Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalça

Nisan 1, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kalça Görmek

Rüyada kalça görmek, maddi anlamda rahatlık anlamına gelen kalça rüyası bolluk ve berekete, feraha ermeye, her türlü dünya nimetlerinden yararlanmaya yorulur. Rüyasında kadın ya da erkek fark etmeksizin kalça gören kimse hayatını baharını yaşayacak fırsatların içinde kendisini bularak her anlamda hem kendisini hem de ailesini düze çıkarmış olur. Kalça rüyası bazen de eğlenceli hayata, tatile çıkmaya, farklı kültürlere sahip bir çok insanla bir araya gelmeye, kendinizle ve hayatta barışık yaşamaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler kimseye muhtaç olmadan hayatlarının sonuna kadar huzur ve güven içinde yaşayarak ömürlerini sürdürme şerefine nail olurlar. Kalça rüyası birbirinden değerli maddi anlamı yüksek ganimete sahip olmaya, bulunduğunuz konumdan yükseklere erişmeye, size manevi destek sunan insanlara karşı her türlü desteğinizi sunmaya yorumlanmaktadır. İçinde birden fazla anlamı barındıran kalça rüyasının ayrıntılarını aşağıda verdiğimiz başlıklarda sizlere sunmaktayız bizleri takip etmeye devam edin.

Rüyada Kadın Kalçası Görmek

Rüyada kadın kalçası görmek, rüyada görülen kadın kalçası beğeniyi, hoşnutluğu, karşınızdaki insana karşı duruşunuzu, sizden bekleneni çevrenize sunmayı simgeler. Rüyasında kadın kalçası gören kimse, insanlara karşı adil olmakla birlikte sosyal yaşamında da yardımlaşmayı ve paylaşmayı her şeyden değerli kılar. Kadın kalçası tabiri aynı zaman da bilgeliği, şan ve şöhreti, zenginliği simgeler.

Rüyada Erkek Kalçası Görmek

Rüyada erkek kalçası görmek, rüyada görülen erkek kalçası başınıza gelecek üzücü olayları, maddi sıkıntıları, hastalığı, can kaybını işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarının her karesini köreltecek üzücü olaylarla karşı karşıya kalarak başarısızlıklarla ömürlerini sürdürürler.

Rüyada Büyük Kalça Görmek

Rüyada büyük kalça görmek, büyük kalça rüyası maddi anlamda olduğu kadar bilgili ve tecrübe konusunda da sizden kat ve kat üstün kimseden destek göreceğinize, yaşamınızı kolaylaştıracak bulgularla karşı karşıya geleceğinize işaret eder. Rüyasında büyük kalça gören kimse, hayata yönelik yaşadığı şokları atlatma konusunda zorluk çekerken alacağı müjdeli haber sayesinde içindeki tüm buruklar dan kurtulacaktır.

Rüyada Kumlu Kalça Görmek

Rüyada kumlu kalça görmek, rüyada görülen kumlu kalça zahmetsiz yollarla kazanılan mallara, elde edilen ganimetlere, hayatı rahat sürdürmeye yorumlanır. Rüyasında kumlu kalça gören kimse, oynadığı şans oyunu benzeri oyunlar ile büyük ganimete ulaşarak arzuladığı hayatı zahmetsiz şekilde yaşama şerefine nail olur.

EVDE KAL TÜRKİYE’M….

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1401