Rüya tabiri ara

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Görmek

Mart 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Görmek, Gördüğünüz rüya hayır olsun. Güzel rüyalar sadece birer müjdedir, bir ümittir, insan hayatında hiç bir şey tesadüf, sebepsiz ve hikmetsiz değildir. Gördüğümüz rüyalar bile. Rüyalarında geleceği veya o sırada gerçekleşmekte olan bir olayı dahi görenler var. Ey! kalplere sahip olan Allah’ım! Senden sevgini, şefkatini, merhametini, isteyen Ey yalnızların en yakını, tek başına kalanların dostu, çaresizlerin yardımcısı, fakirlerin sonsuz kudreti, zayıfların kuvveti, gariplerin sahibine Ya Rabbel Alemin, ya Rabbel Aradin ve ya Erhem-er Rahimin! Dualarımızı; Kabul edilen duaları, içimizdeki beli bükülmüş ihtiyarların, masum yavrularımızın ve senin yanında hatırı olanların hürmetine kabul eyle. Bize gösterilen rüya, Yaradandan gönderilen bir mesajdır. Öyle ki Yaradanla bir bağ kurarız. Bu bağ ciddi ve sağlam bir bağdır.

Niyet ederek, şöyle diyebiliriz; Ya Rabbi, senin izninle niyet ediyorum ki; Uyandığımda hatırlayacağım sesler, görüntüler, renklerin de rüyama girmesi için niyet ediyorum. diyerek rüyaya yatabiliriz. İçinde menfaat olur. Çünkü rüyalarda her şeyin, rengin bile ayrı, ayrı bir anlamı ve değeri vardır. İnsanlar acı çektiklerinde, kavuşamadıklarında, her şeye öfke duyar. Ailen, istedikleri gibi biri olmadığın için kızgınlık duyar. Oysa ki, onların öyle olmasını isteyen her şeyin kendi seçimlerimizin bir sonucu olduğunu anlatabilmek, bize bazı şeyleri değiştirme imkanı verir. Bunu değiştirebileceğinize inanmalısınız.

İşte mutlu olmak için hayata bakmalı, yağmur yağıyor, güneş açıyor, insanlar hayatında düşüncelerinle bir bütündür. Rüyalarınızın kıymetini bilin.

Danyal Aleyhisselam’ın kavline göre; İyi bir rüya olarak yorumlanır. Gerçek hayatta ayakkabı ayağı, nedeniyle insanı koruyan giyecektir. Kişinin bütün sıkıntı ve dertlerinden uzaklaşarak huzura ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işinde bir yükselme ve kazancında bir artış olacağını haber verir. Başka bir anlamıyla rüyasında kahverengi ayakkabı gören, kısa sürede gideceği uzun bir yolculuğu da yorumlanır. Kişi rüyasında kahverengi bir eşya dahi bile görse, hayırlı işlere imza atacağını gösterir. Kahverengi mal ve toprak olarak da yorumlanır. Tatlı bir kahverengi ise hayırlı maldır.

İmam-ı Nablusi hazretlerine göre; Rüyasında kahverengi ayakkabı görmesi kış zamanında hayırlara vesile olur. Görülen ayakkabı rahat ise, bereket olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin elde edeceği dünya malına delalet eder. Rüyasında kahverengi ayakkabı giyen kişi bahsi geçen özelliklere sahip biri ile izdivaç yapar. Ayakkabıyı ters giyse, her neye üzülüyorsa bunun sona ereceğine delalettir. Ayakkabılarını çıkardığını görse muradına nail olacağını haber verir. Eğer hapisteyse özgürlüğüne kavuşacağına ve sizin başarılı olmanızda ki sebep, size destek veren birinin olduğuna işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3151