Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalemlik

Nisan 24, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kalemlik Görmek

Rüyada kalemlik görmek, kalemlik rüyası yaşayacağınız talihsiz olayları, maddi kayıpları, keyfinizin kaçacağını işaret eder. Rüyasında kalemlik gören kimse, başına gelecek olaylar yüzünden hayata dahil tüm olumlu değerlerini kaybedecek yaşamdan ve gelecekten umudunu yitirecektir. Kalemlik rüyası boş vermişliği, vurdumduymazlığı, hakkınızda yapılan olumsuz eleştirilere karşı göz yummayı simgeler. Bu rüya aynı zaman da kişinin geçmişe dahil tüm başarılarının bir bir yok olup sıfıra tükenme noktasına geleceğini gösteren vurgulu rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kimseler, davranışlarını ölçüp tartmalı, yaptığı yanlışları gözden geçirmeli, kendisi için uğraş gösteren insanlara karşı biraz daha yapıcı davranmalıdır. Kalemlik rüyası genel olarak bakıldığında ticari hayatı ve sosyal yargıyı içerse de bazı rüya alimlerimiz görülen rüyanın kişinin manevi ruh halini de yakından içerdiğini ifadelemişlerdir. Şimdi sizlere kalemlik rüyasının bilinmeyen ayrıntılarından bahsedeceğiz sayfamızı takip etmeye ve beğenmeye lütfen devam edin…

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek, kalem kutusu rüyası akla ilk geldiğinde kalemlik anlamını içerse de içeriğine bakıldığında kalemlik rüyasıyla tamamen eş değer olduğunu anlayacaksınız. Rüyada görülen kalemlik olumsuz çağrışımları içerse de kalem kutusu rüyası tamamen bunun dışında hayırlı ve güzel olanı, başarıyı, maddi kazancı içerir. Rüyasında kalem kutusu gören kimseler, hayatlarının büyük bölümünü mutluluk ve huzur içinde geçirerek arzu ettikleri tüm isteklerini eksiksiz şekilde yaşama şansını elde ederler.

Rüyada Kalemlik Almak

Rüyada kalem almak, kalemlik almak, rüyası zan altında kalmaya, ilerde büyük pişmanlık duyacağınız işlere kalkışmaya, resmi bir evraka imza atmaya ifade edilir. Rüyasında kalem aldığını gören kimse, hem kendi hayatını hem de ailesini tehlikeye sokacak yanlış işlere yönelerek bu işlerden ciddi zararlar görür. Kalemlik almak, tabiri bazen de değersiz eşyayı, somurtkanlığı, ahlaksızca yapılan işleri işaret eder.

Rüyada Çantada Kalem Görmek

Rüyada çantada kalem görmek, bu rüya kişinin ruhsal dünyasına, sanatçı kişiliğine,ortaya koyduğu değerli eşyalarına yorulur. Çantada kalem rüyasını gören kimseler, eğitim ve bilim konusunda kendilerini sürekli geliştirerek hayata yönelik kazandıkları değerlerini sanatsal yollarla gerçeğe sürüklerler.

…” EVDE KAL TÜRKİYE’M”…

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

370

Rüya Sitesi Linkleri