Rüya tabiri ara

Rüyada kalabalık görmek

Nisan 21, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada kalabalık görmek ve izdiham olduğunu görmek tüccar için bol müşteriye, hayır ve hasenat sahibi insanlara, rütbe ve saltanatının artmasına işaret eder.

Rüyada kalabalık görülürse, kalabalığa karşı sizin (rüya egosunun) tepkisini ve kalabalığın ruh halini kaydetmek önemlidir.

Eric Ackroyd’a göre: Rüyada kalabalık görmek, genel olarak insanları (insanlara karşı duygularınızı) temsil edebilir. Bu durumda büyük olasılıkla günlük yaşamınızda kendisini tekrarlayan bir model getireceksiniz -genellikle kendinizi kurtarmanız gereken olumsuz bir model.

Cassandra Eason’a göre: Rüyada kalabalık görmek, “Başka insanların fikirileri veya yaşam şekilleri içinde kaybolup harcanmışlık hissi… Tatil veya çok kalabılık, fazla etkilenmeden eğlenme ihtiyacını gösterir.”

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6157

Rüya Sitesi Linkleri