Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Ağustos 5, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kaktüs görmek , rüyayı gören kişi yakın çevresinde bulunan sevdiklerinin , dostlarının , ailesinin veya eşinin sırtından bıçaklayacağına , bu kişilerin size sırtını döneceklerine işaret eder.

Sevmiş olduğunuz kişiler tarafından bir anda hayal kırıklığına uğrayacağınıza , güvenmiş olduğunuz dağlara kar yağacağına ve bir süre boyunca mutsuz olacağınıza ,

can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , beklenmedik bir olaylar yüzünden zorluk çekeceğinize ve psikolojik olarak yıkılacağınıza delalet eder.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek 

Rüyada kaktüs dikeni gördüyseniz , gerçek yaşam da tek başınıza kalacağınıza , güven kırıcı sorunlar nedeniyle sevmiş olduğunuz kişilere çok fazla güvenmeyeceğinize , yeni tanışmış olduğunuz kişiler ile aranıza belli bir mesafe koyacağınıza yorulur.

Bunun haricinde rüya sahibinin belli bir süre boyunca içine kapanacağına , yalnızlığı tercih edip kapısını hiçbir kimseye açmayacağına işaret eder.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek 

Rüyada kaktüs çiçeği gördüyseniz , gerçek yaşam da mutlu olacağınıza işler yapacağınıza , hayatınızı artık bir düzene sokacağınıza ve böylelikle huzurlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , umut dolu bir müjdeli haber alacağınıza ve bu sayede güveninizin artacağına yorarlar.

Rüyada Kaktüs Ekmek Görmek 

Rüyada kaktüs ektiğinizi gördüyseniz , başınıza gelen kötü olaylardan dolayı gün yüzüne çıkmak için büyük çaba sarf edeceğinize ,

çok zor ve herkesin yapamayacağı işlere girip bu işlerde çok başarılı olup yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize delalet eder.