Rüya tabiri ara

Rüyada Kalça Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kalça görmek, rüya gören kişinin kasasından yana çok iyi bir durumda olacağı, kazancının daha da artacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, dünya nimetlerinden istediği kadar yararlanabilecek, her istediğini alabilecek şekilde bir zenginliğe kavuşacak, kimseye muhtaç olmadan hayatının sonuna kadar zenginlik içinde yaşayacaktır diye işaret edilir. Rüyada kalça kemiğinin kırıldığını görmek devamlı bir şekilde ve her geçen gün daha da artacak olan kazanca işaret eder. Rüyada kalça görmek, pek çok mal ve mülke yatırım alabilecek oranda zengin olma anlamına gelir. Rüyada kadın kalçası, o kadının dünya ile olan işlerine, rüyada kalça kemiğinin kırılması toplu kalça zengin, hali vakti yerinde olmaya, zayıf kalça ise geçim sıkıntısı çeken yoksul bir kadına, erkeğin kalçasını görmek ise üzüntü ve keder, kalçası üzerinde sürünen bir kimseyi görmek ise aciz duruma düşmeyi, başkalarına muhtaç olunmaya işaret eder. Rüyada büyük kalça görmek kalçalar şekilli, güzel kalça aşk ve evlilik hayatında bir takım sorunlar ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kalçanın büyüdüğünü görmek bir başka rüya tabiri yorumcularına göre, gerçek hayatta arkadaş ve mal zenginliği bakımından berekete yorumlanmaktadır. Rüyada kalça büyümesi karısının veya sevgilisinin, para ve mal bakımından zenginliğe ulaşacağını, yaptığı işlerde şansının yaver gideceğini, makam ve mevki bakımından yükseleceğine tabir olunur.

Eğer rüyada hiç tanımadığı bir adamın kalçasını kendine gösterdiğini görüyorsa, o adamın rüya sahibine çok güzel hediyeler alacağını veya yemek ziyafeti çekeceği anlamına gelmektedir. Bir başka anlamda tanınmayan yabancı bir adamın kalçasını görmek ise, o adam yüzünden başına gelebilecek bir zarar olduğunu yada o kişi ile kötü bir işe girileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir rüya tabir yapanlara göre ise rüya sahibinin kalça görmesi, ailesinin anne, baba veya kardeşlerinin yine maddi anlamda zenginleşeceğine yorumlanır. Görülen kalça büyük ise ev, arsa, tarla yada bahçe gibi taşınmaz mal bakımından çok zengin olunacağına tabir edilir.

Rüyada kadın kalçası görmek, rüyada kalça görmek ile tabirleri aynı anlama gelmektedir. Yine aynı şekilde genişliği ve büyüklüğü mal varlığı, zenginliği ile tabir olunur. Görülen büyük kalça, istediği her şeyi alabilecek kadar zenginlik anlamına gelmektedir.

Rüyada erkek kalçası görmek, bir kişi rüyasında tanışık olduğu veya olmadığı bir erkeğin kalçasını görürse hastalanır ya da maddi anlamda büyük bir kayba uğrar. Şanssızlık, işlerin ters gitmesi olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına yakın zamanda, onu perişan edecek kötü duruma düşürecek pek çok kötü olaylar geleceği ve rüya sahibinin büyük problemlerin altında kalacağına delalet eder.

Rüyada kalçadan bıçaklandığını görmek yine aynı şekilde mal bakımından zenginliğe tabir edilmektedir. Bu şekilde görülen rüya altın yada para biriktirmesi olarak ta tabir edilir. Görülen bayan kalçası ise çok durumlara düşüleceği, sağlığın bozulacağına, mal varlığının dağılacağına, işlerin ters yönde gideceğine yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4595