Rüya tabiri ara

Cover Image

Kaktüs

Temmuz 2, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kaktüs görmek, kaktüs rüyası hayatınızı olumsuz yönde etkileyen, yaptığınız bir çok işte engel sayılan işlerin gün ışığına çıkmasına yorulur. Bu rüyayı gören kişi hayatını entrika ve gereksiz eylemlerle sürdürerek hem kendi hayatını hem de sevdiği kimselerin yaşamlarını olumsuz yönde etkiler. Rüyada görülen kaktüs çiçeği bazen de size zarar vermek isteyen, her fırsatta arkanızdan iş çeviren yakınınızın varlığına sembol edilir. Kaktüs rüyasını gören kişiler, genelde toplumdan ve insanlardan uzak yaşamayı tercih eden, hayatın gürültüsünden kaçınan, kendi çabaları ile elde ettiği ganimetlerle yaşamanı sürdüren kimselerdir. Hayal kırıklığı şeklinde tabir içeren rüya gören kimsenin hayatının büyük bölümünü yanılgılarla geçirerek insanlara verdiği değere karşılık beklentilerine ulaşamayacağına ifade edilir. Rüyada ifşa edilen kaktüs, kimi zaman da zahmetsiz kolay yollarla kazanılmış mala, yaşamın kolaylaşmasına, insanların sırtlarından geçinerek bir şeyler kazanma duygusu gütmeye sembol edilir. Rüyada kaktüs dikeni görmek, çaresizliğe düşmeye, kendinizi yalnız ve çaresiz hissedeceğinize, yaptığınız hiç bir işten beklentinizi elde edemeyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek

Rüyada kaktüs çiçeği görmek, bu rüyayı gören kişiler, hayatın daima güzel yanlarını görecek olup hayatta umduğu her şeyin fazlasına layık olacaktır. Rüyasında kaktüs çiçeği gören kimseler, kendileri dışında bir çok insana da bir çok konuda yardım sağlayarak hayatın paylaşmakla daha da güzel hal alacağını her fırsatta dile getirir. Rüyada kaktüs çiçeği görmek, evli kimseler için hayırlı habere, bekar kimseler için kısmete, edilen her hayırlı duanın kabul görülmesine işaret eder. Birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, saygı ve sevgiye ve benzeri anlamlı bir çok ifadeye yer veren kaktüs rüyası aynı zaman da duyulacak müjdeli habere de ifşa eder.

Rüyada Kaktüs Ağacı Görmek

Rüyada kaktüs ağacı görmek, yanılgıya düşmek şeklinde yorumlanan rüya kişinin karşısında ki insanları da kendisi gibi görüp onlara gereğinden fazla değer vermenin sonucunda yaşayacağı pişmanlığı işaret eder. Bu rüyayı gören kimselerin çevrelerinde art niyetli olup kişi hakkında kötü düşünen bir çok insan olup rüya sahibinin bu insanlara karşı dikkat etmesi gerektiğine yorulur. Kaktüs ağacı ifadesi bazen de yeni başlangıçlara, hayatta tutunabilme mücadelesi vermeye, rızka boyun eğmeye ifade edilir.

Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek

Rüyada kaktüs dikeni görmek, rüyada görülen kaktüs dikeni gören kişinin kendisini huzurlu kıldığı mekanları seçerek burada hayatın stres ve sıkıntısından uzak yaşamını sürdürmeye çalışacağına yorumlanır. Bu yer kişiye özel olup başkalarının girmesine izin vermez. Rüyada görülen kaktüs dikeni bazen de geçireceğiniz bir hastalığı, elden ayaktan düşmeyi, kendinizi yalnız düşürecek durumlarla karşı karşıya kalacağınızı ifade eder.

Rüyada Kaktüs Dikmek

Rüyada kaktüs dikmek, kaktüs dikmek rüyası mutlak başarıya ermeye, ticari anlamda hayırlı kazançlar elde etmeye, size sunulan fırsatları en hayırlı şekilde ifşa etmeye yorumlanır. Rüyasında kaktüs diktiğini gören kimseler, kendilerinden manevi anlamda üstün zatlardan bilgi ve tecrübe edinerek inançları konusunda eksik kalan bir çok yönünü tamamlamış olur. Bu rüya aynı zaman da kutsal topraklara ziyaret etmeye, dua ve dileklerinizin kabul görülmesine, hayırlı nasibe ermeye işaret edilir.

Rüyada Kaktüs Sulamak

Rüyada kaktüs sulamak, faydalı ve güzel işler yapmaya, eldeki kıymetlerin değerini bilmeye, iyi huylu kimselerle dostluk kurmaya yorumlanır. Rüyasında kaktüs suladığını gören kişi ya da kişiler, yardıma muhtaç insanlara yaptıkları yardımlar ve alçak gönüllü,sıcak samimi halleriyle bir çok insanın gönlünde yer edinirler. Rüyada kaktüs sulamak, aynı zaman da şan şöhreti yakalamaya, itibarınızı artmasına, isminizi sıkça duyuracak büyük işlere imza atmaya işaret edilir.

Rüyada Kaktüsün Çiçek Açtığını Görmek

Rüyada kaktüsün çiçek açtığını görmek, bu rüya kişinin murad kapısına nail olup er yada geç duasına ereceğini işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, yaşamdan beklentileri oldukça fazla kazandıkları ile yetinmeyen daima bir fazlasını isteyen kimselerdir. Rüyada kaktüsün çiçek açtığını görmek, bazen de olması güç bir işin üstesinden gelmeye, hayatınızı kolaylaştırma yoluna gitmeye, beklentilerinizi çoğaltmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

856

Rüya Sitesi Linkleri