Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalem Almak

Nisan 19, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak, kalem rüyası genel olarak yorumlandığında, ilmin, öğrenmenin, aydınlığa tutulan ışığın en güzel göstergesidir. Rüyasında bir kimseden kalem aldığını gören kimse, o kişiden bir çok konuda destek görerek hayata yönelik eksik yanlarını bu kişi sayesinde tamamlamış olur. Rüyada kalem aldığını görmek, aynı zaman da sevdiğiniz bir yakınınıza sevineceği hediyeler sunmaya, o kişiyi özel gününde değerli hale getirerek kişinin mutlu olmasına vesile olmaya yorulur. Bu rüya aynı zaman da kişinin kendisini sosyal yaşamın sıkıcılığından uzak resme ve sanata yönelerek yaşadığı sıkıcı hayata renk katacağına ifade edilir. Kalem almak rüyası her anlamda kişi ya da kişilere hayırlı ve güzel dilekler sunmaz. Örneğin rüyada alınan kalemin eski ya da kırık olması, başarısızlığa, can sıkıntısına, beklentileri karşılayamamaya, kişinin kendisi için uygun olmayan mesleğe yönelmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kalem Almak

Rüyada renkli kalem almak, renkli kalem rüyası her rengin içeriğine bağlı kişi ya da kişiler üzerinde farklı heyecanlar uyandırır. Örneğin kırmızı kalem aşkın tutkunun simgesi olurken, mavi ya da siyah kalem ise resmiyetin, sosyal yaşamın işaretidir. Bu rüyada önemli olunan bulgu görülen kalemin hangi renkte olduğunun iyi analiz edilmesidir. Renkli kalem almak, kimi zaman da hediyelik süs eşyası almaya, eğlenceli bir etkinlikte yer almaya, bulunduğunuz konumdan kısa süreliğine uzaklaşmaya ifade edilir.

Rüyada Birden Fazla Kalem Aldığını Görmek

Rüyada birden fazla kalem aldığını görmek, bu rüya kazanılmış maddi gelirleri hayırlı ve güzel işlerde kullanmaya, kendiniz ve aileniz için hayırlı olanı Allah’tan dilemeye, hayattan her daim keyif duymaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, bir çok konuda başarılı oldukları gibi kendi izlerinden giden insanlara da hayırlı ve doğru yol gösterirler. Bu rüya paylaşımın, manevi değerlerin, insanlar arası saygı ve hoş görünün en güzel simgesidir.

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek, rüyasında kalem rüyasını gören kimseler, yapacakları yanlış bir iş sonucu ciddi maddi sıkıntıların içine düşerek hem kazancını hem de toplumda saygınlığını yitirme noktasına gelir. Kalem rüyası bazen de hayırlı bir işe imza atmaya, iyilikte bulunmaya, sevindirici ve güzel haberler almaya yorulur. Kalem rüyası kişinin inandığı değer ve olguları bu anlamda verdiği uğraşlarını, hayat mücadelesini de simgeler

EVDE KAL TÜRKİYE’M”…

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

924

Rüya Sitesi Linkleri