Rüya tabiri ara

Cover Image

Kalas

Temmuz 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kalas Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kalas görmek, kalas rüyası ailevi anlamda yaşanılacak kısa süreli sıkıntılara ve yakın zaman da alacağınız hayırlı ve güzel habere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, beklentilerinin dışında hayatı aşarken, yaptıkları her işte başarısız olurken, kendilerine açılacak fırsat kapısı sayesinde hayatlarını kazanma yoluna giderler. Rüyada kalas görmek, aynı zaman da hanenize gelecek uzun boylu, cüsseli kimseye yorulur. Rüyada görülen kalas, elde edilmiş birikimlere, maddi rahatlığa, kendi işinizi kurabilme şansını elde etmeye, size bir çok konuda desteğini saplayacak vefakar dosta ifade edilir. Bu rüya bazen de kişinin uzun zamandır başkalarının işlerinde çalışarak sürdürdüğü hayatına son vererek kendi işini kurma yoluna gitmesine de yorumlanmaktadır. Kalas rüyası olumsuz olarak bakıldığında ise kendisini beğenmiş, çıkarcı, vurdumduymaz, insanlara karşı soğuk, menfaati uğruna yaşamayı hak kılmış kimseye yorumlanır. Rüyada görülen kalas sembolünün ayrıntılarını görebilmek için sayfamızda yer alan başlıkları okuyabilirsiniz. Kalas rüyası manevi olarak bakıldığında ise dini vecibelere, secde etmeye, tövbeye, Allah’a sığınmaya, hayatı ilim irfan doğrultusunda yaşamaya, helal kazanma işaret etmektedir.

Rüyada Kalas Taşımak

Rüyada kalas taşımak, rüyasında kalas taşıdığını gören kimse, hayatını belli çizgiler doğrultusunda sınırlamak yerine kendisini geliştirmek adına sürekli eylemlere yönelerek maddi anlamda da sürekli yükselişe geçer. Kalas taşımak, rüyası hayırlı ve helal kazanca, alın terine, emeğin karşılığı almaya, hoş sohbete, ailenize ve çevrenizdeki insanlara hoş görüyle yaklaşmaya ifade edilir. İnsanları şaşırmak, anlamına da gelen rüya, gören kişinin yaptıkları öz verili çalışmalar ve gösterdiği başarılarla sürekli dikkatleri üzerinde toplayarak bu anlamda insanların beğenisini kazanma yoluna gideceğine yorumlanır.

Rüyada Üzerine Kalas Düştüğünü Görmek

Rüyada üzerine kalas düştüğünü görmek, bu rüya beklenmedik sorunlara, maddi ve manevi sıkıntılara, iş hayatınızda zor günler geçireceğinize yorumlanır. Rüyada üzerine kalas düştüğünü gören kişi, yaptığı bir çok işte başarısızlığa uğrayacağı gibi sevdiği insanlarında olumsuz tepkileriyle karşı karşıya kalacaktır. Hastalık olarak ta anlam içeren rüya, elden ayaktan düşmeye, uzun süre yatağa mahkum kalmaya, insanlara muhtaç hale düşmeye sembol edilir.

Rüyada Kalas Kırmak

Rüyada kalas kırmak, bu rüya kişinin iş hayatında bir çok zorlukla karşılaşmasına ve bu zorlukları zarar görmeden atlatmasına işaret eder. Bu zorluklar kişide maddi külfete sebebiyet vereceği gibi manevi anlamda da dostlukların yitirilmesine sebep olacaktır. Rüyada kalas kırdığını görmek, aynı zaman da omzunuzdaki yüklerden bir bir kurtulmaya, sabrınız sonunda selamete ermeye, kazancınızı arttıracağınız yeni iş imkanları bulmaya sembol edilir.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek, tahta rüyası genellikle işçi emekçi kimselere yorulur. Bu kişiler nasiplerini bin bir güçlüklerle zorluk çekerek ifşa ederler. Rüyada tahta görmek, şükretmeye, Allah’a el açmaya, inançları en hayırlı şekilde ifşa etmeye tabir edilir. Rüyada görülen tahta sembolü bazen de gören kişinin karşı cinse olan düşkünlüğüne, tek eşe bağlı kalmayarak gözünün her daim dışarıda olmasına, harama el uzatmasına ifade edilir.

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, odun rüyası, kişinin vurdum duymaz, olması gereken her özel konuyu görmezden gelen huysuz yapıya sahip olup insanlara sürekli sorun içinde olacağına yorumlanır. Rüyasında odun gören kimse, yaptıkları işlerle sık sık ismini duyurarak olumlu olduğu kadar insanların gözünde olumsuz anlamlarda da ifade edilirler. Rüyasında ateşte odun gören kimse, büyük makamlarca ererek bir çok direğine kolay yollarla erme amacına nail olur. Odun görmek, rüyası bazen de duyulan özlemlere, hasretle bekleyişe, yerinde alınan doğru kararlara ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4386