Rüya tabiri ara

Cover Image

Kale

Nisan 15, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kale Görmek

Rüyada kale görmek, rüyada görülen kale adalete, hak yolunda verilen uğraşlara, temiz kalbe, içinizde yaşattığınız duygularınıza işaret eder. Rüyasında kale gören kimseler, kendilerini olabilecek her türlü tehlikelere karşı güvende tutarak sosyal çevreye olduğu kadar ekonomik düzenlemelere de fazlasıyla önem verir. Kale görmek, gücün ve kudretin kat ve kat artarak kendinizi en zirvede hissetmeye, zafere doğru attığınız adımlarda yılmadan ilerlemeye, ticari hayatınızda rakiplerinize karşı gösterdiğiniz mücadeleye işaret eder. Hayat mücadelesi şeklinde anlam içeren kale rüyası sosyal ekonomik hayatta verilen uğraşlara, kişinin geleceğini güvende tutabilmesi için verdiği uğraşlarına yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerini manevi anlam da üzen eylemlerden ve durumlardan kısa süre sonra kurtularak sakin ve huzurlu bir şekilde hayatlarına devam ederler. Kale tabiri güçlü aile yapısını , birlik ve beraberliği, dayanışmayı, gücü ve kudreti, saadeti içerir. Kale rüyası hakkında tüm bilinmeyenleri sizlerle paylaşmaktayız sayfamızı takip etmeye ve beğenmeye devam edin…..

Rüyada Kale Kapısı Görmek

Rüyada kale kapısı görmek, rüyada görülen kale kapısı size her anlamda güç veren varlığı ile ayakta durmanızı ve korkusuzca adım atmanızı sağlayan güce yorulur. Bu güç aile bağı olduğu gibi sizi seven yakınınızda olabilir. Kale kapısı bazen de olması güç işlerin üstesinden gelmeye, zoru başarmaya, size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye ifade edilir.

Rüyada Kale Surları Görmek

Rüyada kale surları görmek, kale surları rüyası bulunulan ülkeye ülkeyi yöneten idari güçlere, sizi ve tüm insanları hem maddi hem de manevi anlamda güçlü kılacak idari yapıya yorumlanır. Rüyasında kale surları gören kimseler, bulundukları konum itibariyle bir çok insandan üstün konumda olup yaptıkları eylemler ve somut düşünceleri ile insanları bir çok konuda güven de tutarlar.

Rüyada Uzaktan Kale Görmek

Rüyada uzaktan kale görmek, rüyada görülen uzaktan kale simgesi, özleme, içinizde yaşattığınız hayallerinize, ilerde yaşamak istediğiniz hayata yorulur. Rüyasında uzaktan kale gören kimseler, kendi kurdukları dünyalarında yaşadıkları gibi hayatın maddi gücüne aldırış etmeksizin beklentilerden uzak yaşarlar. Uzaktan kale rüyası aynı zaman da özlem duyduğunuz bir kimseye ya da yere, yakın zaman da yapacağınız seyahate, heyecanlı bekleyişe yorulur.

Rüyada Kale Yapmak

Rüyada kale yapmak, kale yapmak, tabiri, hayata yönelik yapmak istediğiniz düşünceleriniz ve planlarınızı eyleme geçirmeye, çevrenizde oluşan dedikodu ve söylemlere aldırış etmeden yaşamaya, gücünüzü içinizde hissetmeye yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, kimsenin etkisinde kalmadan yaşayan, kendi doğrularının peşinde koşan hayata farklı bakış açılarıyla yaklaşan kişilerdir.

Rüyada Kaleye Girdiğini Görmek

Rüyada kaleye girdiğini görmek, bu rüya daha çok kişinin dini inancına olan bağlılığına, manevi duygularına, hayata bakış tarzına yorumlanır. Rüyasında kaleye girdiğini gören kimse, sık sık ibadethaneler ve dini yerleri ziyarette bulunarak inancını en güzel ve hayırlı şekilde yerine getirme eyleminde bulunur.

EVDE KAL TÜRKİYE’M….

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

409

Rüya Sitesi Linkleri