Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalem

Nisan 15, 2020 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek, kalem rüyası içeriğinde farklı anlamları barındırdığı gibi olumlu ve güzele yorulurken, olumsuz eylemlere de işaret olarak gösterilir. Rüyasında kalem rüyasını gören kimseler, yapacakları yanlış bir iş sonucu ciddi maddi sıkıntıların içine düşerek hem kazancını hem de toplumda saygınlığını yitirme noktasına gelir. Kalem rüyası bazen de hayırlı bir işe imza atmaya, iyilikte bulunmaya, sevindirici ve güzel haberler almaya yorulur. Kalem rüyası kişinin inandığı değer ve olguları bu anlamda verdiği uğraşlarını, hayat mücadelesini de simgeler. Evlilik şeklinde de gösterilen kalem rüyası özellikle bekar kimseler için hayırlı eşe ve aileye sahip olunacağının en güzel işareti şeklinde gösterilir. Bu rüya mevki makamı, kazanılan değerleri, yaptığınız yatırımları, insanların gözünde kazandığınız değerleri simgeler. Kalem rüyasını bunlara sığdırmak ta doğru olmaz. Bu tür rüyalarda ayrıntıları dikkatli gözlemlemek gerekir. Kalem rüyası kendi içinde renkli, tükenmez, kurşun vb bir çok anlamı barındırıp. Şimdi sizlere kalem rüyasının tüm ayrıntılarından bahsedeceğim…

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, kurşun kalem rüyası daha çok kişinin içinde saklı tuttuğu gizli yeteneklerini gün ışığına çıkarmasına, katıldığı bir organizasyonda tüm gözleri kendi üzerine çekmesine yorulur. Kurşun kalem rüyası aynı zaman da telafisi olan hatalar yapmaya, kişini burnunun dikine giderek hem kendisine hem de ailesine zarar vermesine işaret edilir.

Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüyada tükenmez kalem görmek, tükenmez kalem rüyası şaşkınlığa, ihtimal dahi vermediğiniz işlerin gerçekleşmesine şaşkınlığa yorulur. Rüyasında tükenmez kalem gören kimseler, mutlu olabilecekleri işler peşinde koşarak kimsenin emri altında ya da baskısına maruz kalmadan hayatlarını yaşarlar.

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Rüyada renkli kalem görmek, kişinin iyi niyetli ve olaylara karşı yaklaşımı ile her türlü işin altından kolaylıkla sıyrılarak çözüm noktasına ereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler kendi ayakları üzerinde durabilen olaylara karşı son derece yapıcı çevresinde oluşan durumlardan etkilenmeyen ileri görüşlü kişilerdir. Rüyada renkli kalem görmek, bazende eli açık olup ihtiyacı olan bir çok kimselere yardım elini uzatmaya yapılan yardımları karşılıksız kılarak insanların gönüllerinde taht kurmaya ifade edilir.

Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak, bu rüya özellikle gören kimsenin eğitim ve öğretim hayatını, sağladığı başarılarını, hedefine doğru ilerlemesini işaret eder. Kalem almak, rüyasını gören kişiler, kendilerini geliştirmek konusunda öğrenmeye açık olup bu anlamda eğitici kimseleri önemle takip eder.

Rüyada Kalemle Yazı Yazmak

Rüyada kalemle yazı yazmak, bu rüyayı gören kimseler hayatlarının her karesinde mutlu olmuş, gelecek kaygısı gütmemiş, insanların daima olumlu eleştirilerine maruz kalmışlardır. Rüyasında kalemle yazı yazdığını gören kimse, kendisi ve ailesi adına hayırlı bir işe yönelerek bu işte önemli anlamda başarıyı sağlar.

Rüyada Kalem Kırmak

Rüyada kalem kırmak, kalem kırmak rüyası diğer kalem rüyalarına istinaden olumsuz şekilde yorumlanıp kişinin başına gelecek üzücü olayları, keyfinin kaçmasını, yaptığı işlerde başarısız olacağını gösterir. Rüyasında kalem kırdığını gören kimse, başına buyruk hareket ederek ve ilerde pişman olacağı hataların içine düşerek hem kendisine hem de onu seven insanlara zarar verir.

Rüyada Kalemtıraş Görmek

rüyada kalemtıraş görmek, kalemtıraş rüyası özellikle eğitim ve öğretim hayatında kendisini geliştiren, yeniliklere ve öğrenmeye açık, hayallerinin peşinde koşan kimselere yorulur. Rüyasında kalemtıraş gören kimseler, kendisine yönelik yapılan olumlu söylemlere kulak vererek kendisi ve ailesi için hayırlı olacak işlere yönelir. Bu rüya saygın, başarılı kimseye, aile yapısına, gurur duyacağınız övgüler duyacağınıza yorulur.

Rüyada Kalemlik Görmek

Rüyada kalemlik görmek, rüyada görülen kalemlik yada kalem kutusu tabiri kişini meslek hayatını, ticari görüşmelerini, yaptığı eylemlerini işaret eder. Rüyasında kalemlik gören kimseler, daha çok kendilerini iş hayatına adayarak mesleki başarılarını sürdürme amacına gider. Bu rüya aslında ilerde duyulacak pişmanlığa, yalnızlığa mahkum kalmaya, gereğinden fazla iş hayatına yönelmenin zararlarını görmeye yorulur.

EVDE KAL TÜRKİYE’M”….

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2799