumlanır. Rüyasında kalkan satın aldığını gören kimse, yaşadığı zorlukları ve maddi sıkıntılara rağmen hayata tutunmaktan vazgeçmemiş gelecekte kendisini bekleyen umut ışığının olduğu bilincinde durmadan yolunda ilerlemiştir.

Rüyada Kalkan Kırdığını Görmek

Rüyada kalkan kırdığını görmek, kalkan kırılması rüyası, uğursuzluğu, kötülüğü, alacağınız üzücü haberi, keyfinizin kaçacağını simgeler. Rüyasında kalkan kırıldığını gören kimse, yaptığı bir çok işte başarısız olduğu gibi kendisinden umut bekleyen insanları da hayal kırıklığına uğratır.

Rüyada Kalkan Kullanan Kimse Görmek

Rüyada kalkan kullanan kimse görmek, bu rüya ailenizle birlikte yaşayacağınız tartışmaları, sizin için önem arz eden bir konuda ortak noktaya ulaşamamanın sıkıntısını yaşamaya yorulur. Rüyada kalkan kullanan kimseyi görmek, o kişiden zarar görmeye, o kimse yüzünden tüm hayallerinizden ve sizin için önemli olan paylaşımlardan uzaklaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kalkan Tuttuğunu Görmek

Rüyada kalkan tuttuğunu görmek, bu rüya tutukluluk sürecini, haksız saldırıya uğrayacağını, hakkınızda gerçeği yansıtmayan suçlamaların olacağına yorumlanır. Rüyasında kalkan tuttuğunu gören kimse, hayatını normal seyrinde sürdürürken, kendisine yakınlık gösteren insanların kötümser oyunlarına maruz kalarak hem hayatını hem de sevdiği insanları kaybetme aşamasına gelir.

Rüyada Kalkanla Korunduğunu Görmek

Rüyada kalkanla korunduğunu görmek, bu rüya iki farklı şekilde ifade edilir. Birincisi size zarar vermek isteyen kimseler şeklinde gösterilirken, ikinci tabiri ise sağlam aile bağlarına sahip olduğunu işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, hayatlarının bir çok karesinde kötülüğe maruz kalsalar da sevdiği insanların manevi desteği sayesinde yaşadığı sorunlardan kolay yollarla sıyrılır.

Rüyada Kalkanla Dövüştüğünü Görmek

Rüyada kalkanla dövüştüğünü görmek, kişinin itibar görüp yaptığı başarılı işler sebebiyle saygınlık kazanacağına, girdiği her işte alnı ak çıkacağına yorumlanır. Rüyasında kalkanla dövüştüğünü gören kimse, büyük başarılara imza atmış, başarıdan başarıya koşmuş, ileriye dönük yatırım sağlayan bir çok işte yer almıştır.

”’ EVDE KAL TÜRKİYE’M”’

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2939

Rüya Sitesi Linkleri